27 Ocak 2015 Salı
IMKB 100 : 91.472 %(0,06)
Dolar : 2,3535 TL
Euro : 2,6695 TL
04 Haziran 2013 Salı Saat: 10:58

Harmanlıkspor'da Başkan değişmedi

Harmanlıkspor Kulübü Dernek Kongresi, Dernek lokalinde yapıldı


Kongrede Yönetim Kurulu Başkanlığına Metin Ergezen seçilirken yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Gültekin Büyükarslan, Nazım Kırdemir, Sedat Taşboğa, Hüseyin Boz, İsmet Gökdemir, Seçkin Vurgun, İsmail Yağlar, Sabri Sarı, Nuri Zando, Zeki Sürer, Cihan Kurt, Hasip Çakar, Orhan Bayın, Kürşat Kaan Habalı, Ayhan Aytaç, Oğuzhan Yıldız, Ahmet Akdemir, Kadir Can, Salih Aktaş, Bilal Yıldız, Mustafa Sofuoğlu.

Denetleme Kurulu: Nuri Gök, Sefer Uygun, Gaffar Zengin

Disiplin Kurulu: Osman Bayrak, Osman Çakır, İsmail Şahin

ASKF Delegeleri: Hüseyin Boz, Nuri Gök, Hasip ÇakarYayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 116018 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 271 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Harmanlık sporda tekrar güven tazeleyen sn başkan metin ergezene ve yeni yönetim kuruluna bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.
0 0
HAMİT BEYENAL @ 04.06.2013 17:17:55
sizin için canını bile verecek olan ismail yağlar abibizin bu değerli camiaya yeri ne olursa olsun görevin istenmez verilir ilkesini bilen biri olarak ismail abinin görev tanımını siz değerli yönetime bildiririr ve ismail abininde aktif görev almasını tememni ederim.... goodyear çalışanları adına, bayram tavşan..
0 0
bayram tavsan @ 04.06.2013 11:22:44
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler