Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Soykan ve Ekrem İl İstişare toplantısına katıldı

AK Parti Sakarya İl başkanlığınca düzenlenen istişare toplantısına Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan ve AK parti İlçe başkanı Mesut Ekrem katıldı.

10:52   |   08.07.2019
Haber Resmi

Akyazı İlçe başkanı Mesut Ekrem ve belediye başkanı Bilal Soykan il başkanlığında düzenlenen ve Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un ve diğer milletvekillerinin de katıldığı istişare toplantısında bulundular.

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz; "Bugün meclisteki çalışmalarımız devam etmiyor. Milletvekillerimizle konuşarak, Büyükşehir Belediye Başkanımız, ilçe belediye başkanlarımız, milletvekili ve il başkanı arkadaşlarımız ile birlikte oturup dertleşelim, seçim sürecini konuşalım ve bundan sonra ki sürece ilişkin de bir yol haritası belirleyelim Sakarya'ya ilişkin. Belediyelerimizde ne olup ne bittiği, ilçe başkanlarımızın neler düşündüğü ve bizim bundan sonra ki süreçte el birliği ile neleri nasıl yapacağımız konularını bir bir irdeleyelim ve bundan sonra da bu toplantıları mutat hale getirerek birlik ve beraberlik içerisinde, güç birliği yaparak ilçelerimiz ile ilimizin meselelerine hep birlikte eğilelim. Bunun için de mutat toplantılarla birlikte başlangıç olsun. Her ayın ilk Cuma günü bu toplantıyı tertip etmek istiyoruz. Bunun ilkini bugün yapıyoruz ve inşallah mutat hale getirilerek bu toplantılarımız devam etsin istiyoruz. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 31 Mart seçimlerinde büyük bir efor ile gerçekten AK Parti'nin çıtasını Sakarya'da biraz daha yukarıya taşıyan ilçe ve belediye başkanlarımızın her birine teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum" dedi.
Alaattin Onur
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 69315 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1461 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler