05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
17 Temmuz 2013 Çarşamba Saat: 10:22

Ambulans Servisi Başhekimi değişti

İl Sağlık Müdürlüğü Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri İl Ambulans Servisi Başhekimliği'ne atanan Dr. Semih Yıldırım Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp ABD (Ana Bilim Dalı ) na naklen atandı.


İl Sağlık Müdürlüğü Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri İl Ambulans Servisi Başhekimliği'ne atanan Dr. Semih Yıldırım Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp ABD (Ana Bilim Dalı ) na naklen atandı. Semih Yıldırım'ın atanmasından sonra ise Başhekimlik görevine ise Dr. Neslihan Karadeniz atandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dr. Yıldırım "Başhekimlik yaptığım süre zarfı içinde şahsımdan desteğini esirgemeyen herkese,özellikle de büyük bir özveri içinde çalışan 112 Acil Yardım Hizmetler personeline sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Dr. Neslihan Karadeniz hanıma yeni görevinde başarılar diliyorum " İfadelerini kullandı.

İl Sağlık Müdürlüğü binasında düzenlenen görev devir tesliminde ve Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Yıldırım'ı uğurlamaya,Başhekimlik görevini üstlenen Dr. Karadeniz'e de hayırlı uğurlu olsuna başta İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Alemdar,İl Sağlık Müdür Yardımcıları Dr. Mustafa Ezen,Dr. Serdar Değirmenci,Dr. Nevin Özçelik,Yusuf Türkdoğdu,İl Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürleri Dr. Burcu Başaran,Dr. Zeynep Gökçen Battal, ,Ali Başaran,İbrahim Bulduk Özel Tanı çalışanı Dr. Engin Aydın katıldılar.

Konuyla İlgili açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Murat Alemdar " Bünyemizde İl Ambulans Servisi Başhekimliği gibi son derece önemli bir makamda hizmet vermiş olan Dr. Yıldırım'ı İlimize verdiği çok değerli hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.Bu hizmetleri verirken gösterdiği azim,özen,hassasiyet ve ciddiyetinden dolayı kendisini ve Acil Yardım Hizmetlerini yürütmekte olan tüm 112 personelini kutluyor,bundan sonra ki hayatında da başarılarının devamını diliyorum.Yerine bu görevi üstlenmiş olan Dr. Neslihan Karadeniz 'inde aynı azim,özen,hassasiyet ve ciddiyetle vatandaşımıza sunmakta olduğumuz hizmetleri yerine getireceğine olan inancım tamdır.Ona da bu yeni görevinde başarılar diliyorum.Allah utandırmasın." İfadelerini kullandı.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76892 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 313 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler