Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

15 Temmuz Akyazı'da erken başlayacak

Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi'nin birlikte düzenledikleri 15 Temmuz etkinlikleri 12 Temmuz Cuma günü başlıyor.

18:40   |   10.07.2019
Haber Resmi

 

 

Tüm Sakarya'da olduğu gibi Akyazı'da da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, bir dizi etkinliklerle kutlanacak. Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi ttarafından ortaklaşa düzenlenecek kutlama proğramları 12 Temmuz'da başlayacak.


Akyazı'da 15 Temmuz kutlama proğramı için gönderilen metin ise şöyle;


12 Temmuz Cuma programı

12 Temmuz Cuma günü saat:15-00'te Akyazı Sosyal Gelişim merkezinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Subü) Akyazı Meslek Yüksek Okulunca düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi, Milli Birlik ve Terörle Mücadele konulu konferans. (tüm vatandaşlarımız davetlidir.)


15 Temmuz Pazartesi programı


 Saat:11.00 de şehitlik ziyareti,  ardından öğlen namazı öncesi Akyazı Gazi Süleyman Paşa camiinde tüm şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okunması ve Hatim duası.

Saat: 20.00 da Akyazı Kapalı Spor salonu önünden Gazi Süleyman Paşa Cami Önüne kadar gerçekleşecek Mehteranlı Demokrasi Yürüyüşü, akabinde Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii önünde kurulan platformda Demokrasi Nöbeti başlayacak. Mehteran, İlahi, şiir dinletileri, sinevizyon gösterileri, protokol konuşmaları ve ikramlarla devam edecek olan program İlçe Müftümüz tarafından yapılacak dua ile son bulacaktır.


Milletimizin eşsiz destanlarından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde Şehit ve Gazilerimizi saygıyla anacağımız Programımıza tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.

*Akyazı Kaymakamlığı

*Akyazı Belediyesi


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 184124 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 598 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler