Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ekrem Yüce kongreye neden katılmadı?

Sakaryaspor'un dün yapılan genel kurulunda gözler Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce'yi aramıştı..

11:31   |   12.07.2019
Haber Resmi

MEDYABAR.COM:  Sakaryaspor'da İbrahim Nalbant'ın başkan olarak seçildiği genel kuruluna Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin katılmaması dikkat çekmişti..
  Kongrede sadece mesajı okunan Ekrem Yüce'nin , kongrenin yapıldığı saatlerde Ankara'da olduğu öğrenildi.Yüce'nin büyükşehir'in çalışmaları için Ankara'ya çağrıldığı ve bir dizi görüşmelerde bulunduğu belirtildi..

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Arka Kapı

Medyabar.com bugun 68586 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7230 kere okundu
YORUMLAR 8 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sakaryam
16.07.2019 23:44
toçoğlunun haberlerine neden yorum açmıyom moderetör korkuyonmu..millete ihale tweeti atmıi kent meydanından 11 milyon indiragandi ...ama cevat ekşi para verecen dedği zaman onu rezil etmeye çalış patronun sakaryaspora para vermedi ve rezil oldu tüm sakarya biliyor...
Tarzan Rıfkı
12.07.2019 21:10
Adam gibi adamlar alın. Fatih Özçeliği geri istiyoruz.10 tane dilaver eder.
Seyfi
12.07.2019 20:05
Her maç maraton tribünde kendi aralarında kavga ediyorlar.. İçip içip tribüne girip olay çıkarıyorlar.. Yarısı bedava biletsiz kaçak giriyor..söylesene millet neden istesin bunları... Çoğu kez küfürlü tezarühatlar orada başlıyor.. Millet eşi çocuğuyla oraya küfür dinlemeye gelmiyor..böyle magandalar ayıklansın.. Maça kaça girenlerin her kuruş boğazında kalsın.. Ücretsiz otobüslerden para toplayıp karaborsacılık yapıp maraton bileti satıp kale arkası veren kim varsa haram zıkkım olsun her kuruş.
sakaryalı
12.07.2019 19:40
sakaryaspor başarısız olursa benim suçum yok karışmadım ama gece birde canım sıkıldı başkan seçilecek arkadaşı aradım dememek için..spora siyaset karışmamalıydı..bide şu tatanga düşmanı arkadaş marka olmuş taraftar grubu neden bukadar batıyor..bjk çarşıyı gs ultraslan bunları kaldırısan ne kalır....transfer açılmadan iş zor takımda adam kalmadı bi tatangalar kaldı zaten..şimdiden borç muhabbeti yapıyor yeni başkan ...5 haftada istifa etmezse iyidir..seyirci başarıya bakar...hani 5 milyonla transferi açıyordu..
Cafer
12.07.2019 16:50
Yönetimin şampiyonluktan önce yapacağı en büyük iş en büyük başarı bu tatangaları tribünden temizlemek uzaklaştırmak olmalıdır.. Selehattin aydın gibi onu örnek alıp tribünde takıma zarar verenleri ayıklayıp cezaları adreslerine postalamalı sorumlulara cezaları ödetmelidir.o taraftarı soyan ücretsiz otobüsten para toplayan maçlara kaçak giren taraftarı kullanan onlardan geçinen kişileri değil stada tesise bile almamalıdırlar şunlara yüz vermesinler aynı resim karesinde. İle yer almamalıdırlar.. Başarı ozaman gelir ozaman bizim gözümüzde büyük başkan olursunuz bu şehir başka birşey istemez.
muammer
12.07.2019 16:26
Ya sanki Sakarya ya bir faydası olacak. Heryerde boy boy fotoğrafı var sanki halt etti.. Yazık şu memlekete yazık
Vatandaş
12.07.2019 13:37
Hiç güven teşkil etmeyen model bakalım 5 sene bu şehrin halı ne olcak sadece objektiflere oynuyor bu aralar
Adalıı
12.07.2019 12:40
Sn Ekrem yüce Bülent uygun Nisan ayında açıklama yapmıştı Sn yüce ile görüştük güçlü Sakaryaspor için diye...bu görüşme doğrumuydu içeriğinde ne vardı acaba.. bugün seçilen arkasında durduğunuz Sakaryaspor yönetimi bu kulübe maddi olarak hiçbir şey veremeyecek insanlardan oluşuyor.buna rağmen neden koşulsuz destek Verdiniz çimento fabrikası olayı gerçek mi acaba çok konuşuluyor bu ara şehirde saygılar
Online Ziyaretçiler