Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Adapazarı Mesleki Eğitimden duygusal gece

Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Ailesi, kurum müdürleri Arif Türkyılmaz'ın Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine atanması, müdür yardımcısı Musa Aygın ve motor öğretmeni Hamdi Örs'ün emekliye ayrılması dolayısıyla vefa gecesi düzenledi.

16:18   |   12.07.2019
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
 1. Haber Resmi
 2. Haber Resmi
 3. Haber Resmi
 4. Haber Resmi
 5. Haber Resmi
 6. Haber Resmi
 7. Haber Resmi
 8. Haber Resmi
 9. Haber Resmi
 10. Haber Resmi
 11. Haber Resmi
 12. Haber Resmi
 13. Haber Resmi
 14. Haber Resmi
 15. Haber Resmi
 16. Haber Resmi
 17. Haber Resmi

Serdivan tepelerindeki Masal Bahçem'de yapılan duygusal geceye Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi'nde 8 yıl müdürlük görevinde bulunan Arif Türkyılmaz, yeni müdür Necmi Gökyokuş, müdür yardımcıları Musa Aygın, Burhan Özkan, Mehmet Sandıkçı, Nursen Kor Güneş ve öğretmenler katıldı.


Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi personelinin aileleriyle birlikte katıldığı vefa gecesinde mesleki eğitimin duayen müdürlerinden Arif Türkyılmaz'a, emekliye ayrılan Musa Aygın ve Hamdi Örs'e şükran plaketi ve hediyeler verildi. Gecede konuşma yapan Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yeni müdürü Arif Türkyılmaz, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezinde aile ortamında çalışmış olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, görev süresi içinde kendisine her zaman destek olan çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.


Emekliye ayrılan müdür yardımcısı Musa Aygın ve öğretmen Hamdi Örs, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezinde çok güzel günleri geçtiğini belirterek, 40 yıla yaklaşan çalışma hayatlarını tamamlamanın huzuru içinde olduklarını ifade ettiler.


Atama döneminde Arif Türkyılmaz'la halef selef olan Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezinin yeni müdürü Necmi Gökyokuş da mesleki eğitiminin başarılı kurumlarından birinde görev yapacak olmanın gururunu yaşadığını ifade ederek, böyle bir geceyi organize eden çalışma arkadaşlarına çok teşekkür etti.   


Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 68689 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1437 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
MELİH DOĞAN
13.07.2019 10:17
Bu mutlu tablodaki herkesi tanımaktan onurlu ve mutluyum. Öncelikle Arif TÜRKYILMAZ hocama yeni görevinde başarılat dilerken emekliye ayrılan öğretmenlerime hayatlarında mutluluklar dilerim. Sevgi ve saygıyla kalın.
Online Ziyaretçiler