Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Zaman geçmeden..

12.02.2011 21:36
Sevgili okuyucularım

Uzun bir süredir bu köşemden sizlerle buluştum.Bu güne kadar yazdıklarımı her zaman arkasında oldum.
Köşemdeki yazdığım yazılarımda her zaman onurlu gazetecilik ilkelerini ön planda tuttum.Vicdanımı sızlatacak en ufak bir kelimeyi dahi yazarken doğru ve gerçekleri ön planda tutarak tutum ve davranış içine girmedim.

Köşemden bazen günlük hayattan bazen siyasetten bahsettim ama en keyif aldığım ve araştırma yaparak ve keyif aldığım fikir yazılarımdı. Çünkü fikir yazılarını yazarken yüreğimle beynimle inancımla birlikte kalemimi bir araya getirerek yazdım.

Ülke gerçeklerinden bahsettim, şanlı Türk Tarihinden Atalarımızdan , Tuna dan ,Volga dan, Balkanlardan bahsettim.
Türk ün onur ve şerefinden bahsettim.Türlerin İslamiyet yani İslam dinine yaptığı hizmetlerden bahsettim.
Bu değerlerden bahsetmem benim için bir onurdur, şerefti çok keyifle bu duygularla sizlerle buluştum.Çok olumlu mesajlar aldım.Bu konuların sadece benim değil hepimizin ortak duyguları diye düşündüm.Zaten bu ülkede çoğunluk bu değerlere önem verip inanıp gelecek nesilleri bu şekilde eğitim yönlendirirse Türklüğün son bağımsızlık kalesi olan ülkemizi ne PKK ne AB ne Amerikan emperyalizmi yani hiçbir kuvvet yıkamaz.Ama bizler farkına varılmadan bölünüp parçalanırsak vay halimize sonunda iş işten geçmiş olur geç kalınmış olur.

İnanırımsınız sevgili okuyucularım Atatürk Cumhuriyeti kurmuş ve bizlere armağan etmiş Atatürk meclisi oluşturmuş kanunlar yapmış ne için ülkeyi yönetmek için köylüyü, esnafı, çiftçiyi , serbest meslek mensuplarını kısaca her sosyal kesimi ve ülkenin bütünlüğünü adilce rahat ettirmek için, zaten cumhuriyeti kararken de bu sosyal dilimlerin katılımını sağlamamışımıdır.
Oysa günümüze bakıyoruz ülkemizde yaşayan 72 milyon insanın ortak paydası olabilecek gelir dağılımı ve refah seviyesi çok farklıdır.Bir bakıyorsun esnaf kan ağlıyor, bir bakıyorsun yanlış bir politikadan dolmayı çiftçi perişan oluyor.

Bir bakıyorsun narenciyeci mahsulünü toplayamıyor.Yine yapılan AB dayatması veya İMF dayatmasının parelelin de bir takım sektörlerin insanımızın geçindiği bir takım üretim birimleri faaliyetlerini durduruyor.
Bakıyorsun ithal edilen bir ürün çeşidi ülkemizde bir sektörü kapattırıyor.Kapatılan bu iş yerlerinde binlerce çalışan işsiz kalıyor.Kurulu tesislerde ithal malları için depo olarak hizmet vermeye başlıyor.Diğer taraftan mutlu bir azınlık sabah çorbasını Fransa'da , kayağını Alplerde yapmayı düşünüp planlıyor.Ülkenin başına bela olan terör ve işsizlik her gün bir iki haneyi söndürüyor., ocaklarına ateş düşürüyor.
.

Medyabar.com bugun 76823 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 1276 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler