Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Üniversitede tehlikeli atışma..

Sakarya Üniversitesinde Bahar şenliğine arşı kendilerini 'Müslüman Gençlik' olarak tanımlayan küçük bir öğrenci grubu engelleme girişiminde bulunurken, SAܒlü öğrenciler ‘Şenliğime dokunma’ kampanyası başlattı.

23:42   |   23.04.2015
 • Haber Resmi

    Sakarya Üniversitesi 2015 Bahar Şenlikleri bu yıl 6-7 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Şenliklerde Mustafa Ceceli ve Zakkum konser verecek.


   Birçok etkinliğin hazırlandığı bahar şenlikleri her yıl şehirde büyük heyecan yaratıyor. Öğrenciler konserler ve etkinliklerle sene sonu mutluluğunu yaşarken, bu etkinlikleri bir grup engellemek istiyor.


  AĞIR İTHAM

  'SAÜ'de bahar şenliklerine hayır' diyen bir grup, Üniversitemizde 6-7 Mayıs tarihlerinde "Bahar Şenlikleri" adı altında yapılacak olan bu çirkin ve ahlak dışı organizasyona karşı biz Sakarya Üniversitesi'nde okuyan Müslüman öğrenciler olarak rahatsız olduğumuzu bildirmek isteriz' diyerek sosyal medyadan çalışma yürütüyor. Bugün yürüyüş yapılacağı ve 6 gün boyunca şenliğin iptal edilmesi için çalışma yapılacağı sosyal medyadan duyuruldu.


  ŞENLİĞİME DOKUNMA

  'Şenliğime dokunma' diyen diğer bir grup ise, 'Gelenekselleşen ve öğrencilerin beklentilerini karşılayan bir eğlencenin her geçen gün daha çok tepki görmesi öğrenci düşmanlığından başka bir şey değildir. Görüyoruz ki son zamanlarda şenlik isteyen şenlik bekleyen öğrencileri ahlaksız diyerek ayrıştıran zihniyete hepimiz karşıyız ve karşı olacağız' denildi. 

  Medyabar Youtube Kanalı

  Kategori : Güncel

  Medyabar.com bugun 13849 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2546 kere okundu
  YORUMLAR 0 Yorum
  Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
  ×
  750 Karakter Kaldı
  Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
  Online Ziyaretçiler