05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
18 Temmuz 2013 Perşembe Saat: 12:58

27 yıl sonra onu gözlerinden tanıdı!

Geyve İlçesinden Şeref Elma geçtiğimiz günlerde gezmeye gittiği Taraklı'da tesadüfen 27 yıl önce askerde beraber olduğu arkadaşını tanıdı.


Geyve İlçesinden Şeref Elma geçtiğimiz günlerde gezmeye gittiği Taraklı'da tesadüfen 27 yıl önce askerde beraber olduğu arkadaşını tanıdı.

Aynı zamanda www.geyveyöresi.com internet gazetesinin sahibi olan Şeref Elma Taraklı Halk Oyunları ekibinin sergilediği yöresel oyunları fotoğraflarken oyun ekibindeki Bayram Canbazoğlu'nu gözlerinin renginden tanıdı.

Şeref Elma yaptığı açıklamada "Oyun ekibi oyunlarını sergilerken bende fotoğraf çekiyordum. Tesadüfen gözüm arkadaşım Bayram Canbazoğlu'na takıldı.Mavi gözlerinden tanıdım. Durdurdum.Herkes şaşırdı.Bayram tanıyamadı. Ben tanıdım 27 yıllık bir arkadaşlık.Kars 1. keşif taburu Çakmak köy civarında hafta sonları izinlerde hemşerilerle buluşuyorduk. Orada tanışmıştık" dedi.

Yıllar sonra asker arkadaşı ile karşılaşmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Bayram Canbazoğlu "Arkadaşımın beni tanıması beni gerçekten çok şaşırttı.İnşallah artık ailece görüşeceğiz" ifadelerini kullandıYayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76568 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 904 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler