05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
29 Mayıs 2013 Çarşamba Saat: 11:46

MHP Serdivan, 'Adayımız belli değil'

MHP Serdivan İlçe Başkanı Muharrem Kurtulan, son günlerde belediye başkan adayları hakkında yapılan haberler üzerine bir açıklama yaptı


Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte partilerin belediye başkanı adayları için tabiri caizse papatya falı açılıyor.
Başkan adayları hakkında en çok haber yapılan teşkilatlardan biri de Milliyetçi Hareket Partisi Serdivan Teşkilatı...
İlçe Başkanı Muharrem Kurtulan da son günlerde iyice artan haberler üzerine bir açıklama yaptı.
Yönetim kurulu olarak alınan karar gereği Belediye Başkan Adaylığı ve Meclis üyelikleri adaylığı için başvuruları 27 Mayıs'ta başlattıklarını kaydedeb Kurtulan, hiç kimseyle adaylık konusunda anlaşılmadığını söyledi.

Kurtulan'ın açıklaması şu şekilde:

"Son günlerde şehrimizin gerek yazılı basınında, gerekse internet haber sitelerinde ve Halkımızın konuştuğu önemli konulardan olan ?Serdivan İlçesi?nde MHP 'nin Belediye Başkan adayı" konusu hakkında, MHP serdivan İlçe Teşkilatı Yönetim kurulu olarak toplanılmış ve aşağıdaki kararlar alınmıştır.

Basında son günlerde, MHP Serdivan adayı şeklinde birçok isim yazılmaktadır. İsimlerin çok olması Halkımızın MHP? ne olan teveccühünü göstermekte ve bu teveccüh ilçe yönetimi olarak bizleri memnun etmektedir. Fakat bilinmelidir ki ; göreve başladığımız günden itibaren, yönetim kurulu olarak, hiç kimse ile Belediye Başkanlığı veya Belediye Meclis Üyeliği hakkında bağlayıcı hiçbir karar alınmamıştır. İlçe Yönetimi olarak göreve geldiğimiz gün, aldığımız karar neticesinde, yapılacak her başvuru için değerlendirme, İlçe Yönetimimiz tarafından yapılacaktır.


Fakat Basında veya Kamuoyunda dillendirilen isimler için, dedikoduların önüne geçmek kaydı ile;

2014 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlere yaklaşıldığı bu günlerde, Serdivan İlçesinin Belediye Başkanlığına, MHP? li bir Belediye Başkanını getirmek için, vargücümüzle çalışmaya devam eden yönetim kurulu olarak,

* 27 mayıs 2013 tarihinden itibaren Belediye Başkanı Aday Adaylığı ve Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Başvurularının kabul edilmesine karar verilmiştir.

Yapılan başvurular, Aday Adayı ile yapılacak birebir değerlendirme sonrası, kendisininde katılacağı Basın toplantısı ile, Kamuoyuna açıklayacağımızı, bilmenizi rica ederiz. Saygılarımızla..."Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76920 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 161 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler