Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Yenikent Bölgesinde dört koldan çalışma!

Adapazarı Belediyesi Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler ekipleri Yenikent Bölgesi'nde ortak çalışma yürütüyor

14:32   |   11.07.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi

Yenikent İçin Ortak Çalışma
Adapazarı Belediyesi tarafından başlatılan hizmet seferberliği kapsamında programlarını güncelleyen müdürlükler, oluşturdukları koordinasyonla ihtiyaçlara hızla cevap vermek noktasında kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda Fen İşleri, Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler ekipleri, Yenikent Bölgesi'nde bulunan 15 Temmuz Camili, Karaman ve Korucuk mahallelerinde saha çalışmalarını sürdürüyor.


Etap Etap Sürecek
Koordinasyonla hızlı ve etkin çözümlerin çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Mutlu Işıksu, "Fen İşleri ekiplerimiz, tretuvar, parke, yol açımı başta olmak üzere ilgili altyapı çalışmalarını sürdürürken, Park ve Bahçeler'in sorumluluk alanlarındaki ot biçme ve fidan dikme çalışmaları ile birlikte Temizlik İşleri ekiplerimiz de temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyor. Şehrimizin göz bebeği Yenikent'te müdürlüklerimizin koordinasyonu ile başlattığımız kapsamlı çalışmamızı etap etap devam ettireceğiz." ifadelerini kullandı. 


Muhtar Özçelik'ten Teşekkür
Gerçekleştirilen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren 15 Temmuz Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik, Adapazarı Belediyesi'nin taleplerini hızla yerine getirdiklerini belirtti. 650 fidan dikim çalışmasının gerçekleştirildiğini duyuran Özçelik, Adapazarı Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.


 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 73580 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3004 kere okundu
YORUMLAR 11 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Selman
12.07.2019 13:27
Hizmet eden bir başkan gelmiş ve hala yalan dolan yorumlar görüyorum.Allahtan korkun A veya B parti farketmez.Seçim çalışmalarında tanıştım kendisyle ve ne kadar tanıdığım varsa bu başkanı sordum sözünün eri ve hizmet adamı dediler kısaca Bu adam ve ekipleri heryerde görüyorum ve elinden geldiğince belediye personeli çalışmasını yapıyor! Allah (cc) iftira ve yalan konuşan insanlardan korusun!!! Bu arada kim ki bir insana iftira veya hakkında yalan yorum yaparsa ahirette cennetlik olduğunu zannetmesin!kul hakkı na girer!! Dini islam olanlar bunu unutma kardeşim!!
Kadir SARCAN
12.07.2019 04:47
Saklıgöl karşısı Camili tarafı yeşil ağaçlık alan çöplük olmuş !
Ye kürküm ye
12.07.2019 00:14
Camili muhtarlığı yanıbaşındaki kamu arazisi hangi şahıslara ne amaçlı verilmiş, kimler bu işe arka çıkmış? Kötü kokular geliyor burnuma! Trilyonluk araziyi parsellediniz adeta!
M. S.
11.07.2019 22:44
İlk ve sonbaharda ot temizliğine gelen belediye 2 senedir Evrenköy e uğramaz oldu, sinek ilaçcısı ayda 1 geliyor, kuyu ilaçlama hiç yok yakında çöpleride toplamazlazlarsa şaşmayız. Süleyman Dişli, başkanımız Işıksuya alamadığı intikam için nolur sen al mı dedi acaba?
Heryer Karaman camili
11.07.2019 17:36
Uğur kardes senin zihniyetin belli sen herhalde bursada yaşıyon veya chp zihniyeti var sende heryer çiçek gibi oluyor gene yaranilmiyor buraya çıkmış yalan yazılar yazıyorsun eğer yalanı birakamiyorsan biraz azalt bence sende bi sıkıntı var kardeş allah o yollarda çalışan emekçi kardeslerimizden razi olsun senin gibi nankorlerede Hidayet vrrsin
Port
11.07.2019 16:56
Hacı abilerim korucuk muhtarlığı karşı sokağına bi asfalt atın.gerci muhtar söylemiştir namazdan sonra söylerim demişti.esselamualeykum.
UĞUR KAYA
11.07.2019 16:46
Allah Allah Adapazarı Belediyesi diye bir belediye ne zaman faaliyete geçti, şaşırdım, Koca Sakarya'da anca akıllarına geldi ADAPAZARI BELEDİYESİ'ni KURMAK !!!!?? Yine de zararın neresinden dönsek kardır. Bunca yıl sonra Serdivan'dan başka belediyelerinde ismini duymak şaşırtıcı olduda.... ADAPAPAZARI BELEDİYESİ 10 - 15 YIL ÖNCE KURULSAYDI ŞİMDİ BURALAR BURSANIN NİLÜFERİ OLURDU...
Talha olay
11.07.2019 16:01
Sosyal faaliyet alanida yapsaniz karaman biraz canlansa birde köpekleri karaman disinda bi yere koysaniz bakkala markete rahatca gidip gelsek
uğur
11.07.2019 15:50
Bırakın boş lafları.Fen işleri dün camili 1 1597 adanın orda boş bir arazinin otlarını biçti ama ana yol boyunca yükselen otları bırakıp gittiler sanki biz yolu değil boş araziyi kullanıyoruz.Ayrıca 1597 adanın alt yolu yıllardır toz toprak bir türlü yapmadılar.her yağmurdan sonra gelip 3-4 taşı yeniden dizip gidiyorlar her seferinde yoldaki taşlar göçüyor...Muhtar sadece yaşadığı bürosunu etrafını biliyor ben hiç gezip görüp eksikleri tespit ettiğine şahit olmadım...
adali54
11.07.2019 14:59
Yenikent vallahi hizmet gördü Allah razı olsun Mutlu başkanımızdan.
Naci Aktaş
11.07.2019 14:44
Değerli Başkanım Mutlu Işıksu Camili Mahallesini Korucuk Mahallesine bağlayan Valilik Konağı yanından başlayan yolu 2 aracın yanyana rahat geçebileceği bir genişliğe kavuşturursanız büyük sevaba girersiniz.
Online Ziyaretçiler