Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Alemdar ne yapacak?

04.12.2018 17:16

Kuşkusuz AK Parti'de Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı belirlenirken en merak edilen isim, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar idi.

 

Aslında Büyükşehir'e aday gösterilmeyince de halen en çok merak edilen isim yine Alemdar.

 

Özellikle siyasi kulislerde Alemdar üzerine konuşmalar devam ediyor.

 

Şurası çok net ki, Alemdar AK Parti geçmişinde çok önemli işlere imza atmış bir isim.

 

Çoğu kişi bilmez ama İl Başkanlığı döneminde partinin elektrik faturasını ödemek için nasıl kendi imkanlarını kullandığını ben bilirim.

 

O zamanlar yeni kurulan ve büyük zorluklarla mücadele eden AK Parti'de siyaset yapmak kolay değildi.

 

Yusuf Alemdar Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmadığı için kırgın olabilir.

 

Ama küskün değil.

 

Kırgın olmak insani bir özellik.


Gelir geçer...

 

Ama küskün olmak başka bir şey.


Zaten Başkan Alemdar, Ekrem Yüce'nin adaylığı açıklandığından bu yana Yüce'nin yanında yer alıyor.

 

AK Parti'ye kuruluşundan bu yana hizmet eden bir isim elbette küskün olmaz.

 

Alemdar bir sessizlik içinde.

 

Ama bu Başkan aday adaylarına saygısından.

 

Ama benim gördüğüm Serdivan'a hizmet etmeye devam edecektir.

 

Yusuf Alemdar, bu şehirde belediye başkanlığı için bir değerdir.

 

Bu değeri kimsenin yok saymak gibi bir lüksü yoktur.

 

Alemdar AK Parti Genel Merkezi görev verdiği takdirde Serdivan'da göreve devam edecektir.


Benim gördüğüm resim budur...  

 


Medyabar.com bugun 9841 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 9955 kere okundu
YORUMLAR 52 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Tecrube
09.12.2018 14:07
Başkanin in en büyük yanlışı halktan kopuk özel kalem müdürü atamasiydi.Artı ne kokan nede bulaşan bir başkan yardımcısı
efe yılmaz
07.12.2018 14:11
evet yusuf başkan güzel işler yaptı ama gider ayak bir cuval inciri berbat etti cadde 54 diye rezil bir bina yapiliyor tam 7 kat bildiğin apartman konseptinde belediye mütahit değildir kat karşılığı iş yaptıramaz herkes cebini doldurdu serdivanda
sakarya
06.12.2018 17:22
ali inciyle kolkola verip gezsinler
Erdem
05.12.2018 15:04
Yusuf Başkan gençlere yol açalım ve benim artık Serdivan a vereceğim birşey kalmadı dedi.. biz de temayül ve halk yoklamalarından başarıyla çıkan, serdivanlı tarafından sevilen, sayılan bu ilçenin insanı olan Osman Çelik i belediye başkanı olarak görmek istiyoruz..
GÖZLEMCİ...
05.12.2018 09:31
Sözlerinde Serdivan'ı teslim ettiğini söyleyen bir başkan SÖZÜNDEN DÖNECEK Mİ! AKP'nin el uzatan hizmet üreten gezen insanların dertlerini dertlenen GENÇ siyasetçilere ihtiyacı var... ARTIK YETER!!! Bu temayül yoklamaları ne için yapılıyo halk oylamaları ne için yapılıyo.. Bizim değer verdiklerimize değer vermezeniz sözler verip sözünüzü tutmazsanız AKP liyakatini yitirdi diye düşünürüz. REİS'e gönül vermiş olabiliriz, ancak halk iradesini gözden kaçıranlar siyasetin karanlık odalarına makum edilir yine halk tarafından. Serdivan diğer ilçeler DERNEKLER KURUMLAR ve hatta diğer partilerde bile Serdivandan OSMAN ÇELİK başkan olursa SERDİVAN hizmet görür insanlar bu disiplinli iş adamıyla daha çalışkan olur diyoR.. Halka kulak ver AKP!!
ENGİN
05.12.2018 14:23

Adam gerçekleri söylemiş. Bir AKP'li olarak bende aynı kanaatteyim. Temeyüle bakılmayacaksa maksat nedir. bizde bu arkadaş gibi Reis sevdalısıyız beğenmeyenler neden beğenmediğini yazsın. konuşmaktan aciz olmasın.

GÖZLEMCİ...
05.12.2018 09:20
Sözlerinde Serdivan'ı teslim ettiğini söyleyen bir başkan SÖZÜNDEN DÖNECEK Mİ! AKP'nin el uzatan hizmet üreten gezen insanların dertlerini dertlenen GENÇ siyasetçilere ihtiyacı var... ARTIK YETER!!! Bu temayül yoklamaları ne için yapılıyo halk oylamaları ne için yapılıyo.. Bizim değer verdiklerimize değer vermezeniz sözler verip sözünüzü tutmazsanız AKP liyakatini yitirdi diye düşünürüz. REİS'e gönül vermiş olabiliriz, ancak halk iradesini gözden kaçıranlar siyasetin karanlık odalarına makum edilir yine halk tarafından. Serdivan diğer ilçeler DERNEKLER KURUMLAR ve hatta diğer partilerde bile Serdivandan OSMAN ÇELİK başkan olursa SERDİVAN hizmet görür insanlar bu disiplinli iş adamıyla daha çalışkan olur diyoR.. Halka kulak ver AKP!!
Gerçek Dost
05.12.2018 03:03
Yusuf Başkan bence kendini bağladı. Ben Serdivan verecegimi verdim diyerek. Ancak bu dönem Ekrem Yüce ile iyi bir işbirliği olabilirdi.Diyorum ama maalesef sancılar var. Bir kere Mavi Durak Olayina kadar Reisin gözdesi idi. Sonra apart dairelerde olan rezalet ler taaa genel merkeze kadar defalarca gitti.Yusuf başkanı sıkıntıya sokan vizyonu olmayan ekibiydi. Özel kalem başta olmak üzere pek çok güvendiği isim kendisine faydalı olamamisdir.Fen işleri ve temizlik İşleri maalesef Serdivanda kenar mahalle lerdeki şikayetleri iyi okuyamadılar. Serdivan sadece 3 caddeden ibaret değildi.Velhasıl hangi başkan gelirse gelsin belediyedeki kadroları degistirmelidir.Fosur fosur kapalı alanda sigara içen mudurler var.Yusuf Başkana yazık oldu.Üzülenler?
sakaryalı
06.12.2018 12:46

tam bir şeyler yazacaktımki, gerçek dost zaten özetlemiş üstüne ne denir dedim. kadroyu temizle yusuf başkan yanındakiler sana büyük zarar veriyor. özel kalem dahil müdürlerindeki egoyu ve kibiri gör artık, vatandaşa BU KADAR UZAK BELEDİYECİLİK OLMAZ. SEN İYİ VE KARAKTERLİ BİR ADAMSIN AMA SENİ TEMSİL EDENLER KİBİRLİ.

sakaryalı
05.12.2018 20:12

yorumumda ne gördünüzki yayınlamadınız. özel kalem müdürü ile müdürlerin yaptıklarını anlattım diyemi. tekrar yusuf başkan gelecekse tüm müdürleri değiştirmezse akpartide yusuf başkanda büyük sorun yaşayacak dedim. hayırdır niye yayınlanmıyor?

SERDİVANLI
05.12.2018 00:23
SERDİVAN AKP ZAMANINDA İLÇE YAPILDI YAZLIK VE KAZIMPAŞA BELEDİYELERİ BAĞLANDI BU BAĞLANAN BELEDİYELERİ HANGİ PARTİLER YÖNETİYORDU HERKES BİLİYOR ŞİMDİ SORUN BAKALIM KAZIMPAŞA DA VE YAZLIKTA YAŞAYANLARA ESKİ BELEDİYELERDEN ALDIĞI HİZMETİ ALABİLİYORLARMI ÇÖP TOPLAMAKTAN BAŞKA NE YAPILIYOR GELELİM SERDİVAN A SAYIN BAŞKAN SERDİVAN BELEDİYESİNİN YILLIK GELİRİNİ AÇIKLASIN BİRDE BU PARALARI NERELERE HARCADIĞINI SERDİVAN BELEDİYESİ İLÇE BELEDİYELER İÇERSİNDE GELİRİ EN ÇOK OLAN BELEDİYE ÜNİVERSİTEYİ VE AVM LERİ BELEDİYE YAPMADI BEYLER ÖZEL SEKTÖR YATIRIM YAPTI ŞİMDİ MEYVESİNİ TOPLUYOR BAŞKA BELEDİYE KENDİNE UZAY MERKEZİ YAPTI VAFTANDAŞA KOL SAATİ VAFTANDAŞA N. HİZMET YAPILDI ONLARI ANLATSIN BİZDE GÖRELİM BIRAKIN BU PÖH PÖHLEYİ KIRAL ÇIPLAK NASILSIN
Erdinç BEYAZ
05.12.2018 08:51

Daha güzel anlatılamazdı.Allah razı olsun sizden.

grandbazaar
05.12.2018 00:17
Diğer ilçe belediyeleri çalışmadığı ve bir arpa boyu yol katedemediği için Serdivanın aradan sıyrılması normal. Devletin imkanları kullanılarak yapılan hizmetler Vatandaşa lütuf gibi sunulamaz.
Gokhan bayrak
04.12.2018 23:47
Sevgili editör kardeşim;Lütfen şu itiraflarıyla salyalarini akıtan kişiyi engelleyin..
kertenkele
05.12.2018 20:57

Emrin olur kardeşim.:) Sen baksana işine..Adam anayasal hakkını kullanarak özgür iradesini ortaya koyarak yorum yapıyor..Bak,içeriden yeni çıktım.dikkat et..Yani EDİTÖR kurbanı idim.Ona göre..:)) Gökhan Bayrak,tek kişilik stand-up da bayağı başarılısın..İlgi ile izliyoruz seni..Öte yandan;Kervan'dan haber var..bayağı yol almış ilerliyormuş,kardeşim..Sen konuşmaya devam et..:)))

send işçi
04.12.2018 23:32
yusuf başkanı severim lakin avantajı iyi kullandı diyelim. serdivan saüden sebep zaten sürekli göç alıyordu alacaktıda. alt yapı olarak fiber bile yok öğrencinin yoğun yaşadığı ilçede. güzel pası gol yaptı sadece bu arada 96dan bu yana serdivanda oturuyorum. kafeler sokağı trafiğe kapatılırsa iyi olurdu yapmadı sağlık olsun.
Fatih Demir
04.12.2018 23:21
Yusuf başkan dönmem dediyse dönmez, demek ki serdivandaki misyonunu tamamladığını düşünüyor. Siyaset uzun soluklu bir yoldur, demek ki başka planları var. Gençlere yol açalım söylemiyle de diğer siyasetçilerden farkını ortaya koyuyor zaten..!
Mevlüt akdaş
04.12.2018 22:33
Büyükşehir Belediyesi kamulaştırma adı altında Tepekum mah Belgin Sk da yaşayan diyaliz hastası 3 çocuklu ve dul bir anneyi sokağa atıyor.Kamulaştırma adı altında yol yapımı bu insanların oturduğu yere 1 km kala durduruldu Yol kavşakla birleştirildi.Kamulaştırılacak evin hemen arkasın da Toki konutları var. Bu sebeple yol burdan geçmiyor .Belediye diğerlerinin parasını verip evlerini imza ile aldı Bu insanlar en başından beri para istemediklerini kendilerine daire veya o bölgede ev verilmesini istiyorlar. Aile perişan durumda. Cuma günü mahkeme kararıyla çıkartacaklarını söylüyorlar. Bu konuda aileye yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Ziya
04.12.2018 22:26
İster değerlendirilsin ister değerdirilmesin iyi çalıştı o kadar.....Bunu herkes de biliyor. Helal olsun. Allah razı olsun kendisinden. Serdivan çok güzel oldu. İyi adammış. Ne yazarsanız yazın boş. Kendine verilen görevi iyi yaptı mı yaptı . Her şey nasip kısmet. Allah yolunu açık etsin böyle insanların. Bakıyorum da hiç diğer ilçe belediye başkanları bu kadar konu olmadı . Demek ki iyi birisi. Bir çocuk bile anlar bunu.
Şeref boz
04.12.2018 22:17
Ya yıllardır zeki baskan arkasında idi oda gitti ! Alemdarda gidecek, sapanca ,ve serdivan genel.secimlerde en az oy alan sayısal anlamda .ilceler bunu merkez bilmiyormu sanki? Birde gelsin adapazarının alt yapısınını yollarinı yapsın Öyle boş tarlalara ,ev bina Yol asvalt atmak kolay dümdüz boş arazi? Birde zeki başkan saskideki arkadaşlara ne olursa olsun serdivanın suyu kesilmeyecek hiçbir zaman dedimi demedimi? Mutlakabir hattan su verilecek serdivana dedimi Bunu.merak ettim hani gider ayak sorayım dedim . İyi bayramlar ,iyi bayramlar
ADALI
04.12.2018 22:06
Son dakika reis Erenler belediyesine değerlendirebilir.veya il Başkanlığı yolun açık olsun hedef 2023
Yalçın
04.12.2018 21:47
http://medyabar.com/m/koseyazilari/10195/yusuf-alemdar-bombayi-patlatti-buyuksehire-adayim.aspx Bu yazıda Coşkun Bilir bize söylemişti ne yapacağını zaten okumayanlar için linki koyuyorum. Yusuf Alemdar?ın en can alıcı cümlesi şuydu: ?Serdivan İlçemize bundan sonra fazla bir katkım olacağını düşünmüyorum?. Bu düşüncede bir başkana aday olması durumunda halk neden oy versin?
kertenkele
04.12.2018 20:42
SN.ALEMDAR,İL BAŞKANLIĞI'NIN ELEKTRİK FATURASINI CEBİNDEN ÖDEDİĞİNİ SİZE Mİ SÖYLEDİ SN.UGAN?.EN FAZLA YARDIMCISI BELKİ BİLİR,BİLMESİ GEREKİR...BEN SN..ALEMDAR'IN YERİNDE OLSAM BUNU KİMSEYE SÖYLEMEZDİM..GEREĞİ DE YOK....ZATEN SİYASET'TEN BEKLENTİSİ OLMAYAN CEBİNDEN PARA HARCAMAZ..SN.ALEMDAR DA KARŞILIĞINI GEÇEN SÜRE İÇERİSİNDE KAT KAT ALDI..ÖYLE ACIKLI YAZMIŞSINIZKİ,SN.ALEMDAR'I TANIMAYAN,SANKİ İŞSİZ KALDI SANIR..MİLLET GEÇİM DERDİNE DÜŞMÜŞ,''SN.ALEMDAR ACABA BUNDAN SONRA NE YAPACAK?'' DİYE DÜŞÜNECEK NE ZAMANI, NE HALİ VAR.. AMA EMİN OL,,AÇ KALMAZ,MERAK ETME,SN.UGAN..İÇİN RAHAT OLSUN..
Serdivanlı
04.12.2018 20:16
Trabzonlu müteahhitler köşe oldu sayesinde.. 1 arabaya 4 kardeş binerlerdi şimdi o müteahhitlerin sıvacısının altında bile arabaları var
Adabazarlı
04.12.2018 23:15

Siz bu ihalelerin nasıl olduğunu nerden biliyorsunuz... Sizde de araba varmış Bak sana tavsiye çukurlara frenle girme Sizde sıvacımısınız yoksa

hizmet
04.12.2018 22:43

çalış seninde olur serdvanli

Serdivanlı
04.12.2018 22:22

Adabazarlı.. Köşe olan sadece 3 firma var.. Yazlık onlardan soruluyor tesis inşaatları.. Park inşaatları bu firmalar 1 ihaleyide kaybetmez mi.. Helal olsun.. Hizmete gelince doğazı kazımpaşaya kadar getirdin eyvallah.. Altyapı yapacaz ayağına yolların gel Bi haline bak 2 yılda 3 sefer ön takım yaptırdım arabama günah değilmidir bu insanlara otobüs hattı daki sıfır otobüsler yollar yüzünden gevşemeyen yerleri kalmadı sıfır arabalar haldır haldır gidiyor yolda siz ne hizmetinden bahsediyorsunuz avm yapıyorsun park yapıyorsun bana mı yapıyorsun parası olana yapıyorsun bana yol lazım bana altyapı lazım bana park lazım değil

Adabazarlı
04.12.2018 22:08

Muhterem kardeş, Trabzonlu mütahitler çalışkandır binayı dikmeyi iyi bilirler,Sıvacısı malacısı işlerini iyi yaparlar,ondandır yani... Başkalarının ne yaptığına malına mülküne bakmaktansa önümüzden yiyelim.

Grandbazaar
04.12.2018 19:40
Ya allah aşkına ne proje yapmış, yapmayın gözünüzü seveyim, sizin belediyeciliğin b sinden haberiniz yok.. çıkarın at gözlemlerinizi, araştırın.
genel merk
04.12.2018 21:58

çıkarın at gòzlemlerinizi değil o. çıkarın at gözluklerinizi denir. Sen önce türkçedeki deyimleri iyi öğren sonra başkalarını eleştir

yorum
04.12.2018 20:25

Allah için serdivan ilçesini kalkındırdı. Nankör olmamak lazım. Biraz da durust olalim lutfen.Bu bir ilce belediyesi. Ve bir büyükşehir belediye başkanı kapasitesi ile iş yaptı. GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ...

Aktaş muhtar adayı
04.12.2018 19:39
Serdivan da yapacak birşey kalmadı dedi kendisi şaşırdım gönül isterdi dememsini fakat söz bir kere ağızdan çıktı bence biz seçenlere bir danışsaydı iştişare etseydi iyi olurdu ..hakkında hayırlısı olsun
Feramuz
04.12.2018 23:07

Helal olsun mıhtar valla bu sefer doğru hemde çok doğru konuştun. Sabahattin Koç iyi adamdır.

Yusuf genç
04.12.2018 19:14
Yusuf başkan iyi bir siyasetçidir Her zaman sözünde duran ve karakterli bir insandır Serdivan bir daha aday olmayacağım dedi ise asla Olacağını düşünmüyorum bugüne kadar Serdivan a kattıklarından dolayı ona teşekkür ediyoruz
Shnilks
04.12.2018 19:05
Serdivana yaptığı hizmetler ve samimiyetiyle halkın gönlüne dokunan büyük lider büyükşehiri fazlasıyla haketti ama olmadı bu saaten sonra inşallah serdivanı ve bizi bırakmaz yoksa ak parti ve sakarya için büyük kayıp olur serdivanda bu kadar benimsenen bir başkan daha gelmez
Hasan
04.12.2018 18:39
Raif Ugan ; hiç bir yazıyı boşuna yazmaz.Göreceğiz ...
sıradan
04.12.2018 18:37
kendisini başarılı buluyorum.hakkinda o kadar yorum yapıldı ki . bu yüzden başarılı bir belediye başkanı. ve tevazulu biri. her ne oluşa olsun tebrik ederim kendisini bu duruşundan ve asaletinden dolayı...
Turquaze
04.12.2018 18:21
Ülkeye para basildigi zaman herkese ruhsat vermekle belediyecilik olmuyor.serdivan da kafeleri ve avm leri kaldirin geriye ne kaliyor?aileni alip gidecegin belediyenin elle tutulur hangi cay bahcesi,tesisi var,butun guzel yerler ozel sermayeye peskes cekilmis.yapilan kavsaklara ne demeli?kavsakta sollama yapmadan gidecegin yone donemiyorsun.kaza mahalli gibi yapilan kavsaklar.konakin ordaki dag bisikleti reklamina ne demeli?tepelerden olusan ilcede bi dag bisikleti parkuru olmaz mi tepelerde.vericilerin oraya ne demeli?sehrin en guzel yeri sarhoslarin mekani.oraya bi cay bahcesi yapip islah edilse halka kazandirilsa,belediyeye kazanc saglasa cok mu zor?daha cok sey varda neyse...
Enes enes
04.12.2018 21:58

Birader senin serdivanla bir sıkıntınmi var,yoksa kıskanıyormusun?

Yazık oldu
04.12.2018 18:15
Ali inci nasıl siyasi duayen ise ve inişli çıkışlı siyaset yaşıyor ise , Yusuf alemdar da aynı ,,, siyasi kariyeri yükselecek ise , merkez belediye ödül olur ...
can can
04.12.2018 18:12
serdivana verebileceğimi verdim artık bu görevi başka arkadaşların üslenmesi lazım diye bir açıklama yaptı tekrardan aday gösterildiğinde serdivan demicek mi başkan verebildiğini vermiş zaten serdivanı gözden çıkarmış hizmete tekrardan gelse ne katkısı olacak diye bir soru işareti oluşmayacak mı ? ve oy kaybına yol açmıcakmı zaten tepeden inme adaylar için ak partiye bir tepki var halkın değil partinin dediği adaylar olduğu sürece ak parti seçimde zorlanacak anket yapılıyor boş temayül yoklamarı yapılıyor boş ben yusuf başkan şöyle böyle demiyorum bende bi ak partili olarak gönül isterdiki yusuf başkanı büyükşehirde görmek ama halkın ve temayülün sonuçlarına bakan yok ama bence yusuf başkan sözünün arkasında duracaktır
Uras özdemir
04.12.2018 17:50
Başkan cemiyetlerimizde cenazeleremizde sen vardın buna allah için herkes şahit son günlerde serdivandan aday olmayacağın söylentileri var eğerki bu gerçekten doğruysa ben hakkımı helal etmiyorum unutma seninle yanyana gelmemiş ama senin için dua eden insanlar var ilçede eğer bu yazıyı okursan bunları unutma
Kayserili
04.12.2018 22:22

Gardaş hem dua ediyorsun Hem hakkımı helal etmiyorum diyorsun Neyin kafası bu

serdivan
04.12.2018 17:50
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Serdivanı Yetim Bırakmaz Allah Sana 2023 De Nasip Edecek Büyükşehiri
Adapzr
04.12.2018 17:47
sakarya 2023
04.12.2018 17:42
2023 de Büyükşehirde Görmek Ümidiyle Yolun Açık Olsun
sakaryanın geleceği
04.12.2018 17:38
Yusuf Alemdarla Hizmete Gönül Belediyeciliğine Hakla İçiçe Olmaya Serdivana Devam Göül İsterdi Büyükşehirde Olsun Hayırlısı 5 Sene Sonra Olur
ANKARA KULİS
04.12.2018 17:37
Etsin tatbikide bırakmak yok. BAŞKAN BERABER YÜRÜDÜK BİZ. BU YOLLARDA
Ozcan
04.12.2018 17:32
Kesinlikle katılıyorum Yusuf başkan Türkiyenin en kaliteli başkanlarından biridir Şuna eminim ki Sakarya halkı onu Büyükşehir belediye başkanı olarak görmek istiyordu
E.S. Sakaryalı
04.12.2018 17:27
Benim görüşümde Serdivan da başarılı değil, ve TAMAM demesi gerekir.
E.S. Sakaryalı
05.12.2018 09:19

Benimle aynı görüşte olan beğeniler varken , varsın sen de başarıyı gör. Hafız olamayan HAFIZ ..Başarı bir kaç konu ile değil, başarı tamamını kapsayan bir veriye bakmak lazım.HAFIZ.

Hafız
04.12.2018 22:27

Türkiye?de ki ilçelerden 19. Sırada başarılı belediye seçilmiş Serdivan belediyesi Varsın senin göremediğin görüşünde başarılı olmasın

Online Ziyaretçiler