23 Ekim 2016 Pazar
IMKB 100 : 78.844 %(-0,51)
Dolar : 3,0876 TL
Euro : 3,3575 TL
18 Ocak 2013 Cuma Saat: 18:59

Ak Partide şimdi de bu anket gündemde!

2014 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde AK Parti Genel Merkezi tarafından Adapazarı, Erenler, Serdivan ve Arifiye ilçelerinde esnafa yönelik anket çalışması başlattı


AK Parti Genel Merkezi, 2014 yerel seçimi öncesi, dört büyük ilçe Erenler, Adapazarı, Serdivan ve Arifiye'de yalnızca esnafa yönelik anket çalışması için iki ayrı firmayla anlaştı.

Görevlendirilen firmalardan ilki çalışmalarına önceki gün başladı.

Buna göre Adapazarı ve Erenler'de bulunan esnafa belediye başkanlarının çalışmalarından memnun olup olmadıkları, başkanın esnaflarla diyalogunun nasıl olduğu soruları yöneltiliyor.


Esnafa sorulan diğer sorular arasında "Belediye Başkanının esnafı dolaşıp dolaşmadığı, ruhsat, harç gibi konularda yerel yönetimlerin hızı" gibi sorular da bulunuyor. Esnafa son olarak mevcut başkanın yeniden aday olması durumunda oy verip vermeyecekleri soruluyor ve başkana 1 ile 10 arasında puan vermeleri isteniyor.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 91384 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2883 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler