Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Bahçeli'nin ziyareti sonrası..

23.02.2014 12:16
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Cumartesi günü ilimize yaptığı ziyaret sonrasında parti içi muhalefet ve diğer partiler farklı görüşlerle ortaya çıktılar..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumartesi günü Kocaali ilçesinden başladığı Sakarya Gezisi ile ilçeleri tek tek ziyaret etmişti..

Hatta Bahçeli MHP Sakarya İl Başkanlığının istediği ancak MHP Genel Merkezi tarafından son anda çıkartılan ve resmi programında olmayan Ferizli ve Söğütlü ilçelerini de ziyaret ederek bir anlamda Sakarya'yı gezmiş oldu..

Kocaali,Karasu, Ferizli, Söğütlü, Sapanca Geyve Akyazı Hendek ilçelerini de gezen MHP Lideri'nin bu ziyarleri sırasında halka seslendiği ilçelerdeki toplanan kalabalık özellikle muhalefetin dikkatinden kaçmadı..

Muhalefet partiler ve parti içi muhalifler, ilçelerde ve Adapazarı Yenicami'de seçim bürosunun açılışı sırasında Bahçeli'nin mitingine toplanan kalabalığın az olmasına işaret ediyorlar..

Bu duruma işaret edenlerin ortak görüşü ' İlçelerde 500-600 kişi Adapazarı'nda da en fazla bin 500 bin kişi vardı. Daha farklı olabilirdi'diye söylerken bir konuya dana dikkat ediyorlar..

' MHP neden Adapazarı Kent Meydanında miting yapmadı'

Bu soruyu merak edenlerin yorumu da ' MHP'liler kalabalık toplayamayacaklarından dolayı Kent Meydanında miting yapmadı' şeklinde..

Kısacası MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin dün ilimizde ilçelere yaptığı ziyaret bir anlamda diğer partileri menmun etmiş..

Bu duruma da MHP'lilerin yaklaşımı daha farklı..
'Genel Başkanımız ilçelerde halkla buluştu' diyerek genel başkanları Bahçeli'nin Sakarya'da ziyarete geldiğine dikkat çekip ekliyorlar..

'Daha seçimlere bir ay var genel başkanımız Mart ayında ilimize gelerek Kent meydanında miting yapacağız..'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ilimize yaptığı ilçe ziyaretleri sonrasında konuşulanlar ve MHP'lilerin cevabı böyle..

Yorum sizlerin..

BU YAZI SONRASI..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ziyaretiyle ilgili bu yazının ardından MHP'lilerden kendilerine haksızlık yapıldığı yönünde tepkiler geldi..

MHP'liler ziyaretin ilçe ve kasaba gezisi olduğunun altını çizerek Bahçeli'nin Cumartesi günü 9 ayrı ilçeye gittigini ve bu ilçelere başka ilçelerden kimsenin gelmediğini söylediler.

Geyve Sapanca Akyazı v Hendek ilçesinde büyük bir kalabalık olduğunun altını da çizen MHP'liler, 'Bizim amacımız sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli'nin ilçe halkıyla buluşmasıydı.Bunu da yaptık'diyerek şöyle eklediler...

'Bu ziyaretten Sayın Genel Bahçemizde menmun kaldı. Geriye kalan Erenler ve Serdivan ilçelerini de ziyaret etmek üzere önümüzdeki günlerde yeniden ilimize gelecek.

Medyabar.com bugun 82214 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 7203 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler