05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
29 Ekim 2012 Pazartesi Saat: 15:25

Akyazı Lisesi 1982 mezunları buluştu

30 yıllık dostluk buluşmasında Akyazı Lisesi 1982 mezunları Şerefiye Dereağzı tesislerinde bir araya geldi.


Aralarında Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı'nın da bulunduğu 116 kişilik 1982 yılı Akyazı Lisesi mezunları Kurban Bayramının 3.günü kuzuluk Dereağzı'nda düzenlenen dostluk yemeğinde bir araya gelerek neşe dolu sohbetleriyle eski günleri andılar.

Bol bol eski hatıraların ve anıların paylaşıldığı dostluk yemeğinde kimi zaman duygulu anlar kimi zamanda oldukça neşeli anlar yaşandı.

Acısıyla tatlısıyla geçen 30 yıl?ın ardından kuzulukta düzenlenen yemekte bir araya gelen Akyazı Lisesi mezunları gelecek yılda kurban bayramının 3.günü tekrar bir araya gelmeye karar verdiler.

Yine Akyazı Lisesi mezunu Prof. Dr. Mustafa Erol ve aynı dönem mezun Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı'nın öncülüğünde gerçekleştirilen program sonrası telefon ve adresler alınarak bundan sonra da görüşmek üzere söz verildi.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76494 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 249 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler