05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
26 Ocak 2011 Çarşamba Saat: 23:32

Özel okulda şiddet araştırması!

Adapazarı Özel Doğa Kolejinde bir ögretmenin, ögrenciye psikolojik baskı ve şiddet uyguladığı iddiası araştırma konusu oldu..


Adapazarı'nın saygın okullarından biri olan Özel Doğa Kolejinin adı daha düne kadar sosyal etkinliklerle gündeme gelirdi

Ancak okulun adı bugünlerde bir velinin şikayeti üzerine yapılan müfettiş incelemesi ile gündemde...

İddia bir hayli çarpıcı...

Öğrenci velisinin Milli Eğitim Bakanlığına başvurmasıyla ortaya çıkan idddiaya göre Doğa Koleji bugünlerde okulda bir öğretmenin, öğrencisine şiddet uyguladığı öne sürülüyor.

Bu iddia sonrasında da Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından soruşturma başlatıldı ve okula gelen müfettişler kapsamlı araştırmaya başladılar..

Okulun 4. sınıf öğrencisinin velisinin Başbakanlığa kadar ulaştırdığı şikayetin ardından, Milli Eğitim Müfettişleri'nce açılan soruşturma sürüyormuş.

Okulda şiddet sonrasında gündeme gelen iddialarda bir hayli çarpıçı..
Çocuğuna şiddet uyguladığını öne sürerek şikayette bulunan veli veli çocuğunu okuldan alıp, başka bir özel okula verirken, çocuğunun notlarının da inat eder gibi hepsinin ‘1' olduğunu görünce şoke olmuş..

Veli okul idaresinin yaşanan bu olaylardan sonra duygusal davrandığını belirterek bu konuda da şikayette bulundu..

Şimdi merak edilen öğrenciye psikolojik baskı ile başlayan ve Milli Eğitim Bakanlığına kadar uzanan bu şikayetin nasıl sonuçlanacağı...
Bu arada iddiaların odağındaki özel okuldan gelecek iddialarla ilgili açıklamayı da yayınlayacağımızı belirtelim...Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76911 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1627 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler