Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hendek’in İNCİ’si artık TBMM’de parlamalı

10.03.2015 15:25
Hendek'in İNCİ'si artık TBMM'de parlamalı...

Türkiye hızla seçim sathına doğru yol alırken Sakarya'da da Milletvekili aday adayları arasında tansiyon yükselmeye başladı.

Vatandaş; ortaya çıkan bu adaylardan hangisi Sakarya için çalışır?, hangisi bizim dertlerimizle dertlenir?, Sakarya'yı hakkıyla kim temsil edebilir? Sorularına cevaplar ararken, Milletvekili aday adayları ise;

Sıralamaya girebilecek miyiz?..

Kimler kalacak, kimler gidecek?..

Adayların kaçı erkek, kaçı bayan olacak?..

Girebilirsek de kaçıncı sırada yer alacağız?...
derdine düştü.

Tüm bunlar aday adaylarının kafalarından geçen sorular ve inanın hiçbiri bu soruların cevabını bilmiyorlar.

Ama AK Parti'de kıstas da belli, ölçü de belli... Hassasiyet çok net...

Vatanı, milleti, bayrağı, ezanı ve toprak bütünlüğümüzü korumak.

Bana göre Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hedefi çok açık ve net.

Erdoğan bu devleti; bir yerlerden emirler alarak ya da beyinlerini kiraya vererek yöneten bir nesle değil, kimseye bağımlı kalmadan, kendi iradesi ile ayakta durabilen ve içinde vatan, bayrak, ezan ve kardeşlik sevgisini taşıyan bir nesle teslim etmektir.

Böyle bir neslin mimarlarından biri olmak için bu vatanın ve bu milletin başına çorap örmeye çalışanların farkında olup bu tehlikeye karşı göğsünü siper etmek gerekir.

Tüm bu tehlikelere karşı göğsünü siper eden, bu davaya baş koyan ve bu dava adına kefen giyen kişilerden birisi de Hendek Belediye Başkanı Ali İnci'dir..

Ali İnci 30 Mart seçimlerinde malum medyanın ve paralel yapılanmanın hedefindeydi.

Başkan İnci, 30 Mart öncesinde neler çekmişti neler..

Başından geçen olayları ve karşılaştığı baskıları Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya abime anlatmıştı.. Başkan İnci o dönemde Paralel yapılanma için bakın Hasan Abi'ye neler anlatmış..

"Meselâ neler yaptılar seçim öncesinde?" diye sordum Ali İnci Başkan'a!..
Neler yapmadılar ki" deyip, başladı yaşadıklarını anlatmaya...
Meselâ; Hendek'in sokak ve caddelerine "pankart" lar asmışlar... Tayyip Erdoğan, Egemen Bağış ve Ali İnci'nin fotoğrafları yan yana... Erdoğan ve Bağış'ın fotoğraflarının altına; "Bunlar ulusal hırsızlar!" yazmışlar !..

Ali İnci'nin fotoğrafının altına da; "Bu da yerel hırsız!" demişler !..

"Bu pankartları görünce" diyor Ali Başkan; "kan beynime sıçradı!"
Hemen, "Hendek'te Cemaat 'in önde gelenlerinden birkaç kişi" yi çağırıp, onlara demiş ki; "Sayın Başbakan'ın ifadesiyle, ne istediniz de vermedim?.. Kanunlar dahilinde, bir boş binayı yurt yapmanız için verdim... Arsa istediniz, tahsis ettim... Kolaylık sağlamamı istediniz, geri çevirmedim... Okul dediniz yardımcı oldum, yurt dediniz destek oldum!..

Tüm bunlara rağmen, şimdi ben hırsız oldum, öyle mi?.. Siz de biliyorsunuz ki, ben aynı zamanda bir işadamıyım... Dolayısıyla çalmaya-çırpmaya hiç ihtiyacım yok... Siz, asıl kendi çaldıklarınızın hesabını verin!"
Boyunlarını bükmüşler!..

"Biz yapmadık" falan, filan!.. Kem, küm!

"Biliyorum sizin yaptığınızı!" demiş Ali Başkan ve eklemiş;
"Bütün bunları, benim seçilmemi engellemek için yaptığınızı biliyorum... Ama, eğer seçilirsem, bu yaptıklarınızın hesabını soracağımı da bilesiniz!.. İşte açık söylüyorum; siz bana taşla mı vurdunuz?.. Ben size granitle vuracağım!.. Siz bana sopa ile mi vurdunuz, ben size demir çubuk ile vuracağım!.. Bunu yapmayacağımı sanıyorsanız, aldanıyorsunuz!.. Siz benimle nasıl uğraşmışsanız, 31 Mart'tan itibaren ben de sizinle uğraşacak ve yaptıklarınızın bedelini ödeteceğim!..

Açık ve net söylüyorum;

Benden günah gitti... Şimdiden tedbirinizi alın ki, 31 Mart'tan sonra ağlayıp sızlamayın!"

Bakmışlar ki; Ali İnci son derece kararlı, süklüm-püklüm gitmişler ama, "geri adım" yok... "Ali İnci aleyhindeki kampanyalarına" daha da hız vermişler, "daha ağır suçlamalar" da bulunmaya başlamışlar!.."

Okudunuz değil mi?... Başkan İnci'ye bu Paralel Yapı neler yapmış. Şuna emin olun ki anlatılanların fazlası var eksiği yok. Unutmayın Türkiye'de 81 il, 957 ilçe belediye başkanı olmasına rağmen Paralel Yapı tarafından "Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne şikâyet" edilen "bir tek ilçe belediye başkanı" vardır, o da Ali İnci'dir.

Tüm bu yaşananların ardından ben diyorum ki Ali İnci, Paralel Yapı ile mücadele için gecesini gündüzüne katan ve bu uğurda her türlü karalama ve iftira kampanyalarına göğüs geren başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere AK Parti kalesinin içinde yer almalı.

Ali İnci bugüne kadar yapmış olduğu Paralel Yapı ile olan mücadelesini TBMM çatısı altında sürdürmeli.

Hendek'in İnci'si artık TBMM'de parlamalı.
Yolun ve bahtın açık olsun Ali Başkan...


Sağlıcakla kalın...

Medyabar.com bugun 26131 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 5411 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler