Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tek umudu Kenan Sofuoğlu!

25.10.2018 20:41

Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle Akyazı'da siyasi kulislerde hareketlenme var.

Akyazılı vatandaşlarla yapılan anketlerde çıkan sonuçlara göre büyük bir oranda mevcut başkana destek olmadığı söylentileri Ak Parti'de aday adaylık yarışında da büyük artışlar görünüyor.

Mevcut belediye başkanı Hasan Akcan'ın tek umudu Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu.

Siyasi kulislerde Akcan'ın Sofuoğlu ile görüştüğü ve Sofuoğlu tarafından Cumhurbaşkanına adının verilip tekrar aday olma yolunda çalışma yürüttüğü konuşuluyor.

Aday adayları arasında ilçe başkanı Feyzi Bora, Ali Gezer, Ali Karakaş, Ali Şener Bayraktar, Bilal Soykan, Mehmet Onat,Selçuk Yaşar, Ekrem Çoruhlu, Nail Kahveci başvuru yapacağı siyasi kulislerde konuşanlar arasında...

İlerleyen zamanlarda bu liste daha çok artacak gibi görünüyor.

Ak Parti ilçe başkanı Feyzi Bora'nın aday adaylığı parti içerisinde yapılacak olan ilçe başkanlarının aday adayı olması yönünde toplandıktan sonra netleşecek. Fakat Bora aday olamazsa gelecek kongrede aday olmayacağını her ortamda vurguluyor.

Ali Şener Bayraktar süreci yakından takip edip Ankara'da bazı dostlarıyla sıkça bir araya geliyor.

Kuzuluk eski belediye başkanı Bilal Soykan son olarak belediye meclis üyeliğinden istifa ederek Büyükşehir belediyesi Makine İkmal müdürlüğü görevine atanmıştı.

Soykan uzun bir zamandır aday olmak için çalışmalarına devam ediyor.

Ak Parti eski ilçe başkanı ve belediye meclis üyeliğinden istifa ederek Akyazı belediyesi Ak Belde AŞ.Genel müdürlüğü görevine gelen Nail Kahveci Ali İhsan Yavuz'un genel merkezdeki önemli göreve gelmesini kendisine avantaj olarak görüyor ve  bu nedenle de aday adayı olacağı konuşuluyor.

Cevdet Akbaş, Mehmet Onat,Ali Karakaş, Ekrem Çoruhlu ve Selçuk Yaşar kendi çapında aday adaylığı için çalışmalarını sürdürüyor.

15 Temmuz Milli İrade Derneği Akyazı şube başkanı İşadamı Ali Gezer ise farklı bir tutum içerisinde. Gezer Hasan Akcan aday gösterilmez ise partimde bana görev verirse aday adaylığı müracaatı yaparım sözleriyle farklı bir yol izliyor.


Medyabar.com bugun 22499 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 7094 kere okundu
YORUMLAR 9 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Akyazılı
26.10.2018 14:36
Ben Bilal Soykan diyorum buradaki isimlerin hepsi yıllanmış isimler hepsi belediyenin farklı kademelerinde ciddi görevler almış parti de keza öyle ne yaptılar şimdi ne değişecek? Taze kan lazım genç atılımcı heyecanlı isimler olmalı. Bırakın artık başkalarına yol verin ak parti bu seçimde tercihi doğru yapamazsa kaybeder en çok oy aldığı yerde dahi kaybeder.
Murat yıldız
26.10.2018 11:51
Müjde yi verelim Bilal SOYKAN AKYAZI ya hayırlı olsun
Kamil Maden
26.10.2018 07:56
Ben Müjdeyi vereyim mi? İlçemizin adayı bellidir, buradakilerden hiçbiri değildir. Boşuna zaman ve maddi kayba uğramayın benden demesi :) :) :)
Kamil Maden
26.10.2018 20:21

Bilal Soykan olmadığınında müjdesini vereyim o zaman :)

kertenkele
25.10.2018 22:06
KOCA KOCA ADAMLAR ,KOLTUK İÇİN KENDİSİNDEN KÜÇÜK,ÇOÇUĞU YAŞINDA KİŞİDEN MEDET UMAR ,OLDULAR,RİCACI OLDULAR..NE KADAR BASİT BİR DÜŞÜNCE VE HAREKET TARZI..ZAMANINDA ADAM GİBİ HİZMET YAPSAN HALK SENİ ZATEN TEKRAR BAŞKAN SEÇER,BAŞIN DİK OLUR VE BÖYLE BASİT VE KÜÇÜK İŞLERE GİRİŞMENE GEREK KALMAZDI..BELLİKİ ABDESTİNDEN ŞÜPHEN VAR..BIRAKIN GİDİN ARTIK..YENİ YÜZLER GELSİN..
Arif
25.10.2018 21:21
Hasan AKCAN AK Partinin adayıdır. Gerisi boş laflardan ibarettir..
Ahmet gün
25.10.2018 23:06

Senin akraban dostun yada belediye olarak işmi veriyor sanada savunuyorsun ne yaptı akyazıya ne deişiklk ne hizmet yaptıda utanmadan aday olckmıs birde

Kertenkele
25.10.2018 21:19
Şu 5 Kasım gelse de meydanı yiğitlere bırakıp kılıçlar bi çekildiğini görebilsek
kertenkele
26.10.2018 21:55

BENİM RUMUZU KULLANAN ZAT-I MUHTEREM EDEPSİZLİĞİN LÜZUMU YOK..BURADAN HERKESE SÖYLÜYORUM..KERTENKELE RUMUZU İLE YAPILABİLECEK HAKARET İÇEREN YORUMLARIN İLE BİR ALAKASI YOKTUR OLAMAZ..ZATEN IP NUMARASI İLE KİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKAR..BEN DE KENDİSİNDEN, ŞAHSIMI TOPLUM HUZURUNDA MANEVİ ZARARA UĞRATMAKTAN ŞİKAYETÇİ OLUR,DAVA EDERİM..BÖYLE BİLİNE.!!!

Online Ziyaretçiler