05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
01 Mayıs 2013 Çarşamba Saat: 16:06

Kanserle savaşmayı dinlediler

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ''Kanserle Savaş'' konferansı AKM'de gerçekleştirildi.


Uzman Dr. Özlem Uysal Sönmez ve Yrd. Doç. Dr. Fatih Altıntoprak, kanserin tanımı, evreleri, çeşitleri ve korunma yolları hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen konferanslar devam ediyor. Her ay gerçekleştirilen ücretsiz konferanslarda vatandaşlara alanlarında uzman doktorlardan bilgi verilerek, sosyal gelişim ve hastalıklar hakkında daha da bilinçlendirilmeleri sağlanıyor. Bu kapsamda Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gören yapan Onkoloji Kliniği'nden Uzman Dr. Özlem Uysal Sönmez ve Genel Cerrahi Kliniği'nden Yrd. Doç. Dr. Fatih Altıntoprak'ın katılımıyla ''Kanserle Savaş'' konferansı gerçekleştirildi. Vatandaşların ilgi gösterdiği konferansta kanserin tanımı, evreleri, çeşitleri ve korunma yolları hakkında bilgi verildi.

Alanında uzman isimler[b/]

Gerçekleştirilen konferanslar hakkında açıklamalarda bulunan Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, ?Sosyal belediyecilik alanında önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Her ay düzenlediğimiz konferanslarla alanlarında uzman isimleri hemşerilerimizle buluşturuyoruz. Bu sayede vatandaşlarımızın sosyal gelişim ve sağlık alanında daha da bilinçlenmesini amaçlıyoruz. Tüm vatandaşlarımızı düzenlediğimiz sağlık konferanslarına davet ediyoruz.? ifadelerini kullandı.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76935 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 70 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler