Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

"Ne oldum değil ne olacağım"

26.07.2013 14:32
Geçtiğimiz günlerde basından takip ettiğinizi düşünüyorum..

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve İl Başkanı Recep Uncuoğlu' nun organizesi ile

Sakarya Milletvekillerinin tümünü Büyükşehir Belediyesi'ndeki makamında kabul etti..

Vekillerin dışında bir de MKYK üyesi Çiğdem Atabek vardı..

Malum kendileri artık her oluşumun içerisinde.. Başbakan'a en yakın kişilerden biri olunca , böylesi toplantıların vazgeçilmezi oldu bir anda..

Yapılan toplantıda ,Zeki Toçoğlu'nun Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Turan ve SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş'te hazır bulunarak sunum yaptılar..

Büyükşehir Belediyesi'nin uzun süreden buyana ilk Sayın MKYK Üyesi kez detaylı bir sunum yaptığını düşünüyorum.

Vekillerin yaklaşan yerel yönetimler seçimi öncesi bu bilgilendirmeye ihtiyaçları olduğunu da düşünüyorum..Faydalı olduğunu düşündüğümüz bu toplantının ardından dikkatimi bir şey çekmişti.

Sayın MKYK üyesi Atabek bu toplantıdan aldığı birinfingde yetinememiş olmalı ki duyarlı ve ilgili olduğunu göstermek için SASKİ Genel Müdürü ile HES Projesini incelemeye gitmiş.Fotoğrafta gördük hanımefendi masaya oturarak, Genel Müdürden bilgi alıyor..

Merak ettim..

Neden, Büyükşehirde yapılan toplantı da yeterince bilgilendirilmemişler miydi?

Yoksa yeterince aydınlanmadığı için ayrıca giderek bilgi almak mı istemişti?Ya da birilerine.."Hııı bakın Ben her konuya hassasiyetle yaklaşıyorum.. İnceliyorum.. Yeri gelir bir başka birim ede giderek bilgi alırım"

Mesajımıydı? Bilemiyoruz tabi..

Hanımefendi hırslı, bir o kadar da kararlı..Ancak hırsını belli edecek kadar da acemi..!Neyse merakımızı mazur görünüz..Bu bir başlangıç.. Sakarya'da tüm bürokrasi, tüm belediye ve diğer kurumların gözlerini açarak dikkatli olmaları gerektiğini söyleme lüzumu görüyorum..Çünkü maazallah.. Yeterli bilgi ve ilgi göstermemeleri halinde..MKYK' da Başbakan'a kendisine ilgi gösterilmediğini söyleyiverir de.. Ondan sonrasını varın sizler düşünün..Tabi merak ettiğim diğer bir husus ta.. Bazı önemli açılışların önemli ismi haline gelmesi..Ne olmuştu? Nasıl

olmuştu da bu şehirde 3-4 ayda düzenler değişti..Anlayabilmiş değilim..Ama bildiğimiz bir şey var illa..O da birilerinin bu gidişatı çok iyi gözlemlediği..Bu durumları ilgili yerlere rapor ettiğidir..Ne zaman topluma faydalı, ilkeli bir birey oluruz?Ne olduğum değil,Ne olacağım denilmesi gerektiğini öğrendiğimizde..Yanlış mı?..

Medyabar.com bugun 30219 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 2671 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler