Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Direnin az kaldı

02.09.2015 19:05
Karasu her yıl daha fazla bir kalabalığa ev sahipliği yapıyor. Sebep ne olursa olsun sonuç bakımından değişen bir şey yok. Karasu'ya ya her geçen yıl daha kural tanımaz bir kalabalık geliyor ya da buraya gelen bizden daha hızlı araziye uyum sağlıyor.

Geçtiğimiz sosyal medya hesabımızdan bir kısa video yayınladık.

Videoda Karasu'dan yazlık alan bir aile geliyor. Telefon bayiine bir telefon parçası soruyor. Aradıkları parçanın orada bulunmamasına sinirlenen kadın tezgahta bulunan bilgisayar ekranına vurarak ekranın yere düşmesine neden oluyor.

Görüntünün yayınlamadığımız kısımlarında misafir bayan biraz daha sinirli davranıyor, el kol hareketlerinden bağırıp çağırdığını anlıyorsunuz.

Olayı münferit olarak nitelendirmek de mümkün. Ancak kazın ayağı öyle değil.
Pek çok tatilci kendini Karasululardan daha rahat hissediyor. Karasulular kurallara misafirlerden daha fazla uyuyor. Ama aynı şehirde yaşadığımızda göre herkesin kurallara eşit şekilde uyması gerekmez mi?

Siz herhangi bir tatil beldesine gittiğinizde bırakın bir başka şehre, hatta yan köye düğüne gittiğinizde bu kadar rahat davranabiliyor musunuz?

Benim yaptığım paylaşımlar bir hedef göstermeye yönelik değil. Karasulular Beyaz Türk İstanbul'dan gelenler Siyah Türk demiyoruz. Ama herkesin kurallara riayet etmesi gerektiğini de hatırlamak lazım.

Bakın İstanbul'dan gelenler sayesinde para kazanan bir esnaf var. Sahilde bu işten para kazanan esnafın ağzından misafirleri dinlerseniz onların da çok fazla şikayeti olduğunu görürsünüz.

Bir tanıdığım elindeki çöpü yere attı. Ben de kendisine "Yahu bunu başka yerde yapmıyorsun. Burada neden yapıyorsun" diye sorduğumda, "Yahu Karasu'da da rahat olup çöpümü yere atamayacaksam nerde atacağım" dedi.

Karasu'ya gelen mi araziye uyuyor yoksa Karasu dışarıdan ülke kanunlarından bağımsız mı görünüyor onu da anlamadım.

Netice her ne kadar tatil uzatılmış olsa da kalabalıkta ciddi bir azalma olduğu gözle görülüyor.

Tüm bunalmışlara müjdeyi verelim. Sıkın dişinizi kışa az kaldı...

Medyabar.com bugun 12038 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 528 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler