05 Aralık 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
28 Ağustos 2013 Çarşamba Saat: 15:17

MHP'li Nazif Okumuş'un acı günü

Eski MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nazif Okumuş'un ağabeyi Asaf Okumuş 83 yaşında hayatını kaybetti. MHP'nin yeni yönetimi canazeye katılmadı


Derici Ustası ve İstanbul İstanbul İlinde Deri Sektöründe uzun yıllar işletmecilik yaptıktan sonra kansere yakalanan Asaf Okumuş uzun süredir tedavi görüyordu.

Asaf Okumuş'un cenazesi son yolculuğuna uğurlanmak üzere Sapanca Cami Cedit Camiine getirildi. MHP eski Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nazif Okumuş cami avlusunda taziyeleri kabul etti.

Cenazeye CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran çelenk gönderdi. MHP çelenk göndermediği gibi yeni il yönetimi de cenazeye katılmadı.

İçişleri eski Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan, SATSO Meclis Başkanı Akgün Altuğ, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, ANAP eski Milletvekili Mümtaz Özkök,Türkiye Toptancılar Hal Komisyonu Genel Başkanı Yüksel Tavşan, Yurt Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Tavşan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye muhalif olan Koray Aydın'a destek veren eski MHP'li yöneticiler, MHP Eski Milletvekili O.Fevzi Zihnioğlu, MHP eski İl Başkanı Tayyip Kaba, İşadamı İbrahim Müftüoğlu cenazeye katılanlar arasındaydı. İkindi Namazı sonrasında kılınan Cenaze namazının ardından cenaze Sapanca Aile Kabristanlığında toprağa verildi.

Yöneticiler cenazede Okumuş Ailesinin acısını paylaştı.

Fotoğraf: SakaryakentYayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 77001 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 3041 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler