Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

SİZDEN ANCAK SOYTARI OLUR.......

31.03.2010 18:36
İnsan var olduğu günden beri kraldan fazla kralcıları gördü ve görmeye de devam edecektir.
Yaşamı boyunca bir işi bile halledemeyen bu tip insanlar birde bakmışsınız krala pabucunu ters giydirmiş halde görürsünüz karşınızda.İşte bu tip insanlar toplum içersinde kendine kişilik arayan insanlardır.
* * * *
Ancak bazı insanlar vardır.Siyasi partileri basamak gibi kullanıp bir yerlere gelirler.Evet artık onlar için yaşam değişmiştir.Onlar her şeyi herkesten iyi bilirler, iyi görürler ,iyi kararlar verebilirler.Ama ben diyorum ki bu insanlar yaşadıkları sürece asalak olmaktan kurtulamazlar.İstedikleri kadar krala şaklabanlık yapsınlar kral bunun farkındadır.Günü geldiğinde kafası koparttırıp bir tarafa attırır.
* * * *
Şimdi diyeceksiniz ki bu kral nedir ve neyi anlatmak istiyorsun diye…..
Evet yukarıdaki satırlarda da belirttiğim gibi siyasi partileri basamak olarak kullanıp bir yerlere gelen kişiler.Kendileri çok üstün birer zat olarak görmeye başlıyorlar.Diyelim bir resmi kuruluşta bir başkan var , bu başkanın vereceği kararları etkilemeye çalışırlar.Başkanın dediklerinin tam tersini alt kademede bulunan müdürlere baskı ve makam kullanarak tam zıttını yaptırırlar.Nedeni ise müdürle ile başkanın arasını bozmaktır.Ancak müdür taş gibi bir adamdır. Başkanın verdiği işlem neyse onu yapmaya kararlıdır.Ancak dedim ya kraldan fazla kralcılar her işe karışma yetkisini kendilerinde görürler.
* * * *
Ancak şunu da belirtmeden yapamayacağım şehrimizde iyi bir kral var bu kral halen güzel çalışmaları ile takdir toplarken arkasında bulunan kralcıklar ise altın sandukalarını altınla doldurmaya devam ederler. Hatta bu sandukalardan birkaç tanesini doldurmak için yarış içersine girmişlerdir.Bilinmez ama kralın bundan haberi varmıdır.
Ama zamanı geldiğin de ben krala bizzat kendim söyleyeceğim arkasından ne dolaplar çevirdiklerini ve altın sandukalarını nasıl doldurduklarını.
* * * *
Ayrıca gün gelir birde bakmışınız ki Kralın , Vezirleri Kral olmuş.İşte o zaman vay kraldan fazla kralcıların hali ne olur.Bunu çok merak ediyorum…

NEDEN GOCUNURSUNUZ..?

Bir yerde köşeyazısı yazdığımızda birilerin hemen rahatsız oluyor bunu anlamış değilim. Benim gibi diğer gazeteci arkadaşlarımda anlamış değiller.Yazılarımıza ait yaptıkları yorumlara takma isimler takıyorlar Aslı , Ayşe, Fatma gibi yahu siz ilk önce erkek olun gerçek isminizi yazın veya hepimizin telefon numarasını biliyorsunuz. Arayın yüzümüze söyleyin be densizler.Ama unuttugunuz Bir şey var ben sizi buldummu azı dişinizi çekerim bunuda kulak arkanıza yazın.....

Medyabar.com bugun 32195 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 1396 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler