Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tever açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'ya gelecek

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önümüzdeki ay Sakarya'ya geleceğini açıkladı. Tever, gündeme ilişkin de değerlendirmelerde bulundu

13:15   |   10.07.2019
Haber Resmi

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, yaptığı basın açıklamasında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.


Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya'ya teşekkür ziyaretinde bulunacağını ifade eden Tever, "Sayın Cumhurbaşkanımız, 31 Mart seçimleri sonrasında yaptığımız görüşmede teşekkür için ilk geleceği illerden birinin Sakarya olduğunu söylemişti. Önümüzdeki ay içerisinde inşallah kendilerini Sakarya'mızda ağırlayacağız" dedi.


CUMHURBAŞKANI TEŞKKÜR İÇİN İLİMİZE GELECEK
Yaptığı açıklamada İl Başkanı Yunus Tever, "Ülkemizin en önemli gündemi Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi ekonomi ve güvenlik konularıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız, Bosna ziyaretinden sonra ekonomi ile ilgili önemli müjdeler verecek kanaatindeyim. Biliyorsunuz ki meclis bu haftada yoğun bir şekilde çalışacak ve 15 Temmuz özel oturumu sonrası tahmin ediyoruz ki tatile girecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın yurt dışı ziyaretlerinden sonra 31 Mart yerel seçimlerinde başarılı olan illerden başlayarak bir Anadolu turu yapması planlanıyor. 31 Mart seçimlerinde tüm kadrolarımız ile birlikte ciddi bir başarı sağlamıştık ve bu başarı sonucunda Sayın Cumhurbaşkanımızın övgüsüne mazhar olmuştuk. Resmi Sakarya il ziyareti ile bu başarı daha da perçinleşecek ve şehrimiz Sayın Cumhurbaşkanımız ile hasret ve özlem giderecektir. Bizlerde o özel günü sabırsızlıkla bekliyoruz" dedi.


İl Başkanlığında yapılan istişare ve değerlendirme toplantısına değinen Tever, "AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sayın Ali İhsan Yavuz'un Başkanlığında; Milletvekillerimizin, İlçe Başkanlarımızın ve Belediye Başkanlarımızın katılımıyla sonra derece verimli bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. 31 Mart seçimlerinden sonra gerek Genel Başkan Yardımcımızın yenilenen İstanbul seçimlerinde hâsıl olan görevi gerekse bizlerin de teşkilat olarak özelde yaptığı seçim çalışmalarından dolayı bir türlü bu tarz koordinasyon toplantıları için zaman bulamamıştık. Böylesi bir koordinasyon toplantısına teşkilatımızın ihtiyacı vardı ve bundan sonra da inşallah her ayın ilk haftası bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarına mutat bir şekilde devam edeceğiz. Tabii toplantı da Sakarya'mızda devam eden devlet yatırımlarının ne aşamaya geldiği, vekillerimizin meclisteki çalışmaları, belediyelerimizin gerçekleşen ve devam eden projeleri ve ilçe başkanlarımızın teşkilat çalışmaları gibi birçok önemli hususu irdeleme ve üzerine değerlendirme yapma fırsatı bulduk. Sakarya'mızın birçok meselesine toplantımızda değinerek bu süreçlerdeki yol haritamıza ilişkin tespit ve önerilerde bulunduk. Biz AK Parti olarak üzerimize düşen tüm görevin ve beklentilerin farkındayız. Hemşerilerimizin AK Partimize olan güveni tam, verilen her bir sözün de arkasındayız, bugüne kadar nasıl ki verilen her söz yerine geldi, bunlarda Allah'ın izniyle gelecektir, hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Tüm bu yaşanan küresel senaryoların ışığında, her türlü engelleme ve ekonomik yaptırımlara rağmen çalışmaya işbirliği içerisinde devam edeceğiz" dedi.


YEREL YÖNETİMLER BÖLGE TOPLANTISI BURSA'DA YAPILACAK
Eylül ayı başında AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığının düzenleyeceği Yerel Yönetimler Bölge Toplantısının Bursa'da yapılacağını ifade eden Tever, "6-7-8 Eylül tarihleri arasında bir aksilik olmadığı takdirde mutat yapılan yerel yönetimler bölge toplantısı için tüm belediye başkanlarımızla birlikte Bursa'da olacağız. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki'nin başkanlığında yapacağımız kampta belediye başkanlarımızın çalışmaları, partimizim yerel yönetimler vizyonu ve belediyelerimizin projeleri üzerine değerlendirmelerde bulunacağız. AK Parti her zaman olduğu gibi hizmet çıtasını daha da yükseğe çıkarmanın, yol haritasını ortak akılla sürdürmenin gayreti içerisindedir. Bu tarz toplantı ve kampları çok önemsiyor ve sonunda önemli çıktılar sağladığına inanıyorum" ifadelerine değindi.


15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ 3. YILINDA ANILACAK
Başkan Tever son olarak, "2016 yılının 15 Temmuz'undaki hain darbe girişimini canları pahasına önleyen kahraman şehit ve gazilerimiz, üçüncü yıl dönümünde tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de Valiliğimizin koordinasyonunda çeşitli programlarla anılacak. 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü etkinlik ve programlarına tüm Sakaryalı hemşerilerimizi bekliyor ve davet ediyorum. AK Parti olarak bizde o günkü gibi yine meydanlarda haklımızla birlikte olacağız. Rabbim birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi daim eylesin. İnşallah ülke olarak böylesi bir saldırı ve olağanüstü durumla bir daha karşı karşıya kalmayız" ifadelerine değindi.
 
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 140488 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 15241 kere okundu
YORUMLAR 36 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
KUZEYLİ
15.07.2019 15:54
Pardon başkan EYT emekçilerin kadro meseleleri mültecilerin durumları asgari ücret tarım hayvancılık bu ülkede yarım kalmış meseleler Vb sakaryada yazıyor istanbul Ankara gibi zamanı gelince dosyaları bir bir koyar önünüze en sonunda sizleride tasfiye eder dersinize çalışma zamanıdır şimdi
Sacid Selim Mutlu
12.07.2019 10:28
başkan yorumlarda güzel fikirler var not alında iletin. Reisin il defa söz verip tutunamadığı 3600 ek gösterge meselesini mevcut tüm ek göstergelere 3600 dahil +1800 yukarısına+800 hiç göstergesize 1800 olarak artırılarak iyileştirme yapılsın. Bayram ikramiyesi çalışana da verilsin. Aile çöküyor. Aile yardımı en az yarım asgari ücret olsun.
Kartal Arafat
11.07.2019 15:05
.Maaş sistemleri değişsin.Çalışılan yıla göre maaş olsun. Evsizlik, engeli eğitimde ve bekar çocuğu olmak. Yaşlısı olmak fark kriterleri olabilir.çalışırken çok kazan. Birikimin ile emekli de farklı yaşasın.
kemal54
11.07.2019 12:23
20 yıl önce akp öncesi yaşanan fakirlikleri kuyrukları rezillikleri 3.dünya ülkesi vatandaşlığını unutup avrupa seviyesine ilerleyen hayat standardını görmeyip erdoğan hiçbir şey yapmadıki diyenlere sesleniyorum sizlere koskoca gözlüklerle bir el insaf diyorum
ALKAN
11.07.2019 11:18
muhtereme, 15 milyon harcanan kent meydanını, milyonlarca lirası peşin ödenen ama bitirilemeyen Erenler sosyal gelişim merkezini, o gün umarım yağmur da olur, milyarlaca tl nin gömüldüğü altyapıyı da gösterin..
Sacid Alp Duru
11.07.2019 11:15
Dikkat Reis! .Makamlardakileri sık denetle, .Önce Dar gelirliye iş, .Ücrette Az alana çok artış
israf
11.07.2019 08:57
ŞİMDİ SİZE KONUŞMAYI ÖZETLİYORUM: ANADOLUNUN MAZLUM ÇOCUĞU SAKARYA KALK AYAĞA 1000 YATAKLI HASTANE YAPACAĞIZ KADIN DOĞUMU BİTİRECEĞİZ BEN SİZDE HUZUR BULUYORUM 5 SAAT BEK 20 DAKİKA KONUŞ BU KADAR KANDIR KANDIR GİT AMA GÖRECEĞİZ FAZLA BİR KATILIM OLMAYACAK HEM NE GEREK VAR CUMHURBAŞKANI OLARAK MI GENEL BAŞKAN OLARAKMI GELECEK HANGİ MAKAMLA GELİRSE GELSİN YİNE İSRAF OLACAK DEVLET TASARRUF YAPMIYOR ŞU GEİLERE VERİLEN PARA YAPILAN HARCAMA DEVLET KASASINDA KALSA DAHA ÇOK KAR EDRİZÇ.
EMEKLİ
11.07.2019 08:19
Sorunu yaratanlar sorunu çözemezler
Teknik54
11.07.2019 08:04
Buradan artık Üsküdar a geçer :)))) Gidecek yeri kalmadı. SON KALE SAKARYA oda düşer inşallah vatandaşa değil ama Allah güveniyorum. % 65 + suriyeliler karşılasa yine iyi kalabalık olur... :))))) Bir balkon konuşması bekliyorum....:) :)
Port
11.07.2019 05:19
Halkın yerel yoneticilere öfkesini almaya geliyor.
Sakaryali
11.07.2019 01:47
Gelsin gelsin sayesinde etrafımızdaki boş alanlar temizlenip cimler biçiliyor
Server
10.07.2019 23:55
Hangi yüzle
Suat Ertürk
10.07.2019 23:46
Ewet başkan maaassaallah verdiğin bütün sözleri tutuyorsunn deme ben gazı oğlu kaç ay geçti hala aramadiniz aratmadiniz Cumhur başkanı gelince bizzat yanına çıkıp soyleyecem sizin yapacağınız yok biseyy artikk....
Üniversiteli
10.07.2019 21:33
SAÜ lü bir doçent televizyonda diyor ki Evinde FETÖ sohbetleri düzenleyen kişi şu anda REKTÖR.
Üniversiteli
10.07.2019 21:32
SAÜ lü bir doçent televizyonda diyor ki Evinde FETÖ sohbetleri düzenleyen kişi şu anda REKTÖR.
Gokhan bayrak
10.07.2019 21:10
Sevgili başkanım;Çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır,Heybetini gizli tut yiğidim,duruşun çakalları korkutuyor tüm Ümmet'in ve dünyadaki tüm mazlumların yükünü almış,dayanağı Allah ve millet olan dünya lideri Reisim ölümüne yanındayız.Şimdiden hoş geldin sefalar getirdin..
Ramazan olur
10.07.2019 20:52
Geldiği zaman sorun 1000yatsklı hastane doğum evi inşaatını Korucuk karaman nerede tramvay
ahmet
10.07.2019 20:32
sayın il başkanım sakarya üniversitrsi yöneticileri ile ilgili çok olay yaratacak bilgi ve belgeleri cumhurbaşkanımıza vermek istiyoruz sadece kendisine nasıl yardımcı olabilirsiniz çünkü bu insanladın gerçek yüzlerini mutlaka görmeli....
ogrenci
10.07.2019 20:18
sakarya üniversitesinin bir yılda butun kazanımlarını tuketen kurumun çalışma dısıplınını bozan keyfi uygulamalarla mobing uygulayan yönetminin görevdsn alınmasını cumhurbaşkanımızdan istiyoruz .......
Sangarius
10.07.2019 19:38
Kolundan tutup ,aynı kaptan yediğiniz fetöcü market zinciri sahipleri, dolandırıcı müteahhitler binlerce ingiliz müslümanı yandaşınızla birlikte hepiniz yargılanacaksınız . Her şey sakarya için de güzel olacak biraz daha milletin içinden aday çıkarsanız ya ekrem başkan gibi. neyse ya sabır.. keser döner sap döner gün döner hesap döner.
Gelme!
10.07.2019 19:25
Adım attığın yerde çim bitmiyor. Gelme!
Dogrucu Davut
10.07.2019 18:47
yahudilerin madalya taktığı ve proje olarak iktidara getirdiği tayyip artık sonunun geldiğini anladı, şimdiden anti-babacan-propagandası gezilerine çıkıyor.yahudilerin yeni oyuncağı Babacan ın kuracağı parti şimdiden %18 alıyor.tayyib e şimdiden geçmiş olsun.Bu arada etrafındakiler kaçınca fetö ve pkk ile işbirliğinin faturası tayyib e kesilecek.
Fatih Özay
10.07.2019 17:53
Muhtarlarıda toplayın kalabalık yapsınlar
adem remzi
10.07.2019 17:52
Guzelım Sakarya mızda ne var ya secım oldu 3,5 ay gectı gar meydanın onunde yol kenarındakı duraklara bır duzenleme yok , yenı camıı trafıgı berbat , cıceklerı boceklerı bırakalım etbalıktan serdıvan kampus carsı karaman camılı korucuk tramvay hattı yapın bı degısıklık bır farklılık farkındalık olsun.Bır ız bırakın bu sehır guzel seylerı hakedıyor.Guzellıklere layık bır sehır.Sakaya nehrı kenarı 2 Köprü arasındakı tarlaları nehırle bırlestırın artık , doğumevi acile giden ara yollar trafık berbat yasayın da görün.
Emre Özer
10.07.2019 17:33
Sakarya'da hizmet yok ki.hizmeti İzmir, Eskişehir, Kocaeli de yaptılar
Yunus demir
10.07.2019 17:27
sakaryanın köyden farkı yok eglence hayatı yok görüntü olarak dogal güzellik yok elde var 0
Cemal Ceren
10.07.2019 15:54
Kazıyın bakayım kasisleri, yamaları yapın çabuk :D
Serdivan
10.07.2019 15:51
Gelsin gelsin Sakarya'nın nasıl battığını ve bir çok borçlu olduğunu görsün. Serdivan Belediye sinin yapmadığı yolları görsün. Yapılmayan Doğum evi hastanesi ni yeri belli olmayan Şehir Hastanesi'nin Pamukova ilçesinde bitmeyen Hastane inşaatı ve daha birçok bitmeyen işler. Ama ne yazıkki hiçbiri hakkında bilgi vermezler. Ama yazık yüzde 65 oy oranına.
Niye
10.07.2019 15:40
Niye geliyorki ?
EMRE EMRE
10.07.2019 14:37
Gelsinde Büyükşehir belediyesinin 423 MİLYONLUK borcunun hesabını sorsun.
Esnaf
10.07.2019 14:30
Gel cumhurbaşkanım Sakarya Üniversitesinde ekmeğinden edilen kantincilerin devlete nasıl kusturuldugunu ve hiçbir vekilin ve teşkilatların esnafın yanında olmadığını anlatalım bu gidişle akp nin son seçimi olacağını görünüyor
Oğuzhanoğlu
10.07.2019 14:29
BİR TATLI HUZUR ALMAYA GELİYOR SAKARYA'DAN..
akyazılı
10.07.2019 14:18
Ballıkaya barajı noldu 2019 da cumhurbaşkanı biteceğini söz vermişti vekilimiz Ali İhsan Yavuz kendilerine durumu bi ileti versin
Veteriner mehmet
10.07.2019 14:14
Bosuna masraf etme buralar cepte, yaktigin yakita yazık.. He diosanki babacan yeni parti kuruyor beni ateş bastı sakarya ne alemde, hic birsey degismez sen yinede gelme %65 burda duruyor. Neye ne kadar zam gelirse gelsin kimi torpille ise alirsan al onune gelene terorist de, apoya mektup yazdir ama burdakiler hala duruyor sayın başkan. Gelme gelmede sakaryam nefes alsın.
TATANGA Mesut
10.07.2019 13:48
Gel syn başkanım da ne teşekkürü. Kime ne teşekkürü. Bunlara teşekkür edilmez başkanım. Saygılarla T A T A N G A M E E E S U T T T 5 4 G E R Ç E K L E R A D A P A Z A A A A A
send işçi
10.07.2019 13:29
gel reis gel huzur dolalım bu şehirde
Online Ziyaretçiler