Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Omurilik hastası küçük Zehra yardım bekliyor

Akyazı İnönü Mahallesinde yaşamını sürdüren ve doğuştan Omurilik hastası olan 7 yaşındaki Zehra Nar ameliyat olabilmek için hayırseverlerden yardım bekliyor.

12:41   |   12.07.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi
  8. Haber Resmi

Akyazı İnönü Mahallesi 7032 sokakta yaşamını sürdüren Nar ailesinin küçük kızları 7 yaşındaki Emine Zehra Nar Anne karnında yakalandığı omurilik hastalığı nedeniyle ne yürüyebiliyor ne yatabiliyor nede oturabiliyor.


BİRÇOK KEZ AMELİYAT OLDU
7 yaşındaki Zehra Nart doğduğundan bu güne kadar çeşitli hastanelerde 7 sefer ameliyat olduğunu ve bir çok kez de tedavi gördüğü belirtildi.


BABA ALİ NART 1 YILDIR İŞSİZ
Küçük Zehra'nın babası Ali Nar uzun yıllardır gemicilik yaptığını belirtirken kendisinin de şeker hastası olması nedeniyle yaklaşık 1 yıldır çalışamadığını ve sosyal güvenlik sigortasının olmaması nedeniyle de kızının tedavisinin zora girdiğini belirtti.
Omurilik hastası olan küçük Zehra İstanbul Medikal Hastanesinde tedavisinin sürdüğü ve bir an önce ameliyat olması gerektiği ve bu ameliyatın babası sigortalı olursa yaklaşık 15 bin sigortalı olmaz ise yaklaşık 30 bin TL ile ameliyat olması gerektiği belirtildi.


HERŞEYE RAĞMEN KUR'AN ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYOR
Zehra bugünlerde ise evinin yakınlarında bulunan bir Kur'an kursunda din eğitimim görüyor. Öğrendiği dualarla birlikte arkadaşlarıyla birlikte zor da olsa kendini ilerletmeye çalışıyor.


BABASI DEVLET BÜYÜKLERİNDEN VE HAYIRSEVERLERDEN YARDIM TALEP ETTİ.
Baba Ali Nar bu ameliyatın bir an önce yapılması gerektiğini ve Devlet Büyüklerinden Hayırseverlerden kızının biraz olsun düzelebilmesi için yardım beklediğini belirtti. Kızının aynı zamanda beyninde su toplanması nedeniyle de rahatsızlığı olduğunu ve yürüyebilmesi için de Fizik tedavisi gördüğünü de belirtti.
İletişim babası Ali Nar: 0546 241 63 48
Davut Kaya/Akyazı
 

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 80618 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2710 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Sakarya
12.07.2019 22:38
Fenerbahceye Sakaryaspor a yardim edenler. Sakaryaspora yardim eden zengin insanlar boş boş yardim yapacaginiz hayir işleyin biraz
Kurka
12.07.2019 20:35
Guzel kizim allah sifa versin.insallah en kisa zamanda sagligina kavusursun.medyabar valilikle gorusup iban paylasirsaniz bu para toplanir.
YAREN
12.07.2019 16:55
Valilik onaylı yardım kampanyası yapılıp iban no paylaşılırsa yardım etmek isterim.
Online Ziyaretçiler