Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Büyükşehir'n güzelliği Akyazı'ya ne zaman yansıyacak?

06.06.2019 13:06

Bilindiği gibi Ak Parti kurulduğu günden bu güne Akyazı hep oy rekoru kırmıştır.

Ak Parti kurulduğu günden bu güne Akyazı belediye başkanlığını rekor oylarla kazanmıştır.

Akyazı'nın Ak Partiye verdiği bu desteğin karşılığını hizmet olarak bir türlü alamamıştır.

Sakarya'nın merkezden sonra en büyük ilçesi olan Akyazı'da hala bir terminal dahi yapılmamıştır.

Otobüsler daha önce sokak aralarında hizmet vermeye çalışırken bir akaryakıt istasyonundan kalmaktadır.

Son yerel seçimlerde de Akyazı Marmara 1.inciliği olan kendi rekorunu ekarte etmiştir.

Bu seçimlerde Sakarya Büyükşehir belediye başkanlığına seçilen Ekrem Yüce Ramazan bayramında yaptığı Geyve gezisinde bir açıklama yaptı.

Bu açıklama yerel medyaya da yansıdı.

Yerel medya manşetlerinde 31 Mart yerel seçimlerinde Geyve'de Ak Parti adına en yüksek oyu alan 3 mahalleye talih kuşu kondu haberleri yayınlandı

Bu haberlerde Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ''31 Mart Yerel seçimlerinde Mahallelerinde partimiz adına en yüksek oyu alan Kızılkaya, Çine ve Çengel Mahallemize önümüzdeki süreçte  Büyükşehir'in bir güzelliği olacaktır.'' dedi.

Ömründe ilk kez Ak Partiye çok oy çıkan bu mahallelere Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce tarafından methiyeler dizildi.

Şimdi soruyorum ;

Ak Parti kuruldu kurulalı oy rekoru kırılan Akyazı hizmet fakirliği çekerken ilk kez fazla oy çıkan Geyve Mahallelerinin Akyazı'dan farkı ne?

İnsan istemeden de olsa Ekrem Yüce'nin Geyve bölgesinin insanı olmasından mı kaynaklanıyor diye düşünüyor.

Ha ben yanlış düşünüyorsam o zaman yıllardır Akyazı'ya yeteri kadar hizmet veremeyen Büyükşehir belediyesi sıra Geyve'ye gelince neden bu kadar bonkör davranıyor.

Sakın ha Geyve'li kardeşlerim bu yazıdan dolayı bana kırılmasın gönül koymasın hizmet her ilçenin olduğu gibi Geyve ilçesinin de en tabii hakkıdır.

Fakat ne hikmetse sıra Akyazı'ya geldiğinde ağzımızla kuş tutsak Büyükşehir belediyesine yaranamıyoruz. Büyükşehir belediyesinin bu güzellikleri bir türlü Akyazı'da hissedilmiyor.

Akyazı'nın kabahati Ak Parti kuruldu kurulalı başka partiye belediye başkanlığı vermemesi açık ara Ak Parti'ye destek vermesi ise bunu da bilelim.

 


Medyabar.com bugun 191099 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 3033 kere okundu
YORUMLAR 7 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
emin
13.06.2019 15:07
İki bucuk ay oldu, dernek olarak böyük şeherden randevu bekliyoz. Bir şey istemiycez, hayırlı olsun ve sakarya ile ilgili önerilerimiz.Duyduk ki, 23 Haziran'a kadar randevu yok.İstanbul da seçim çalışması yapıyormuş.Oysa biz Sakarya'ya seçmiş, hizmetimizi görsün demiştik. Nerdeyse üç ay oldu, bir hizmet yok. Şehir terkedilmiş gibi, Parklar bakımsız. Yahu ne var bu İstanbul da.Kaybetseniz ne olur?Mansur beye seçim öncesi demediğinizi bırakmadınız, seçildi, sesiniz kesildi.Ne oldu şimdi Ankara battı mı?İzmir yıllardır battı mı? Yabancılar mı geldi orayı yönetmeye?Sahi ne var bu İstanbul da?
slshh
11.06.2019 12:55
gerek yok biz oyumuzu verir geceriz siz hizmet etmesenizde olur merkezde serdivanda daha önemli hazır asfaltları kaldırın yenisini dökün biz toz toprak devam nasılsa oy veriyoruz ekrem yüceden beklentimiz büyük inşlh akyazı alamadığı hizmetleri alacak duamız bu yönde
Cem kerikli
07.06.2019 11:23
Geyve zeki tarafından çok sevilmiş bir ilçedir. Öylemi sevdiğinden yıllardır koynunda sakladı. Arkadaşlar sadece Sakarya değil tüm Türkiye zeki toçoğlunun geyveye yatırım yapmadığını o ilçeyi başkanı tekrar seçilmesini diye borçlanmaya mahkum ettiğini herkes biliyor. Kaldık Ekrem yüce sadece bir söz söyledi. Kendi kadrosunu oluşturmasını için Ekrem güvenin söylediklerine bir anlam ifade etmiyor. Halamla zekisin kadrolarıyla zekinin programı devam ediyor. Geyve sadece sözde öpücük gülücük alır.merak etmeyin hizmeti yine merkez Adapazarı serdivan alır gerisi hikaye kalır
S.kumral
07.06.2019 03:13
Hazir turkiye rekoru kirilmis! Her turlu oy geliyor ne gerek var sayin abicim herkes halinden memnun sendd tadini cikarmaya bak...
Cangox
06.06.2019 21:30
Akyaziya neden hizmet versinlerki deli birini dahi koysa akyazıda seçilir akyazı seçmeni sorgulamaz din iman kitap dedinmi tamm ama hertürlü pislik aymazlık üçkağıt yaparlar müstehak akyazıya bende olsam yatırım yapmam hakettiği gibi alır hizmeti böle cok iyi
Akyazı
07.06.2019 11:39

Yanlış düşünüyorsun her türlü pislik vardır elbette ama bu Türkiye de her yerde olan bir durum(maalesef) Adapazarında Serdivanda ve diğer ilçelerde pislik olaylar yok mu?(var) E o zaman pis olaylar var diye hizmet yapmaya gerek yok ise türkiye'nin suç oranı tecavüz oranı uyuşturucu alımı satımı faizcilik tefecilik neyse işte en yüksek olan illere de mi hizmet yapılmasın. Yapılması gereken hizmet getirmemek değil var olan ahlak sıkıntısının sebeplerini iyi analiz etmek ve sonra ülkemizde eğitimi(gerçek bir eğitim)aile kurumunu ve en önemlisi de islamiyetin ahlak anlayışını(sünnet ve kuran)yüceltmek ve en iyi şekilde hayatlara tatbik etmek olmalıdır.

Güneyli
06.06.2019 22:03

Geyve şimdiye kadar üvey evlat değilmiydi. Keser döner sap döner ...hesap döner.

Online Ziyaretçiler