05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
13 Eylül 2011 Salı Saat: 16:27

MÜSİAD'tan Mefkûre'ye ziyaret

MÜSİAD Sakarya Şubesi; üyesi olduğu firma, kurum ve kuruluşları yerinde ziyaret ederek, proje, çalışma, sıkıntı ve istekler hakkında bilgi alıyor.


Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Halit İnci; beraberindeki 7 kişilk Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte, Mefkûre Dershaneleri'ni ziyaret etti.

Ziyarette; Mefkûre Dershaneleri Genel Müdürü Aziz Kodalak'tan 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı hakkında bilgi alan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci; eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu. Mefkûre Dershaneleri Genel Müdürü Aziz Kodalak ise; 40 derslikle olan dershanelerinde 1500 öğrenciye eğitim öğretim hizmeti verdiklerini söyledi.


MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci; Mefkûre Dershaneleri Genel Müdürü Aziz Kodalak'a MÜSİAD'ın yayınlarından oluşan "Çerçeve Dergisi ve Yükselen Değer Türkiye Araştırma Raporu" kitaplarını hediye etti.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76499 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 101 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler