Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tekrar görüşmek üzere sayın Çiçekli

05.09.2018 17:01


Sakarya Vali yardımcısı Akyazı kaymakam vekili Mehmet Fatih Çiçekli....


Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı'nın Uşak İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'ne atanmasının ardından Akyazı Kaymakamlığı görevine Sakarya Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Çiçekli vekâleten atandı.


Mehmet Fatih Çiçekli daha önce kaymakam olarak görev yaptığı ilçelerde önemli hizmetlere imza atmış ve bu çalışmamalarıyla ödüller almış biri.


15 Temmuz hain saldırısında Sakarya valiliğinin işgali sırasında yiğitçe ortaya çıkıp Valilik binası önünde toplanan vatandaşlarla birlikte kahramanca mücadele vermiş biri.


15 Temmuz gecesi Sakarya'daki tüm Camilerden Sela okunması için talimat verip halkı sokaklara çağıran okunan selalar sonrası toplanan vatandaşlarla kısa sürede Valilik binasını Fetoçü kalleşlerden geri alan kişilerin başında olan biri.


Sakarya vali yardımcısı Mehmet Fatih Çilekli Akyazı kaymakamı Ömer Kalaylı'nın Uşak ili İl özel idare sekreterliğine atanmasıyla boşalan İlçe kaymakamlığına 12 Şubat 2018 tarihinde atandı.


Sakarya vali yardımcısı Akyazı kaymakam vekili Muhammet Fatih Çilekli İlçeye geldiğinde kısa sürede kendini kabul ettiren mevzuatı iyi bilen bir isim. 


Nüfusu 100 binlere yaklaşmasına rağmen hizmet alımında geri kalmış Akyazı ilçesini şahlandırmak için biçilmiş bir kaftandı.


2018 Yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Devrek Kaymakamı Yakup Güney Akyazı'ya atandı. Bu atama sonrası Muhammet Fatih Çilekli asli görevi olan Sakarya vali yardımcılığına geri döndü.


Yazıma tekrar görüşmek üzere ile başlamıştım. Akyazı'nın bu gibi değerlere ihtiyacı var. Bizler kendisinden razıydık. İnşallah yeni bir kararname ile Muhammet Fatih Çilekli tekrar Akyazı'ya geri döner hizmetlerine kaldığı yerden devam eder. 


Medyabar.com bugun 12059 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 3040 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
bir sakaryalı
26.10.2018 09:22
Hocam yazınız güzel, tespitleriniz doğru ama vali yardımcısının ismi Mehmet Fatih Çiçekli...
Online Ziyaretçiler