Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yaşar Yazıcı'nın kızı dünya evine girdi

Eski Akyazı Belediyesi başkanlarından Yaşar Yazıcı ve eğitimci Sabiha Yazıcı'nın kızları Merve ile Ankaralı Tuncay ve Zeliha Topdemir'in çocukları Sercan, Kuzuluk Termal Otel bahçesinde düzenlenen bir düğün sonrası dünya evine girdi.

14:49   |   08.07.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi
 18. Haber Resmi
 19. Haber Resmi

Gerçekleşen düğüne katılım hayli yüksek oldu. CHP Sakarya Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Sakarya eski Valisi Mustafa Büyük (Merkez Valisi), Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı ve Yenigün Gazetesi İmtiyaz sahibi Halil İbrahim Balcı, bir önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti eski Milletvekili Ali İnci, MHP eski Milletvekili Zihni Açba, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Akyazı, Adapazarı, Serdivan, Erenler, Geyve, Arifiye, Karapürçek İlçeleri Belediye Başkanları, bir önceki dönemin ilçe belediye başkanları, Bizim Sakarya Gazetesi kurucusu Adnan Yüksel, Sakarya'da görev yapan basının önde gelen isimleri, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, Beyoğlu Kaymakamı Mustafa Demirelli, İl ve İlçede görev yapan daire Müdürleri, Siyasi Partilerin Akyazı ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, belediye çalışanları, mahalle muhtarları, eğitim camiası, Yazıcı ve Topdemir ailelerinin yakınları katıldı. Ayrıca AK Parti Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz ile AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ile Recep Uncuoğlu'da gönderdikleri telgrafla çifti kutladı. Merve ve Sercan çiftinin gerçekleşen düğünlerinde ayrıca kına geçeside yapıldı


Teşekkür iki aile adına Yaşar Yazıcı'dan geldi

Düğün sonrası Yazıcı ve Topdemir aileleri adına teşekkür kız babası Yaşar Yazıcı'dan geldi. Yazıcı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan ve mutluluklarına ortak olan eş, dost, akraba ve komşularımıza çok teşekkür ediyorum dedi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 179364 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5643 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
send işçi
08.07.2019 18:54
oohh harika bi haber. geceleri uykumdan uyanıp acaba ne zaman evlenecekler diyordum. içim ferahladı. ne çabukta büyüyorlar hay maşallah. rabbim mutluluğunuzu daim eylesin.
Online Ziyaretçiler