Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Zor Oyunu Bozar

23.04.2015 12:22
Kıran kırana geçmesi beklenen 7 Haziran milletvekilliği seçimleri öncesinde Sakarya yerelinde vatandaşlarla iç içe olan, onların dertlerini, şikayetlerini ve sorunlarını dinleyen aday sadece Ali İnci olarak karşımıza çıkıyor.
Futbolda bir söz varır. "takımda lejyonerlerin yanı sıra hamal futbolcular gerek" sözü. İşte açıklanan Sakarya Ak parti milletvekilleri arasında yaptığı seçim ve saha çalışmaları ile ön planda görülen, yaptığı seçim çalışmaları ile ses getiren sadece Ali İnci'nin olması oldukça dikkat çekici. Sıralamaya baktığımızda ilk dört arasında bulunan adayların adeta; " biz nasıl olsa bu seçimde Ankara'ya gideriz" modunda hareket ediyorlar. Dolayısı ile Sakarya'da tüm yük Ali İnci'nin omuzlarına yüklenmiş, bir bakıorsunuz Taraklı'nın, Kaynarca'nın en ücra köşesinde bir bakıyorsunuz bir cenazede, bir düğün cemiyetinde. Bununla yetinmeyen İnci, davet ettiği kahvaltı programları ile işadamları ve STK temsilcileri ile her zaman dirsek temasında diğer yandan da ve kahve, ev gezileri ile vatandaşların arasında bir vekil adayı olarak boy gösteriyor. Peki burada sormak zorundayız daha önceki seçim atmosferlerinde yaşanan Ak parti gençliği neredeler ?
Bir Hendek'li olarak zaten sıralamada hakkının yenildiğine gönülden inananlardanız. Birde buna İnci'nin sahada bir başına olağanüstü gayret ve çabasının yalnızlaştırılmasını kabullenmek zorumuza gidiyor.
Kişinin çekebileceği bir yük vardır yüklersiniz anlarım ancak bir elin nesi var iki elin sesi var sözünün de geçerli olduğu alanların olduğunu hatırdan çıkartmayalım. Çünkü Ali İnci bize dün olduğu gibi bugün ve yarın da lazım. Sakarya'mızın yetiştirdiği bir değeri nefis uğruna köreltmeyelim. Kendisinin de ifade ettiği gibi Ali İnci Sakarya'nın her bir köşesinde var. O , 16 yıllık dönemde Hendek ilçesinde belediye başkanlığı döneminde yaptığı icraatler ve ilk'lerle Hendek'in adını birakın Türkiye'yi yurt dışına taşımış bir nakış misali işlediğinin en güzel örneği Sakarya'nın umudu haline gelmesidir.
Sakarya'da 7 güzel insanı Ankara'ya yollamayı kendilerine hedef seçen Ak parti teşkilatı mensuplarının bu tutum ve davranışlarını anlamakta zorluk çekiyoruz. Ama şunu ifade edeyim ki "ZOR OYUNU BOZAR" o nedenle İnci başkan bu hırsı, inadı ve inancı sayesinde her şeye rağmen zafere ulaşacaktır çünkü ALLAH DOĞRUNUN YARDIMCISIDIR...

Medyabar.com bugun 91096 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 1624 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler