Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Gurbetçi tezgahı!

Sakaryaspor'un üç gurbetçi futbolcusu Ferhat, Dilaver ve Zahit'e 48 saat içinde 980 bin TL ödenmezse bu oyuncular serbest kalacak.

21:42   |   09.07.2019
Haber Resmi

Zahit Fındık, Dilaver Güçlü ve Ferhat Yazgan, durdu durdu da seçimi beklemeden geçen seneki paralarını istedi. 48 saat içinde 950 bin lira ödenmezse üçü de gidebilecek!

10 TEMMUZ SON GÜN
İbrahim Nalbant ve ekibi, her ne kadar başkan olmasa da, tüm camia seçimi beklese de, daha fazla vakit kaybetmemek adına çalışmalarını 7x24 sürdürmeye devam ediyor. Önceliği iç transfere ayıran ve takımın iskelet kadrosunu korumayı düşünen Nalbant, yüzde 20'lik zam karşısında şoka uğradı. Bu yetmemiş gibi, 3 gurbetçinin parası da başımıza bela oldu. Çünkü her 3 oyuncu da, yangından mal kaçırırcasına ve seçimi beklemeden paralarını istedi.

VERİRSEK GİDEMEZLER
Başkan İbrahim Nalbant, işini gücünü bıraktı, şimdi bu işin peşine düştü. Sözleşmesi bitmesine rağmen, tıpkı Berk İsmail gibi 1 yıllık daha Opsiyon hakkı bulunan ve bu hakkı kullanılan Zahit Fındık ile birlikte, sözleşmeleri devam eden Dilaver Güçlü ve Ferhat Yazgan'ın da boşa çıkıp gitmemesi ve faiziyle birlikte daha fazla para ödenmemesi için, 3 futbolcuya 48 saat içinde 950 bin lira ödenmesi gerekiyor. Yoksa sıkıntı daha da büyüyecek.


Yeni Sakarya Gazetesi

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 181220 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 5774 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Kurka
10.07.2019 12:37
Bunlarin hepsini gonderin.bunlardan bir cacik olmaz.altyapiyla oynayin.birtek kaleci kalsin.dilavere 900 degil.500 bile veren olmaz.
Scofield
10.07.2019 12:22
Bülent Uygun ve Ekrem Yüce haberleri nisan ayında düşmeye başlamıştı.Sayın Nalbant ta çocukluk hayalim dediği yere geliyor.İnsanın bi planı olur programı olur.Takımı tamamen değiştirip batık bi menejere dostluk yapılacaksa tek planınız olan geçen seneden kalan BMC nin 3 milyonunu bekleyeceksiniz heralde.Transfer marmara sorumlunuz coşkunu getirecek akdeniz sorumlunuz bodrum sorumlunuz bu ne yaaaa tatil planımı yapıyonuz
ercan
10.07.2019 08:23
Yatırımı dilaver üzerine yapın.Verin adamın parasını.Diğer ikisini güle oynaya gönderin.Hele kaptanı davul zurna ile yollayın.Önemsiz.
Süper b
10.07.2019 07:32
Bizim güzel bir adetimiz vardır: gidenin arkasından bir tas şu dökeriz.. canları nereye istiyorsa gitsinler.. zahit kim ferhat kim teneke misali boş ses çıkarıyorlar icraat yok..dilaverde finalde boyunun ölçüsünü aldı.. kimse vazgecilmez değil.. bu adamlar tarihi geçmiş gofret misali acı tat veriyorlar artık.. koskoca SAKARYASPOR böyle basit işlerle zaman harcamayıp önüne bakmalı.. taze kan taze enerji lazım.. ya şu güzelim SAKARYASPOR taraftarı tek bir şey istiyor güzel oyun üç puan ve mutlu geçecek bir hafta.. bugun çekilecek lig fikstürü camiamıza hayırlı uğurlu olsun.. kalın sağlıcakla..
sakaryalı
10.07.2019 06:09
başkan seçil bi helede öle masaya para koyup resim çektirmeyle olmuyor..seçilse bile .geldiği gibi giderler..konuşacağına destek ol ver parayı zaten başkan seçilecen yaaa..para olsa verecek ama amaç başka olunca para yok ama gelince toplıcazsa... sakaryasporun bir senesi daha gitti demektir...bide bu coşkun haberidE hersene baydı gelse nolcaK TRANSFER AÇILMADIKTAN SONRA...
send işçi
10.07.2019 02:45
sözleşmeye madde koydurun tur atlayamazlarsa havayı alsınlar .d bak topu ilk defa görmüş meksika boğası gibi nasıl koşturuyorlar .d
Mehmet
09.07.2019 22:31
Dilaverin verin parasını diğerleri serbest kalsın çok ta önemli degil
grkm
09.07.2019 22:10
Bırakın gitsinler. Sakaryaspor?un ahını alan doğrulamaz. Geçtiğimiz sezonlarda gidenleri gördük . Ferhat?a çok bile dayandık.
Online Ziyaretçiler