Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yenicami kavşağında her gün aynı manzara...

Yeni Cami ışıklarda Adnan Menderes Caddesi istikametinden gelen dolmuş ve minibüslerin trafikteki araçları zor durumda bırakan hareketleri şöförleri zor durumda bırakıyor.

13:44   |   10.07.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

MEDYABAR.COM 


Medyabar.com WhatsApp İhbar Hattına (0533 615 0224) gelen bu şikayet şehir içerisindeki dolmuş ve minibüslere...Adnan Menderes Caddesi'nden Atatürk Bulvarı istikametinde giden dolmuşların ışıklarda bir çok vatandaşı zor durumda bıraktığı ifade edildi. 

Gelen şikayet mesajında vatandaş şu ifadeleri kullandı,"Bu görüntüdeki mavi minibüsün yanı sıra bir çok araç Yeni Cami ışıklarda trafiği tehlikeye atıyor. En sağ şeritin daha akıcı olması sebebiyle ilerliyorlar ve yeşil ışık yandığında en sağ şeritten en sola dönüyor. Her gün aynı senaryo..KGYS(Kent Güvenliği Yönetim Sistemi) kameraları olmasına rağmen bu şöförler için bir yaptırım olmuyor. İlgililerin bu konuya el atmasını istiyoruz."dedi 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Sizden Gelenler

Medyabar.com bugun 75028 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 6984 kere okundu
YORUMLAR 21 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Eminoğlu
11.07.2019 11:20
Bazı minibüs şoförleri tam bi ruh hastası yapacaklarından vazgeçmiyorlar tam bi külhanbeyi kabadayı tipler var tek başlarına kalsalar ayakları ........vura vura kaçacak tipler, ama %70 i artık gayet iyi ve davranışları düzelmiş durumda saygın abiler var kibar ve anlayışlı diğer genç soförlere örnek oluyorlar.bu işler ceza kesmekle olmaz toplumda saygı ve anlayışı biraz daha kullanır hale getirmek lazım.tabikide kuralları unutmamak da gerekiyor.
Chatan
11.07.2019 09:38
Ya en çok neyi mrk ediyorum biliyomusun Medyabar ve okuyan arkadaşlar. Bunca şikayet var bu dolmuş ve taşıyıcı kişilerden bir tane hareket yok kimseden ya bu şehrin en temel sorunlarından birisi trafik, insanlar birbirini doğruyo trafikte ne belediye nede trafik kimse birşey yapmıyor. Aşağıda yazmış bir hemsehrimiz ulaşım daire başkanının ofisini basıyolarmış böyle birsey olabilirmi buna boyun eğilirmi etmeyin eylemeyin. Bir şehirde veya ülkede toplumsal bir hareketi asla kimse engelleyemez bu trafik katilleri içinde toplumsal bir hareket var neden görmezden geliyorsunuz neden bir el atmıyorsunuz sayın yetkililer? Kural ihlali diye yaya ya bile ceza yazan polislerimiz istese yola getiremeyeceği kimse yok kural kanun herkese işlemeli bence
m s
11.07.2019 08:51
sadece yenica demi adapazarı trafiğininin ağır işlemesinin en büyük sebebidir dolmuşlar..hacıoğlu en bariz 2. örneği
makber
11.07.2019 08:45
doğma büyüme sakaryalıyım, Ülke genelinde işim gereği bir çok ilde yaşadım .kural tanımamazlık, barbarlık, vandallık sıralamasında ilk 3 e bizim şehrin dolmuşcuları başa oynar
Koca Sinan
11.07.2019 05:05
Sakaryada trafik polisi çalışmıyor kardeşim. Çalışmamak için kaçacak delik arıyorlar. Dolmuş minibüs meselesi aynı zamanda bizim ekrem beyinde sıkıntısı, bu kadar başı boş bir sektör hiç bir yerde yok. Neyden korkuluyor?
Mühendis
11.07.2019 00:39
Sakarya Trafik şubeyi işini yapmaya davet ediyoruz. Polis ekipleri geliyorlar. Yeni caminin kaldırımına araçlarını çekip klimalrı açıp orda oturuyorlar. Çok çalışmışlar gibi bir kaç saat sonra çekip gidiyorlar. Geçen gün minibüs otobüs durağını sollamak için kullanarak benim araca çarptı polis te ordayıdı. Polise buna ceza yazmanız gerekiyor dedim. Toplu taşıma aracıyla trafik kurallarını ihlal Edip dolaylı olarak cinayete teşebbüs ediyor. Polis bana aranızda halledin diyor. Minibüsçülerden korkuyorsanız mesleği bırakın bence... Asayişi bu şekilde sağlayacaksınız hiç sağlamasanızda olur. Adalet gücünüzün yettiğine değil, herkese uygulandığında ADALET olur. Ya adamlar gidip büyükşehire ULAŞIM DAİRE BŞKANNIN OFİSİNİ BASIYOR
Yusuf kurtulus
10.07.2019 22:23
Cok azi mustesna adapazarindaki dolmus,minibus,taksi suruculerinin ehliyetinede el koyacaksin ve cok saglam ceza verip trafikten o şahislari men edeceksin ömür boyu.
Tolga can
10.07.2019 21:40
Ciddi şüphelerim var adamlar kavşak içinde indi bindi yapıyor polisin dibinde yer Konak hastanesi önünde ki kavşak gidin polis varken gözlemleyin ayrıca şehir içindeki ışıklarda özellikle yeşilde geçmeyip kırmızıya yakalanıp yolcu alıyorlar
Ulaşım Denetim ne iş yapıyor?
10.07.2019 20:59
Sadece bu mevki olsa da iyi 32evler Serdivan Mithatpaşa vs o güzergah dolmuşlarının hepsi orta garaj Işık?larından geçer geçmez durağın berisinde yaya geçitinin üzerinde BOŞ YERE KORNA BASARAK YAYA YOLUNU İŞGAL ediyorlar bunların denetlenmesi lazım.
Ulaşım Denetim ne iş yapıyor?
10.07.2019 20:59
Sadece bu mevki olsa da iyi 32evler Serdivan Mithatpaşa vs o güzergah dolmuşlarının hepsi orta garaj Işık?larından geçer geçmez durağın berisinde yaya geçitinin üzerinde BOŞ YERE KORNA BASARAK YAYA YOLUNU İŞGAL ediyorlar bunların denetlenmesi lazım.
bidost
10.07.2019 20:37
sadece dolmuşlar mı? En sağdaki şerit Erenler istikametine dönüş için kullanılması gerekirken, pek çok uyanık araç sahibi bu şeride girip Eser okulu istikametine gitmeye çalışıyor. en sağdaki şeritten soldaki yan şeride kaynak yapmak için üzerinize direksiyon kırıyor. Bu uyanık arkadaşlara da dur diyen yetkili de maalesef yok. Trafik kurallarına uyanlar keriz muamelesi yapılırken uymayanlar uyanıklar takdir ediliyor. Maalesef birbirinin hakkına dikkat etmeyen birbirine saygısı olmayan bir toplum olduk.
Adapazarı Sakini
10.07.2019 19:44
Bazen öyle bir gözüm dönüyorki GTA oyununu bilen ne demek istediğimi anlayacak. Çarpıp parçalayasım geliyor bu dolmuşları minibüsleri. Eşkiya herifler. Gerçekten çıldırtası haldeler hele o kornaları zaten bir yerlerinden ötsün.
tolga aşcı
10.07.2019 18:19
oraya duragı koyan beledıyeye suc bulunsun söferlerın hıcbır sucu yok adam duzgunce sınyalını vermiş kotu bısey yok vıdeoda..
Birbilen
10.07.2019 17:51
Aynı istikamette adnan menderes caddesinden erenler istikametine dönüş için bu dolmuşçuların yaptığını yapmasınlar diye duba konmuştu sağa dönecek olanlar girebiliyordu o şeride ne hikmetse o dubaları kaldırdılar sık aralıklarla ve biraz daha geriden başlayarak yine duba koyarlarsa bu sıkıntı ortadan kalkar
adalı54
10.07.2019 15:53
daha dün terminalden gelirken dolmuşçu gerine gerine anlatıyodu arkadaşına. yol vermediler bi kırdım önlerine falan marifetmiş gibi. bunlar kendilerini dokunulmaz zannediyor. he tutup vursalar yine sen suçlu olursun. toplaşır bide dövmeye kalkarlar çakma delikanlılar..
Erdo
10.07.2019 15:46
Bu haberi kim yayına verdi ise tebrik ederim, çok doğru bir tespit. Gerçekten bu dolmuşçular Adapazarı trafiğini katlediyor ve işin ilginç yanı polisten de korkmuyorlar. Nedense polislerde bunlara bir şey demiyor ve görmezden geliyorlar.
send işçi
10.07.2019 15:22
dalçık kavşağını salona yapacağınıza yenicami ye yapsaydınız orada trafik sıkışmayacaktı. minibüscülerin değişmesi ihtimal dışı. eğitimle falan olacak iş değil .d
Adapazarı 54
10.07.2019 15:03
Trafiğin rahatlaması için dolmuşlar ve minibüslerin kaldırılması gerekiyor Trafiğin rahatlaması için çare raylı sistem
Misafir
10.07.2019 14:58
Minibüsler bu şehrin kangrenidir.Her durak yolcu alıcam diye 45 dakka bekleyen de bunlar arkaya doğru ilerleyelim diyip milleti balık istifi gibi gezdirende bunlar kendi camı açık diye klima açmayan da bunlar daha uzar gider.
udreal
10.07.2019 14:17
hadi ben yenicamıde ısıkta hareket edınce gecsın biri bakalım sagdan önüme bak ne oluyo.. yol vermeyın boyle yanpeçlere..
Zzzz
10.07.2019 14:07
Sanki normal araba kullananlar çok normal.
Online Ziyaretçiler