05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
05 Nisan 2011 Salı Saat: 12:14

Özcan Ukrayna yolcusu!

Kuaför Özcan İrdem ve Modelist Sibel Metin Ukrayna'da yapılacak "The Crystal Angel" Saç Festivali'nde Türkiye'yi temsil edecek.


Sakaryalı Bayan Kuaförü Özcan İrdem Ukrayna'nın Başkenti Kiev'de düzenlenecek uluslararası "The Crystal Angel" Saç Festivali'nde yüksek fantezi topuz ve saç kesimi kategorisinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya gibi illerden katılacak 20 kuaförle birlikte Türkiye'yi temsil edecek. Kuaför İrdem'e Sakaryalı modelist Sibel Metin de eşlik edecek. İrdem'in mankenler üzerinde hünerlerini sergilemeye çalışırken, Modelist Sibel Metin de mankenlerin kıyafetlerini tasarlayacak.
İrdem 5 yıldır bölgesel yarışmalara katıldığını ve ikinci kez uluslararası bir yarışmada Türkiye'yi temsil edecek olmaktan mutlu olduğunu söyledi.
Modelist Sibel Metin de ünlü modellerin giyimlerini tasarlama imkanı kendisine verildiği için mutlu olduğunu kaydetti.
Özcan İrdem 2008 yılında gelin saçı dalında aynı yarışmada gelin saçı kategorisinde birinci olmuştu.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76401 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 452 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler