Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ak Parti'de kartlar şimdi yeniden karılacak!

03.09.2015 23:08
'Siyasette gençlerin önüne açmak gerek ve siyasette 2 dönem yeterli' diyerek siyasete son noktayı koyan eski bakan Ayşenur İslam'ın sözleriyle Ak Parti Sakarya'da siyasette kartların yeniden karılacağının işareti..

Aile ve Sosyal politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın 1 Kasım'da yenilecek olan milletvekilliği genel seçimlerinde aday adayı olmama kararıyla ilgili sözleri, Sakarya'da Ak Parti'de kartların yeniden karılacağı ve 7 Hazirandaki aday listesinin de yeniden tanzim edileceğini adeta işaret ediyor..

Bakan İslam'ın siyasete nokta koymasıyla ilgili yakın çevresiyle paylaştığı sözlerinin ardında Ak Parti'nin 1 Kasım'daki tablosunu görmek mümkün.

İslam'ın 'Siyasette gençlerin önüne açmak gerek' sözleriyle, bakanlığı döneminde yardımcılığını yapan ve Ankara'dan aday adayı olan Çiğdem Erdoğan Atabek'in kastetmiş olabilir.

Hatırlanacağı gibi 7 Haziran seçimlerinin hemen ardından milletvekili aday adayı olan Atabek bakan yardımcılığı görevine geri dönmüştü.

Kulislerde İslam'ın, Atabek'i aday adaylığı sürecinde destekleyeceği konuşuluyor

İslam'ın aday adayı olmamasıyla 7 Haziran seçimlerinde 3ncü dönem kuralı nedeniyle aday olamayan, Şaban Dişli, Ayhan Sefer Üstün' ün de aday olmasıyla Ak Parti'de 7 kişilik aday listesine girmede çetin bir mücadele yaşanacak.

Özellikle Şaban Dişli'nin aday adaylığı başvurusunu son güne bırakması kulislerde ' Olur' aldıktan sonra aday adayı oldu yorumlarına neden oluyor.

Kısacası Ak Parti'de 14 Eylül tarihine kadar geçecek süre içerisinde 7 Haziran'da kartlar yeniden karılacak..

Sürpriz olurmu ?

Bu sorunun cevabını 14 Eylül akşamı hep birlikte göreceğiz,

Ancak Perşembenin gelişi Çarşamba'dan belli olur misali Ak Parti'de şu an görülen kimsenin yerinin son ana kadar garanti olmadığı..

Medyabar.com bugun 138908 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 1799 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler