Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

''Allah yardımcımız olsun

13.07.2015 17:42
Biz gazeteciler haberlerimizde size olanları köşe yazılarında ise olması gerekenleri anlatıyoruz. Olanları zaten tüm sayfalardan okuyorsunuz.

Karasu'da olması gerekenleri anlatırken kendi bakış açımızdan baktığımız kadar sizin bize ulaştırdığınız verilerden de faydalanıyoruz.

Karasu'da büyümüş olduğumuz için de bize ulaşmanız çok kolay oluyor.

Karasu'nun her alanında aksamalar var. Olacaktır da. İnsanın olduğu her yerde eksiklik olur. Çünkü ihtiyaçların sınırı yok.

Siz bir insanı yerden yere de vurabilirsiniz göklere de çıkarabilirsiniz. Ancak toplumun kabul edebileceği, kişilerden ziyade toplumun çıkarlarına hizmet eden bir yapıdayız.

Haksızlık olduğunda sonuna kadar mücadele edip mazlumun hakkını teslim etmek için çalışıyoruz. Şimdiye kadar bu şekilde oldu bundan sonra da bu şekilde olacak.

Şimdi mübarek ramazan ayı boyunca bu köşeden defalarca yalvardık. Karasu'da bayramda bir yoğunluk yaşanacak. Hastane konusunda da trafik konusunda da takviye şart dedik. Atılan adımların yeterli olmadığını söyledik. Ve geçmiş deneyimlerimize göre de Karasu yine çok ciddi bir kalabalık ile karşı karşıya kalacak.

İş bundan sonra başa düştü.

Değerli Karasulular bu bir ay kadar sürecek olan yoğunluğu bir felaket olarak değerlendirin. Ya da ne bileyim bir afet...

Bu yoğunluğu tek başına devlet kurumlarının aşması mümkün değil. Sadece Karasu'daki yöneticilerle de iş bitmiyor. Emniyet Müdürü ve Hastane Başhekimi'nin üst makamlara bilgi verdiğinden zerre kadar şüphem yok. Ancak yoğunluk başlamadan bir adım atılması şimdiye kadar mümkün olmadı. Eğer önümüzdeki birkaç gün içinde mucize olmazsa kriz kapıda.
Asayiş için muhtemelen Jandarma'dan yardım alınacak.

Muhtemelen Çevik Kuvvet destek sağlayacak.
Hastanede de bayramın ilk günü muhtemelen doktorlar insan üstü gayret harcayıp canlarını dişine takacak. Muhtemelen uzmanlardan fedakarlık yapmaları istenecek. Belki aile hekimleri de hastanede görev yapacak. Herkes elini taşın altına koyarsa da bu krizi az hasarla atlatacağız.

Allah korusun iki trafik kazası olsa trafik ekipleri de yetişemeyecek ambulans da...

Karasu bayramlarda ve tatillerde orta düzeyde bir ilin nüfusuna ulaşıyor.

Ancak sadece Karasu bu şekilde değil.

Çeşme, Bodrum, Marmaris, Fethiye de bu şekilde. Ancak oralarda bu şekilde krizlerden söz edilmiyor.
Karasu'da sezonluk nüfus yoğunlukları yaşanmasının çözümü var demek ki.

O bölgelere tatile giden yöneticilerimiz acaba sadece havuza girip geliyor mu yoksa sorunların nasıl aşıldığında ilişkin kimse ile fikir alışverişinde bulunuyor mu?

Belediye Başkanımız geçtiğimiz haftalarda Karasu'yu Karadeniz'in Bodrum'u yapacaklarını söylemişti. Nüfus olarak bunu başardık başkanım. Darısı hizmet olarak başarmanın başına...

Medyabar.com bugun 15361 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 2622 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler