05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
10 Mayıs 2013 Cuma Saat: 12:11

CHP Geyve yeni parti hizmet binası açıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Geyve İlçe Başkanlığı'nın yeni parti binasının açılışı törenle gerçekleşti.


Yoğun katılımla gerçekleşen açılış törenine, İl Başkanı Ecevit Keleş, MYK Üyesi Esen Kutluata, İl Kadın Kolları Başkanı Füsun Çetin, Karasu İlçe Başkanı Nurhan Aydın, Erenler İlçe Başkanı Mustafa Çınal, Ferizli İlçe Başkanı Kemal İlter, Serdivan İlçe Başkanı Haluk Akbay, Arifiye İlçe Başkanı Kemal Örge, Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı, Taraklı İlçe Başkanı Sabahattin Dönmez, Pamukova İlçe Başkanı Nail Türkmengil, Alifuatpaşa Belde Başkanı Şevket Arık, İl Gençlik Kolları Başkanı Deniz Akar, İlçe Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkanları katılırken, Eski Milletvekili Barbaros Turgut Boztepe, Eski İl Başkanı Selçuk Gedikli, Geyve Eski İlçe Başkanı Atilla Zeytinoğlu da açılışta bulundular.

Geyve İl Genel Meclis Üyesi Osman Erköse, Saadet Partisi İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu ve birçok sivil toplum kuruluşu başkanının da bulunduğu açılışa, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ile birlikte Gölpazarı İlçe Başkanı Abdullah Hünker de katılarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

KILIÇDAROĞLU, ''BAŞARILI ÇALIŞMALARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM''

Açılış töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başta olmak üzere CHP Grup Başkanvekili Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Bursa Milletvekili Kemal Ekinci ve Eski Sakarya Milletvekili Hayrettin Uysal'ın kutlama telgrafları okundu.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kutlama telgrafında şu ifadelere yer verdi;'' Yeni çalışma mekanınızda başarılı çalışmalarınızın devam edeceğine inanıyorum. Hayırlı olsun diyor, açılışa katılan tüm Cumhuriyet Halk Partilileri, Geyvelileri ve konukları içtenlikle selamlıyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.''

HİZMET

Kutlama telgraflarının okunmasıyla birlikte Geyve İlçe Başkanı Erol Akyel açılış konuşmasını yaptı. Siyasetin temel taşını siyasi partilerin oluşturduğunu ifade eden İlçe Başkanı Erol Akyel, siyasi partilerin daha iyi hizmet verebilmesinin herkes için bir kazanç olduğunu belirterek yeni parti hizmet binasının tüm Geyvelilere hayırlı olmasını diledi.

YEREL SEÇİM

İlçe Başkanı Erol Akyel'in açılış konuşmasının ardından İl Başkanı Ecevit Keleş açılışa katılanlara hitap etti. Geyve'nin kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Ecevit Keleş, yerel seçimlerde başarı sağlanacağını ve Geyve'nin Cumhuriyet Halk Partili olacağını ifade etti. Keleş, yeni parti hizmet binasının Geyve'ye hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Konuşmalarla birlikte yeni parti binasının açılışı için kurdeleyi, İl Başkanı Ecevit Keleş, Geyve İlçe Başkanı Erol Akyel, Geyve İlçe Kadın Kolları Başkanı Sabiha Işık ve Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı birlikte kestiler.
Açılış töreninin gerçekleşmesinin ardından açılışa katılanlara pilav ve ayran ikramında bulunuldu.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76556 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 158 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler