Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tercihleri Sosyal Meydan Oldu

Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Merkezleri işbirliği ile düzenlenen “Sosyal Medyadan Sosyal Meydana” etkinliği kapsamında gençler, Adapazarı Belediyesi önünde doyasıya eğlendi.

14:22   |   08.07.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi

Başkan Işıksu Katıldı
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 81 ilde başlattığı telefon ve televizyona bağımlı olan gençleri sosyal medyadan uzaklaştırıp sosyal meydanda bir araya getirme amacını taşıyan projesi "Sosyal Medyadan Sosyal Meydana" kapsamında Adapazarı Belediyesi ve Sakarya Gençlik Merkezleri işbirliği ile Adapazarı Belediyesi önünde etkinlikler düzenlendi. Etkinliklere Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu da katılarak gençlerle buluştu. 


Doyasıya Eğlendiler
Her yaş grubu çocuk ve gençlerin sokak ve zekâ oyunları, spor etkinlikleri ve yarışmalar, el sanatları ve sergi ile müzik gösterilerinde doyasıya eğlendiği etkinliklerde Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, gençlerle sohbet etti ve masa tenisi oynadı. Etkinliği değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, "Gençlik Merkezleri ile güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. İl Müdürümüz Arif Özsoy'a ve etkinlikte çabaları olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Genç kardeşlerimizin yaşamaktan mutlu oldukları bir Adapazarı için çok çalışmaya, üretmeye, onlarla her zaman beraber olmaya devam edeceğiz. Çünkü biz Adapazarı'nı çok seviyoruz." diye konuştu. 


Çocuk Hakları Sokağı Geliyor
Çocuk dostu Adapazarı için gayretli çalışmalar gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Işıksu, "32 projemizin arasında Çocuk Hakları Sokağı projemiz de var. Tüm ayrıntıları tamamladık. Çocuklarımıza haklarını bilecekleri, güvenli bir sokakta düşlerini gerçekleştirecekleri, hayata daha özgür ve kendine güvenen bireyler olarak hazırlanacakları, ekranla değil akranlarıyla büyüyecekleri bir ortam sağlayacağız. Projemizi de çok yakında hayata geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 26641 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1580 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Fikret
11.07.2019 12:55
Teşekkürler Adapazarı Belediyesi Teşekkürler Mutlu ışıksu
Anladığım Kadarıyla
09.07.2019 10:30
Yeni nesilde gençlerimiz etkili gösteriliyor. Ama bunun sadece belediye binası önünde olması çok acı, keşke kapalı pazar alanlarında bu tarz aktiviteler düzenlensede parti taraftarları ve yoldan geçen 3-5 kişi dışında herkes yararlansa. Ramazan da Kent Meydanına Lünapark yine gelmedi. Samimi gelmiyor o yüzden bana kimse kusura bakmasın.
sakaryalı
09.07.2019 09:27
bir önceki başkana göre çok aktif ve sosyal olumlu bir gelişme birde bu dar sokak ve civarındaki sokaklarda bulunan kaldırım işgalerine bir el atsa şehir pazar görüntüsünden çıkarsa bizde tebrik etsek
Online Ziyaretçiler