Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de ikinci deprem yolda

03.02.2014 16:44
AK Parti İlçe Teşkilatlarında Belediye Meclis Üyelerini belirlemek için komisyon oluşturacak. İşte 2.inci kıyamet o zaman kopacak..

AK Parti'de merkez olmak üzere tüm ilçelerde belediye meclis üyelerini belirlemek için oluşturulan komisyonlar isimleri tek tek inceleyip karar verecekler..

30 Mart'ta gerçekleşecek 2014 yerel seçimlerine kısa bir sürenin kaldığı şu günlerde partiler çalışmalarına hız verdi.

Ak Parti Akyazı'da Hasan Akcan'ın aday olarak açıklanmasından sonra gelen tepkiler dinmek bilmiyor..

Hasan Akcan'ın 2009 seçimlerinde Ak Parti ve Ak Partililere sarf ettiği sözler ağır ithamlardan sonra 2014 seçimlerinde Ak Parti'nin adayı olması parti içindeki çoğunluk tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

İlçede Ak Partinin tulum çıkardığı birçok mahallede seçmenler başka partilerle şimdiden dirsek temasına geçip çalışmalara katılmaya başladı.

Ak Parti ilçe teşkilatı bu konuda hayli zor duruma düştü. İlçe teşkilat yöneticileri büyük gayretler gösterse de tepki bir türlü dinmiyor..

İlçedeki Ak Partili tepkili seçmen dün bizlere hakaret eden aşağılayan birini başkan adayımız olarak kabullenmemiz mümkün değil diyorlar..

Bu tepkileri dindiremeyen ilçe teşkilatı meclis üyeleri için çalışmalar başlayacak. Ak Partide ikinci depremde o zaman başlayacak.

Ak Parti ilçe yönetiminden istifa ederek meclis üyesi aday adayı olan isimlerin yanı sıra Akcan tarafından meclis üyeliği müracaatı yaptırılanlar..

Belde belediye başkanları, Beldelerden müracaat eden yönetici sıfatındaki teşkilat mensupları, İl Genel Meclisi üyeleri, Mevcut belediye meclis üyeleri Diğer aday adaylarının müracaat ettirdikleri isimler..

Bunların tamamı seçilebilir sıralardan meclis üyesi adayı olmak istiyorlar. Eğer burada denge kurulamaz ise Ak Partide beklenen 2.inci deprem yaşanacak..

Adaylık açıklanması sonrası oluşan tepkiyi dindiremeden yeni bir dalga daha gelecek.

Ak Parti ilçe teşkilatı ikinci deprem olan meclis üyeliği sıralamasını hangi şekilde yaparsa yapsın bu deprem kaçınılmaz olacak.

Ak Parti İlçe Teşkilatı bu sorunlarla boğuşurken Muhalefet belediye başkan adayları bir hayli yol aldılar..

Anlaşılan Akyazı'da seçim bir hayli renkli ve çekişmeli geçeceğe benziyor..

Medyabar.com bugun 159022 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 3314 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler