Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yerel gazetelerde bugün...

Bugün 10 Temmuz Çarşamba. İlimiz genelinde yayımlanan gazeteler bu manşetlerle çıktı.

09:17   |   10.07.2019
Haber Resmi
Bizim Sakarya
KANTİNCİLER SÜRE İSTEDİ
Sakarya Üniversitesi rektörlüğünün sözleşmelerinin yenilenmeyeceğini duyurduğu kantin işletmecileri, kararın bir kez daha gözden geçirilmesini ve yeni uygulamaya kademeli geçiş yapılmasını istedi.
 
Sakarya Halk
KAMPÜS YAŞASIN, ESNAF ÖLSÜN!
Sakarya Üniversitesi kurulduğu tarihten bu yana ilk kez Sakarya esnafına ağır darbe vurmaya hazırlanıyor. Üniversitenin Esentepe Kampüsü'nde 15 yıldır hizmet veren kantin işletmecilerinin sözleşmelerini yenilemeyen Rektör Prof. Dr. Fat,h Savaşan, "Kantinleri biz işleteceğiz" dedi. Ekonomik sıkıntı yaşayan şu dönemde kapının önüne konan mağdur esnaf, "Rektörümüzden bu kararını bir kez daha gözden geçirmesini istiyoruz" dedi.
 
Yeni Sakarya 
15 TEMMUZ İHANETİ ASLA UNUTULMAYACAK
Vali Nayir, "Bu hainlik tarih boyunca unutulmayacaktır. Bütün şehitlerimize rahmet diliyoruz. İnşallah 15 Temmuz gibi ihanet süreçleri bir daha yaşanmaz" dedi.
 
Yenigün
'TMO GÜVENCE OLSUN'
Ziraat Odaları adına konuşan Ali Şener Bayraktar, hastalık ve zararlılardan ötürü fındıktaki rekoltenin yüzde 20 oranında düşeceğini belirterek, "Üreticin güvencesi için TMO mutlaka fındık alımı yapmalıdır" dedi.
 
Adapostası
TMO DEVREYE GİRMELİ
Maliyetlerin artması ve rekoltenin düşmesiyle zor günşer geçiren fındık üreticisi TMO'nun, fındık alımı için piyasada olmasını istiyor. İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Şener Bayraktar, "Toprak Mahsulleri Ofisi'nin (TMO) devreye girmesini bekliyoruz" dedi.
Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Medya

Medyabar.com bugun 71212 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1335 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler