Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sofuoğlu bu kadarını hak etti mi?

03.01.2019 19:18

Motosiklet Dünya şampiyonu ve Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu'nun yaptığı bir paylaşım sonrası adeta linç edilmek istendi.

 

Kimdir Kenan Sofuoğlu?

 

Akyazı ilçesinde doğmuş küçük yaşında başlayan Motosiklet tutkunluğunu azimle çalışarak Dünyaya taşıyan.

 

Çeşitli ülkelerde yaptığı yarışmaları kazanarak Dünya şampiyonu olmuş bir isim Kenan Sofuoğlu.

 

Küçük yaşlarda başladığı adeta tutku haline getirdiği spor dalında İlçesinin, İlinin ve Ülkesinin gurur kaynağı olmuş bir isim Kenan Sofuoğlu.

 

Neredeyse tüm hayatını spora verdiği için yarışlarda geçirdiği kazalarda vücudunda kırılmadık kemik kalmayan, başka yaşam alanlarında pek görülmeyen inançlı bir o kadarda terbiyeli örnek bir Türk genci'dir Kenan Sofuoğlu.

 

Yaşadığı şampiyonlukları Türk Milletiyle paylaşırken bu başarılardan kazandığı paralarla da birçok yardımlar yaptı Kenan Sofuoğlu.

 

Kenan Okul yaptı,Kenan İddiadan gelecek paralara el sürmeyip hayır kurumlarına dağıttı.

Dini günlerimizde birçok aileye reklamını yapmadan kimselere duyurmadan yardım elini uzattı kol kanat gerdi. Kenan Sofuoğlu.

 

Yaptığı paylaşımı bende yadırgayanlardan biriyim. Fakat iş öyle bir duruma geldi ki. Öyle saldırılar oldu ki bende bu satırları yazmak zorunda kaldım.

 

Motosiklet sporunun dışında neredeyse hiçbir sosyal faaliyet yaşamayan Kenan Sofuoğlu yarışları bırakıp kendi köşesine çekilecekti.

 

Motor sporları için projeleri vardı bunları hayata geçirmek için çalışmalara başlamıştıki; kendisini telefonla arayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Gel oğlum bana lazımsın" sözünü 2 etmeden gelip hiç bilmediği bir dal olan siyasete girmek durumunda kaldı.

 

Kenan Sofuoğlu Milletvekili seçildikten sonra hiç alışık olmadığı bir hayata siyasete ayak uydurmaya çalıştı ama acemilik döneminde ne yapsa basına malzeme olmaktan kurtulamadı.

 

Buda yetmez gibi kendisi gibi siyasette acemi olan akrabasını da danışman olarak yanına aldı. O danışmanın hatasının vebali de ona yüklendi. Özür dilese de fayda etmedi.

 

Ne yaptı Kenan Sofuoğlu İhalemi aldı, Hibe kredilere mi kondu. Devletin malını yakınlarına mı peşkeş çekti ,Vatan hainleriyle birlikte mi oldu. Mecliste o hainlere destek mi verdi ne yaptı.

 

Sadece siyasette acemice bir 4 dakikalık paylaşım yaptı hatasını kabul edip özür diledi.

Bir kaç saniye şöyle bir empati yapıp Kenan Sofuoğlu'nu kendi çocuğunuz kabul edin.Bu saldırıları kendi çocuğunuza yapıldığını düşünün.

 

Evet, Kenan siyasi tecrübesizliği dolayısıyla hata yaptı ama bu kadarını da hak etmedi düşüncesindeyim.

 

 

 


Medyabar.com bugun 32632 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 6844 kere okundu
YORUMLAR 68 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
sakaryalı
10.01.2019 12:12
Cumhurbaskanımız ilk defa bence bir milletvekili tercihini yanlış yaptı, milletimizin istek ve oncelikleri hizmet - hizmet - hizmettir. Sofuoglu yaptığı paylaşımla milletimizin beklentilerini anlamamış görünüyor. Kesinlikle bir daha aday gosterilmemelidir.
54adapazari
10.01.2019 07:36
Motorsiklet yarisları ile devlet yonetimi cok farklı seylerdir, bunu kendisine hatırlatacak bir babayigitler grubunu ozlemle vatandas olarak bekliyoruz. Ilk secimlerde kendisi kesinlikle aday gosterilmemelidir.
adapazarlı
09.01.2019 07:39
Sn Sofuoglu yaptığı hareket ile üzülerek belirtmeliyim ki Sakarya'mıza hizmet edemeyeceğini acikca ortaya koymustur,bunun boyle olacagida bastan belli idi.Derhal istifa etmelidir. Milletimizin istek ve beklentilerini anlayamayan, cozum üretemeyen, projelerin içinde yer alamayan bir vekili artık vatandas istemiyor.
sakaryam54
08.01.2019 13:19
Sn Sofuoglu eger bu hareketi baska bir ulkede yapmis olsa idi simdiye kadar coktan gorevinden alınmıştı ve tüm yetkileride anında elinden alınırdı. Devlet adamlığı ve milletvekiliği milletimizle sakalasma makamları değildir. Eger kendini yeterli gormuyor isen goreve talip olmayacaksın, goreve talip oldu isen geregini yapacaksın. Bu kadar net...
iyi partili
05.01.2019 12:38
Akif,Tolga,Kral çıplak.Tebrikler.Yorumlarınız cuk diye oturmuş.Bana yazacak bir şey kalmadı
adem güner
05.01.2019 12:34
Kenan kardeşimiz Sakarya nın ve Türkiyenin medar-ı iftiharıdır.Bu tepkileri 17 yıldır ülkemizi mahvedenlere göstermediniz yahu.Ayıptır.Bari onun kadar bu ülkeye bir faydanız olsaydı da gam yemezdim.Takma kafana Kenan kardeşim.
SERDAR KARABULUT
04.01.2019 18:17
hakediyor kardeşim orası milletin meclisi motorsiklet pisti değil herkes haddini bilecek millet vekili seçildiğinden beri ne yaptı sakarya için sofuoğlunu savunacağına sizde eleştirin bak tank palet kapanıyor ağzından bir kelime çıktığını herhangibir temasta bulunduğunu motorsikletçi sorunları ile ilgilendiği ve koşturduğunun yarısı kadar ilimiz meseleleri ile ilgilenmişmi bunu niye dillendirmiyorsun
kertenkele
04.01.2019 14:20
SADECE MOTORCU ARKADAŞLARI İÇİN VEKİLLİK YAPMA PEŞİNDE..ZATEN BAŞKA MESELELERDE BİLGİ DONANIMI OLMADIĞI İÇİN BİR İCRAAT BEKLEMEK YANLIŞ OLURDU..YOL KENARI BARİYERLERİ GİBİ SAÇMA SAPAN PROJELER İİLE BAKANLAR'A GİDİYOR ARKASINDAN KENDİSİNİ GÜLDÜRÜOR...SOFUOĞLU TBMM SALON-KORİDORLARINDA BOŞ BOŞ DOLAŞARAK 5 SENEYİ DOLDURSUN...NE YAPALIM?..SOFUOĞLU,.SN.ERDOĞAN'IN BİZLERE ''HEDİYESİ'' ..
kertenkele
04.01.2019 14:20
SADECE MOTORCU ARKADAŞLARI İÇİN VEKİLLİK YAPMA PEŞİNDE..ZATEN BAŞKA MESELELERDE BİLGİ DONANIMI OLMADIĞI İÇİN BİR İCRAAT BEKLEMEK YANLIŞ OLURDU..YOL KENARI BARİYERLERİ GİBİ SAÇMA SAPAN PROJELER İİLE BAKANLAR'A GİDİYOR ARKASINDAN KENDİSİNİ GÜLDÜRÜOR...SOFUOĞLU TBMM SALON-KORİDORLARINDA BOŞ BOŞ DOLAŞARAK 5 SENEYİ DOLDURSUN...NE YAPALIM?..SOFUOĞLU,.SN.ERDOĞAN'IN BİZLERE ''HEDİYESİ'' ..
hendekli
04.01.2019 13:55
sence haketmedi mi bence fazlasıyla haketti derhal istifa etmeli motor sürmek başka devlet adamlığı bambaşka herkes işini yapsın
Metin ÇALIŞKAN
04.01.2019 13:24
Dikkatlice gündemi takip ettim anlamadığım konu sakarya milletvekili olarak görev yaptığın mecliste sakarya ile ilgili bir çalışma proje veya bir soru önergesi varmı kişiliğine diyecek birşey yok ama olayın oldugu gün kendı deyimiyle çok yorulmuş motorsiklet federasyonyonunun işleri için çok görüşmeler yapmış oysaki sakarya lı vatandaşların oylarıyla milletvekili olduğunu unutmasa ve sakarya ile ilgili projelerde anılsa kendisine ve kalitesine Iyi yapmış olur
iyi insan
04.01.2019 13:14
İyi insansın vekil yapalım, iyi topçusun vekil yapalım, iyi popçusun vekil yapalım,sonra yaşanan enflasyon %50 açıklanan %20, dolar 5,5 tl benzin 6 tl doğalgaz zam elektrik zam benzin 6 tl hadi hep beraber bağıralım o zaman olmaz kardeşim olmaz bu kriterlerle vekil başkan seçersek olmaz yazık bu ülkeye Atalarımız canını vermiş bu ülkeyi kurtarmak için biz canına okuyup suriyelilere armağan edecez ülkeyi
butoys
04.01.2019 13:01
unıversıte sınavına gırecek evlatlarımız bır yanlıs yaptıgında bunun bedelını öduyorlarsa yada meslekı anlamda yapılan ısın bedelı agır bır fatura olarak ısverene kesılıyorsa ve sonucunda pardon deme luksu yoksa bu ıs bıtmıstır.yok oyle bır dunya .bır laf vardır ata bınmedıysek ....unada basmadık degılız ya....koskoca adamsın adap erkan standarttır.ulke kan aglarken sen sorunlarla ılgılenecekken tamamen halısanede olsa bu hareketın bedelı vardır.
ÜLKÜCÜ
04.01.2019 13:00
Sizde belki iyi bir insansınız ama iyi bir yazar değilsiniz yanlı bir yazarsınız ayrancının şahidi bozacı olmuş şahısları değil milleti,ülkeye ön plana alsanız bence daha iyi olur
ÇerkeS
04.01.2019 12:59
Sn : Alaattin Onur ilk kez bir yazınızı okuyorum ama sizin suçunuz yok. Size o kalem ve kağıdı verip yazarlık yaptıranlarda suç.
YORUMSUZYORUM
04.01.2019 12:32
KENAN SOFUOĞLU İSTİFA ETMEDİKÇE BENİM VİCDANIM HİÇ RAHAT OLMAYACAK.
al sana yorum
04.01.2019 12:31
yazar demiyorum yazıyı yazan kişi diyorum. kesinlikle bir menfaati var, bir çıkarı var. sofuoğlu iyi bir sporcudur tatışılmaz ama milleti temsil etmek vekillik yapmak ağır sorumluluk ister. ha bu arada siz sorgulamadan oy vermiştiniz o ayrı. Türkiye de en büyük sorun liyakattir. ve bu sıkıntının başımıza ördüğü çoraplar yakın gelecek için devede kulak. Şarkıcıya sporcuya rengine kokusuna verdiğiniz oyların ne anlama geldiğini siz göremezsiniz de çocuğunuz için nasıl bir gelecek bırakacaksınız az çok farkına varmışsınızdır. Siz değilmisiniz şehircilikten anlayanı değil eşinizi dostunuzu başınızda başkan olarak görmek isteyen. Buyrun keyfini çıkarın şimdi.
xman
04.01.2019 12:28
Evet, Kenan siyasi tecrübesizliği dolayısıyla hata yaptı ama bu kadarını da hak etmedi düşüncesindeyim demişsiniz. Tecrübesiz birinin en üs makamlardan biri olan vekillikte ne işi var. Siyaset yapacaksa en alttan başlayarak tecrübe kazansaydı da gelip o koltuğa otursaydı. Bu zamana kadar kendi yaptığı yardımları ALLAH kabul etsin. Ama siyasi olarak işgal ettiği makamdan Sakaryamıza ne faydası oldu acaba. Bu satten sonra da bi faydası dokunacağını düşünmüyorum.Siyaset in üst makamları tecrübe kazanılacak makamlar değil. Millete hizmet edecek makamlardır. Kendi resimlerini değil de milletin vekili olarak yapmış olduğu resimleri paylaşsın.
Akif
04.01.2019 12:24
Demek terbiyeli bir Türk gencidir.. Doğru.. akepe sisteminde terbiye anyalışımız farklılaştırıldığı için sizde kendinize göre haklısınız.. Ulan adan Cumhuriyetin Kurususu Ulu Önder - Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk'e bir küfür etmediği kaldı.. Terbiyeden bahsediyorsun.. Yazık ettiniz güzelim Ülkemizi - Cumhuriyetimizi..
Hilal trn
04.01.2019 12:08
PEKİİİ Türk Halkı işinin ehli olmayan kişilerin vekilliğini, yöneticiliğini hakediyor mu? Siyasetin acemisiyim demişti. Bende halk olarak soruyorum acemi olduğun bir koltukta oturmak, o koltuğa oturmayı hakedenlerin hakkına girmek değil mi? Sen pişeceksin olgunlaşacaksın diye vatandaş bilinçsiz ellerden yönetilmeyi hak ediyor mu? Bence bunu yazacağınıza vatandaşın sorunkarına bir değinin.
Bulent
04.01.2019 11:38
Resmin çekildiği yerde TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ yazıyor acemi er eğitim tugayı değil kartvizitte senatör yazıyor acemi yazmıyor artık ne olduğunu farkına varsa sizde boşyere kaleminizi zorlamasanız bi yanlış var ortada hemde millete karşı yapılan bir yanlış
Türkiye
04.01.2019 11:37
Siz burda kenan a ayak uzattı diye demediğinizi birakmiyosunuz. Hadi bazı partilerin hdp ile ittifak yapmasinada bişey söylesenize. Onlarında linç etsenize.
Tolga
04.01.2019 13:33

Çözüm sureci zamanında Habur sınır kapısında PKK konvoyla davul zurnayla geçerken sen neredeydin ve o dönemde sizin sürek dediniz de adamlara zaman tanidiniz ve hendek tünel kazdilar adamlara resmen yardım edildi ve Şivan perverle birlikte nehri nehri yaparken ve orada doğru dürüst türk bayrağı yokken neredeydin de şimdi bunu soruyorsun adam trt şeş kurdu gene yoktun devlet tektir kimlik tektir kimseyle pazarlığa oturulmaz beğenmeyen çeker gider OKADARRRRRR....ALGIDAN BEYNİN SULANMİS SENİN

Kıralcıplak
04.01.2019 12:38

Kardeş vurmuş gol olmuş. Hadi bakalım senden cevap alalım.

Akif
04.01.2019 12:29

Haksıza haksız demek insanlık borcudur. Evet sende haklısın.. Terörist köpeklerini habur sınır kapısında davul zurna ile karşılayan chp'yi kınıyorum.. Fetö köpeğine ne istedilerde vermedik diyen chp'yi kınıyorum. Şehide kelle, şehit babasına kanı bozuk, Türk askerini katleden bebek katili şerefsizlere sayın diyen chp'yi kınıyorum.. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e ayyaş diyeb chp'yi kınıyorum.. Yeter mi bay anahtarlık..

MEL MURAT
04.01.2019 11:20
fazlasını hak etti hatta istifa etmeli. milleti temsilen orada oturup milletle dalga geçerse gereğini yapmalı. bir de yazınızda siyasete girmek durumunda kaldı yazmışsınız. ne demek bu, ne kadar akla mantığa sığmayan bir düşünce. sanki millet yalvarmış, sanki o olmazsa biz bir hiçiz. şu kafaları bir değiştirin allah aşkına
hendekli
04.01.2019 11:20
Sayın Alaattin bey ne yani ayağa kal kıp iyi yaptın sayın VEKİLİM TEKRAR PAYLAŞIMLARINIZI BEKLİYOR DİYE TEŞEKKÜRMÜ ETSEYDİK TAŞIYAMICAĞIN YÜKÜ YÜKLENMEYECEKSİN
kertenkele
04.01.2019 11:16
TUZUN KURU HERHALDE ALAATTİN BEY?..YAŞINA UYGUN DAVRANMAYAN BİR KİŞİYE YAŞINIZ İTİBARİ İLE MERHAMET GÖSTERMEYİN..SOUOĞLU O HAREKETİ İLE SİZE,BİZE,HERKESE ,BU MİLLET'E HAKARET ETMİŞTİR..
ÜLKÜCÜ
04.01.2019 11:02
Eğer acemiyse Kenan bey 1000cc motoruyla 3000cclik yarışa girmeyecekti
Sıkı(yorum)
04.01.2019 10:58
Yazar abimiz kısaca "bir kereden bir şey olmaz" diye. yazsa daha anlaşılır olurdu. Daha fazla yoruma gerek yok bence.
Adige
04.01.2019 10:49
Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim.. M.K.ATATÜRK
fehmi yüce
04.01.2019 10:30
Alattin bey buradaki sorun kenan sofuoğlunun yaptığı veya yapacağı hayır hasenat işleri değil siz bu yazıyı yazdığınız masada yemek yiyip çay vb şeyler içiyormusunuz bu masalara ayak uzatıp poz vermek ne kadar doğru adama soraralar kenan neydin ne oldun bunun cevabını halk verdi bence yaterli
Tolga
04.01.2019 10:29
Sınavlarda bile üç yalnıs bir doğru götürür adamın yaptıklarına kimsenin lafı yok bu sıkıntılı zamanlarda dağa dikkatli olunur benim bildiğim bu adamı Sakarya yakın tanıyor dışardan kim olsa bakan direk eleştirenle aynı düşünceye sahip şimdi Urfa'dan masadaki ayakları görüp ne düşünür onun yaptıklarını sadece Sakarya biliyor ekran karşısında tüm Türkiye vekillere bu millet makara yapsın diye maaş vermiyor akraba cemaati kurmuşlar oh ha ha hi hi sanatçılarda bu millete yıllarca hizmet Edip bireysel düşüncesini söyleyip hükümetten yana olmayan bişiy solemedimi bombardımana tutuyosnuz bu işin tarafı yok kim terbiyesizlik yapiosa sözlü görüntülü buna katlanacak oyun parkı değil devletin en tepe mekanı dikkat etmekte fayda var
ADAPAZARLI
04.01.2019 10:10
Alaattin Bey maşalah herseyi güzel güzel yazmışsında peki verilen sözleri neden yazmadın?Senin yazarlık veya objektif anlayışın bumu?Yazarlık konusunda bence Coşkun Bilir'den biraz feyz almalısın.Kenan bey'e niye sormadın yahu sen seçimden önce ilk ilgileneceğim şey Sakaryaspor olacak demiştin ama neden unuttun?Sen tamam dünya şampiyonusun,başarılısın da sana milletin verdiği vekaletle milletin masasına ayaklarını kimden izin alarak uzatırsın?O fotoğrafı evinde veya kendi ofisinde paylaşsa bu tepkinin 1/10 bile olmayacağını kendisine anlatmadın mı?
Gizem Demir
04.01.2019 10:04
Asıl soru şu. Ne yaptı? Ne yapıyor? Ya da ne yapacak? Ben cevap vereyim koskocaman bir hiç. Siz diyorsunuz ya siyasi tecrübesizliği var, siyasi tecrübesi olmayan bir adam nasıl milletvekili yapılır. Önce bir siyasi alanda görev verirsin 4-5 yıl bir tecrübe kazanır, sonra aday yaparsın. Ama bizim ülkemizde hak etmeyenler hak etmedikleri yerlere kolay ulaşıyorlar. Örneğin; Kenan Sofuoğlu
Memo
04.01.2019 10:04
O bir ?MİLLET? vekili. En elestiriyi haketti haketti.Bir değil iki degilKendisine çeki düzen versin. Orası Dingo?nun ahırı değil. Millet Meclisi.
VATANDAŞ
04.01.2019 09:39
Siz bile sporculuğunu insani yönünü yazmışsınız milletvekili iken yaptığı 1 tane iş yazamamışsınız
VATANDAŞ
04.01.2019 09:36
Sayın yazar sapla samanı karıştırmışsınız burada sorgulanan Kenan Sofuoğlu nun sporculuğu yada insani yanı değil sorumlu olduğu 80 milyona karşı davranışı oldu bide haksız ihale alsaydı haksız hibe alsaydı devletin malını peşkeş çekseydi bu mu yani savunma şekliniz biraz objektif olun bence zaten bu hata onun değil onu yapamıyacağı bir işin altına sokanların
SAKARYALI
04.01.2019 09:28
Adamı savunacağına yerle bir etmişsin. Orası çocuk klübü, eğlence merkezi değil. Orası Türkiye Cumhuriyeti nin Meclisi.. Orada Türkiye Konuşulur, ekonomi konuşulur, Terör konuşulur,Savaş konuşulur. Enflasyon konuşulur kriz vs.vs. Ve bunlarla mücadele mücadelede alınacak tedbirler, refah seviyemizi her geçen gün bir TIK yukarı nasıl alırız o konuşulur. EEEeee Damadını Hazine ve Maliye Bakanı yapıp %7 enflasyon hedefi ile çıkılan 2018 de %20,5 olunca hedefe ulaşıldı dediyse, Kenan Sofuoğlu nuda Millet .Vekili. olarak istemekte bir haklı payı vardır... Yazar olarak seni hiç okumadım ama gerek te yokmuş. Neyi savunacağını bile bilmiyorsun. Hata dır yapmıştır. Ama geçmişte yaptıklarını gözümüze sokmak niye. Zaten biliyoruz. Bu yaşta bu acemilik
Adige
04.01.2019 09:21
Bundan yaklaşık 1 yıl önce Kenan'ın el baş parmağı kırılmıştı ve Doktoru paça çorbası içmesini önermiş. Hasırcılar da gerçek kemik suyundan ayak paça çorba yapan bir lokanta var oraya geliyordu sabahları namazdan çıkıp. Bir kaç sabah aynı masa da çorba içip, tanışma ve sohbet etme fırsatı bulmuştum. Gerçekten o kadar mütevazi ve saygılı birisi olduğunu söyleseler inanmazdım ama gerçekten öyle. Ancak bu yaptığı hareketi bir ak parti seçmeni ve sakaryalı olarak bende kendisine hiç yakıştıramadım. Olmadı bu şampiyon..
Yunus k
04.01.2019 09:19
Önce emirerleri adamlık edip istifasını verecekler ...sonra kenanda yüzü kızarıp utanırsa yahu ben evli barklı adamlara ne yaptım derse oda sonra verir istifasını...
mömömö
04.01.2019 08:48
evet hak etti ve buna rağmen istifa etmedi. demek ki az yapılmış.
YORUMSUZYORUM
04.01.2019 08:36
Sakaryalı ayın yarısında cebinde kalan 50 TL ile ay sonuna kadar ekmek yetecek mi derken . Sayın vekilin Masanın üstündeki ayağının ucunda duran çikolatalar bile utanmıştı.
MERT SAKA
04.01.2019 08:28
ne oldu sayın yazar sofuoğlu hakkında yapılan yorumlar zoruna mı gitti ya da seninde ondan menfatinmi var ya da senide danışman kadrosuna mı alacak?bırakın böyle güç sevici yazılar yazmayı biraz da gerçeklerden yana olun.(sn editör bunu da mı engelleyeceksin)
Bulent
04.01.2019 08:27
Evet fazlası ile hak etti..
Vatandaş vatandaş
04.01.2019 08:01
Hala o makamda oturması bile sakaryalıları utanindırıyor..sehre bu kadar duyarsız koltuk düşkünü yetersiz bir milletvekili olamamalı. Sakaryada açacağı bir motor bayisi yada motor kursu onu şehrin daha sevılenı yapar koltuk makam agır geldi..istifada erdemdir.
ÖZCAN
04.01.2019 07:42
Bence Haddini aştı.. Bence Haketti
Sakarya54
04.01.2019 07:29
Milletvekilliği sakalasma ve belli degerleri hice sayma makamı değildir. O koltuga oturuyorsan o koltuga uygun hareket etmen gerekir. Vatandas is - as -proje beklerken kendisinin paylasımıda manidardır. Sn Sofuoglunun Sakarya'mıza hic birsey katamayacagi daha en basindan belli iken yaptıgı paylasimlada proje ve cözüm geliştiremeyeceği ayyuka çıkmıştır. Kendisi derhal istifa etmeli yada görevinden alınmalıdır. Bunların hicbiri olmuyor isede bir daha secimlerde kesinlikle aday gosterilmemelidir.
Uğur
04.01.2019 04:44
Hayırsever kimseye duyurmadan yardım yapıyor ama herkesin yardımlardan haberi var, birde acemilik sosyal alemde öyle paylaşım yapmakla olmaz, acemilik verdiğin yanlış kararlarla olur. Yanına aldığın adamlarla da olmaz acemilik, sen milletvekilisin, elinde telefon instagramda takipçimi kasacan, milletin sorunlarıyla mı ilgilenecen
Saadettin Şensoy
04.01.2019 01:52
İyi insan olmak, dürüst olmak, çalmamak bir erdem değildir... insani gerekliliktir! Bunlar milletvekili olmak için gerekli ancak yeterli değildir... Bilmem anlatabiliyormuyum! Bu arada bu yazınız hiç ama hiç samimi değil.
Gokhan bayrak
04.01.2019 01:03
Sevgili Alaattin abim;Bu vekilimizi yaptığı,belliki bu iş biraz ona ağır geldi, kendini yanlış ifade etmesinden dolayı bu sayfalarda nerdeyse bir hafta manşetlerden indirmeyip,dünya şampiyonu olan ve sakaryalı olarak göğsümüzu kabartan en iyi arabalara binmeyi vs sapına kadar hakeden bu şahsiyeti akbaba lara yem ettiniz.Şimdi adama sormazlarmi abi neyin peşindesin? diye..
Grandbazaar
04.01.2019 00:52
Istifa etmekte erdemliktir, en azından bir daha ' bu görevi ben istemedim ' demesine gerek kalmaz.
ferit
04.01.2019 00:10
Dürüst olabilirsin, hayırsever de olabilirsin. Ama milletvekilliği sıradan bir iş değil ağırlığını taşıyamayacaksan milletvekili olmayacaksın.
Akyazili
03.01.2019 23:44
Esnaf bitmiş sen ne anlatiyo ülke kirizde sen düşmüşüm millet vekiline aldiği maaşı almasın hayira versinya gidelimmm
Esnaf
03.01.2019 23:33
Ben bugün eşim doktora gitti bağkur'a borcum olduğundan ilaç alamadım siz ne anlatıyorsunuz. Milleti yönlendirmeyin hakkımızı helal etmiyoruz. 2023 hedefleri büyük Türkiyem lafla olmuyor esnaf bitmiş batmış caddeler boş insan yok. Hala kendini haklı çıkarmanın derdinde. Bir susun da milletin canına tak etmiş zaten birde sizle uğraşmıyalim..
Esinti
03.01.2019 23:11
Bence hic yorum yapmayip yerin dibine girmeseydin daha iyiydi. Kimi savundunuz belli degil dogrunun yaninda olmak daha iyi hak degil bu guzel sakaryama ve insanlarina...
Yusuf bozkurt
03.01.2019 23:04
Hocam peki sana bir soru 17 yıldır tek başına iktidar ken hala bir sürü eziyetle yaşam savaşı veren faturadan masraftan basini kaldiramayan cocuguna bir pantolon alamadigi icin intihareden bu millet bu insanlar bu halk bukadarini hakettimi. Sen bunlardan bahset yüreğin ciğerin varsa. Halk bu kadar sikintidayken keyif çatan kim varsa Allah belasını versin. Bu millet onları hizmet için oraya gönderdi ayaklarını uzatıp keyif catsin diye değil.
Sult4N
03.01.2019 22:57
Sayın Onur, YANLIŞSINIZ. İstifa etmeliydi Sayın Sofuoğlu.
SaKaRYaLı_1965
03.01.2019 22:27
Kenan ne yaptı; Kenan Sofuoğlu İhalemi aldı almadı ama onlarla aynı gemiye bindi.., Hibe kredilere mi kondu konmadı ama bunlara yaltaklık yapanların yanında oldu... Devletin malını yakınlarına mı peşkeş çekti çekmedi ama çekenlerin bir sözüyle siyasete atladı.. ,Vatan hainleriyle birlikte mi oldu olmadı ama megri megri diye ağlayanların vekili oldu... Mecliste o hainlere destek mi verdi ne yaptı çıkarları bir gün onuda gerektirirse yapacak.. Kenan kukla olmayı seçti. Bu saatten sonra yat Kenan kalk Kenan gel Kenan onun reisi ne derse o.. Bu arada Kenan ve onun gibi olanların Sakarya'mıza ne faydası var oy zamanı köy mahalle gezerler seçilince hepsi kendi çıkarları uğruna yaşar.. Son sözüm MOTORCULARIN VEKİLİ KENAN..!!
Guloglu
03.01.2019 22:09
Kenan sofuoglu milletvekilligini hak ettlmi ilk once onu konusalim gerisi zaten bos oldugu ortaya cikar tartismaya gerek yok degmezde
dogrusoz
03.01.2019 21:40
Türkiye gündemine keşke Sakarya için Türkiye için çabalarınızla gelebilseydiniz. Türkiye gündemine motorunuzla geldiniz, lombardinizle geldiniz, kartvizitinizle geldiniz, arada baska var mı bilmiyorum. En son meclis odasındaki fotografınızla ve danışmanlarınızla gündeme geldiniz. Sizi dünya şampiyonlugunuzun yanında en buyuk taktir ettiğim bahislerden elde edilen milyar tl lere dokunmamnız ret etmeniz hep aklımda. Sizi hep böyle bilmek isterim.
Kenan
03.01.2019 21:36
2. Hakan şükür vakası. Liyakatla değil sadakatla bir yerlere gelen sözde vekiller. Neyi savunuyorsunuz anlamadım sayın onur. Herkes işini yapmalı. Biz onu sporcu olarak sevdik, Meclis?te bu skandalın dışında kendisini göremedik. Sakarya?nın kötü reklamı oldu.
Abc den A dan Z ye
03.01.2019 21:35
İşi ehline vermek gerek. SENATÖR Kenan Sofuoğlu'nun işi neydi motor sporculuğu.Milletvekilliği hakkı mıydı Bence değil. Daha fazla söze de gerek yok.
Hasbi okur
03.01.2019 20:48
"Vebal nedir bilir misiniz?Haketmeyene Makam mevki vermektir.FATİH SULTAN MEHMET"Sakarya'da onlarca hakeden Varken milletvekilliğini Kenan Sofuoğlu asıl verenler vebaldedir.Ayrıca Sofuoğlu Sporcu olarak yalnızca Tırnaklarıyla kazıyarak geldiği Dünya ŞAMPİYONu olarak gururumuzdur. Keşke öyle kalsaydı.SAYGILARIMLA
Rahmi
03.01.2019 20:42
Yanlış seçim
Geyveli
03.01.2019 20:40
Bulunduğu makamın ağırlığını kaldıramayacaksa o işe hiç girmeyecekti! Sakarya hizmet bekliyor, treni gara bekliyor, hafif raylı ulaşım istiyor efendimiz ayaklarını uzatmış laylaylom yapıyor.
birbilen
03.01.2019 20:27
Sakarya Kenan SOFUOĞLU beyi oraya Sakarya için bişeyler yapsın diye gönderdi şuraya 2 satır yazında bilelim Sakarya için ne yaptı.
Erhan
03.01.2019 20:10
Milletin parasiyla alinmis masanin ustune ayaklarini koydu yetmez mi? Savunucaksan adam akilli savun affedilms makami degildir orasi cocuk bahcesi gonul eglendiricek yer hic degil son 17 yildir cilkini cikardilar ahlak usturup hic birsey kalmadi cahillikten yikilio TBMM gazeteciyim diye cikip bide savunucu yazi yaziosun
Online Ziyaretçiler