05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
02 Ekim 2012 Salı Saat: 17:12

TÜVASAŞ'a 6 aylığına genel müdür oldu. Çünkü...

TCDD Genel Müdür Yardımcılığından TÜVASAŞ Genel Müdürlüğüne atanan Erol İnal'ın en eski TCDD çalışanlarından birisi.,


MEDYABAR.COM-

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine atanan ve bugün Adapazarına gelerek yeni görevine başlayan TCDD Genel Müdür Yardımcısı Erol İnal'ın emekliliğine 6 ay kaldığı biliniyor..

Yaş haddinden emekliye ayrılacak olan TÜVASAŞ'ın yeni genel Müdürü Erol İnal'ın, emekliliğe ayrılmadan önce Ulaştırma Denizcilik ve Haberleştirme Bakanlığı tarafından, genel müdür olarak emekliye ayrılması için TÜVASAŞ'a atandığı konuşuluyordu..

www.tcdd.gov.tr internet adresinde, TCDD Teşkilat şeması incelendiğinde bu görüş adeta doğrulanıyor..

Çünkü TCDD'nin teşkiyat şemasında, TÜVASAŞ'ın yeni genel müdürü Erol İnal'ın sicil numarasının çok eski olduğu görülüyor..

TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman'ın sicil numarasının 10 426 olarak yer aldığı şemada yer alırken, TÜVASAŞ'ın yeni genel müdürü Erol İnal ise 90013 sicil numarası ile TCDD'nin en eski bürokratı olarak yer alıyor..

Yani TCDD'nin en eski bürokratı olan Erol İnal'ın 2013 yılının ortalarında TÜVASAŞ Genel Müdürlüğünden emekli olması kaçınılmaz...Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76582 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4157 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler