05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
21 Temmuz 2013 Pazar Saat: 15:00

Sedat Peker cezaevinden ona bir hediye gönderdi

Silivri Cezaevi'nde yatan Sedat Peker Kaynarca İlçesinde Kafe işletmeciliği yapan Samet Yüce'ye 14 ayar altın tespih gönderdi.


Hayranı olduğu Sedat Peker ismini arabasına yazdıran ve 5 yıldır Sedat Peker ile mektuplaştığını anlatan Samet Yüce Peker'in kendisine jest yaparak altın tespih gönderdiğini söyledi.

"Ağabeyimizin bu hediyesini ömür boyu saklayacağım" diyen Yüce, Sedat Peker'in daha önce de farklı hediyeler gönderdiğini ifade ederek, "Yüce Reisimiz bizlere değer veriyor inşallah tez zamanda bulunduğu yerden çıkar ve elini öpmek nasip olur. Reisime gönderdiği hediyeler için çok teşekkür eder en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde Ailesine, evlatlarına ve biz sevenlerine kavuşmasını yüce Allah'tan dilerim" dedi.

İHAYayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 76806 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 9916 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

KARDEŞ sen kimsenin dediğine bakma bende çok sevgi sayarım REİSİMİZE öyle diyenler utansın keşke bende hediyesin alıpta evimin baş köşesine koyabilsem öyle konuşanlar reisimiZi çekemiyenlerdir o konuşan adam gibi adam görmediğinden Çevresinde cene çalıyo a.e.o maltepeli murat şahin
7 2
Murat şajin @ 18.10.2014 22:33:40
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler