05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
21 Temmuz 2013 Pazar Saat: 14:20

Vahşi cinayet için bu yorumlar geldi..

Adapazarı'nda 23 yaşındaki Birkan A.yı öldürüp yaktıktan sonra kemiklerini Sakarya Nehrine attıkları iddiasıyla gözaltına alınıp adli kontrolle serbest kalan şüphelilerden Ercan Ş. rumuzuyla medyabar.com'a bu yorumlar geldi..


ADAPAZARI'nda bir ay önce ortadan kaybolan Birkan Avcı'nın (23) tabancayla vurularak öldürüldükten sonra üzerine benzin dökülüp yakıldığı ve ceset parçalarının Sakarya Nehrine atıldığı iddiasıyla gözaltına alınan şüphelilerden Mesut K. tutuklanırken arkadaşları Ercan Ş. (34), Ömer F.(32) adli kontrol cezasıyla serbest bırakıldı.

Adapazarı'nda 23 yaşındaki Birkan Avcı'nın öldürüldüğü iddiasıyla gözetim altına alınan Mesut K. arkadaşları Ercan Ş. (34), Ömer F.(32) emniyet müdürlüğündeki sorgulamaları sonrasında 'Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakmak, adam öldürmek,kötü muamelede bulunmak, suç delillerini yok etmek 6136 sayılı kanuna muhalefet, suç ve suçluyu saklamak'' suçlarından Sakarya Adliyesine sevk edildiler

Cumhuriyet Savcılığındaki sorguları sonrası mahkemeye sevk edilen Mesut K. tutuklanırken arkadaşları Ercan Ş. (34), Ömer F.(32) adli kontrol cezasıyla serbest bırakıldı

HABERİN ALTINA YORUM
Cinayet soruşturması şüphelilerinden Ercan Ş. rumuzuyla medyabar.com'da yayınlanan 'Vahşi Cinayette tartışılan karar' başlıklı habere iki ayrı yorum geldi..

Yorumda Ercan Ş, Her kafadan ses çıkıyor' diyerek şunları yazdı..


Ben ERCAN Ş.. .. Her kafadan bir ses çıkıyor arkadaşlar.Ne biliyorsunuz da bilip bilmeden anlatıyorsunuz.Olay anında olay yerinde miydiniz,olayın nasıl olduğunu gördünüzmüde konuşuyorsunuz.Ben oradaydım olan biteni ben yaşadım gördüm kimse bedava anlatmasın.Basında bişeyler yazıp çiziyor hiçbirinin yazdıgı diğerinin yazdığını tutmuyor.Olay anında ben olayın oldugu arabada bile değildim olayın bile nasıl oldugunu görmedim.Ey sizler siz yoksa o arabada mıydınız da bilir gibi konuşuyorsunuz.Ölene Allahtan rahmet geride kalan sevdiklerine de başsağlığı taziyelerimi gönderiyorum.Allah rahmet eylesin.
Ercan Ş... @ 20.07.2013 19:29:40


Cemil kardeş bişey bildiğin yok fazla gevezelik yapma. bilmediğin hakkındada birdaha yorum yapma tamammı.
Ercan Ş.. @ 20.07.2013 19:31:55

medyabar.com

BU HABERLE İLGİLİ VİDEOLAR

Sağlık kontrolüne böyle sevk edilmişlerdiSakarya Nehrinde arama çalışmalarıYayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76413 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 15339 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

bedava anlatma dıyen lavuk sen ne ayaksın adını yazsana mıllete kabadayı dıyon kendın kamaflo kabadayılık yapıyon akıllı ol aklını alırım senın adam olll
3 1
ali sever @ 03.08.2014 14:27:01
Öncelikle ercan abimin dediği gibi olayı bilip bilmeden çok bilmiş arkadaşlar var kimse birşey bilmeden yorum yazmasınada gerek yok.ercan abi tertemiz kalbiyle tanınır. İnsanları kirletmek çok kolay geliyor burada insanlara.düşenin dostu olmaz derler doğru bir söz. Ben inanmıyorum ercan abinin böyle bir durumuna ercan abi her zaman yanındayız senı seviyoruz.
0 8
Emrah tekin @ 01.08.2014 23:18:58
bu ercan ımsek okuyup anladıma gore ıyı bırı degıl onu dıbe vuranlarda var onu dıpten kurtarmak ısteyenlerde var onun ıcın urda kendenı kabadayı sanan cok sahte kabadayı var
0 0
hakan taner @ 25.01.2014 00:06:20
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler