05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
21 Şubat 2011 Pazartesi Saat: 12:51

Arifiye'de muhteşem gece

Damla İlim Kültür Derneği tarafından Kutlu Doğum Programı çerçevesinde Arifiye Levent Düğün Salonu'nda bir gece düzenlendi.


Tasavvuf eserlerin okunduğu gecede İlahiyatçı Yazar Mehmet Talu'da bir konuşma yaptı. Kutlu Doğum Gecesi Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, belediye ve il genel meclis üyeleri, muhtarlar ve yaklaşık bin kişinin katıldığı programda izdiham yaşandığı gözlemlendi. Kutlu Doğum gecesi sonunda Damla İlim Kültür Derneği yönetim kurulu adına Hasan Hüseyin Kesmen tarafından Talu'ya çiçek verildi.
Dernek üyeleri ayrıca tüm katılımcılara teşekkür etti.

ADIYAMAN'DAN AÇIKLAMA
Bu arada Damla İlim Kültür Derneği Fahri Başkanı Remzi Adıyaman faaliyetlerinin Arifiye'de 3 yıldır sürdüğünü ve bunların devam edeceğini söyledi. Önümüzde ki günlerde 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıldönümünde bir program daha yapacaklarını ifade eden Adıyaman nisan ayında da Kutlu Haftası ile ilgili bir etkinlik düzenleyeceklerini kaydetti. Adıyaman sosyal faaliyetlerinin devam edeceğini de sözlerine ekledi.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76508 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 471 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler