Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sır köstebek kim?

09.01.2016 14:15
Hendek Belediyesindeki köstebek kim? Yazımıza bazı Ak partili dostlarımız bizi belediye binası içersinde gördüklerinde şaka yolluda olsa " Ahmet ağabey ne o köstebek mi arıyorsun?" sorularına, serzenişlerine muhatap oluyorduk.

2016 meclis toplantı gündemine giren eski cenaze aracının kullanılmadığından dolayı büyükşehire iadesi maddesi, oy birliği ile kabul edildi.

Peki şimdi muhalif kanat ; " 3-5 bin liralık bir aracı kullanılmadığı gerekçesi ile Hendek Belediyesi demirbaşından düşürmek isteyen zihniyet, milyarlık makam aracını belediye garajında neden çürümeye terketti?" sorusu yetkililerin başını ağırtacaktır.

Hele hele eğer şu an kullanılmakta olan makam aracı iddia edildiği üzere kiralık bir araç ise sorun daha da büyüyecektir.

Konunun özüne dönecek olursak o çürümeye terkedilen makam aracı fotoğraf görüntüsünden anlaşıldığı kadarı ile Hendek Belediyesinin Akova mahallesindeki garajında bulunuyor, hem de öyle herkesin rahatlıkla girebildiği bir binada değil kapalı ve sadece garaj personelinin girebileceği bir bina içersindeyken o aracın üzerindeki toz molekülleri altındaki fotoğrafı basının eline nasıl geçti?

Özellikle Ak parti içersinde bir grurbun bu haberlerin gazete ve internet ortamından dillendirilmesi karşısında ellerini oğuşturduklarını görür gibi oluyorum.

Dün belediyeden dışarıya servis edilen ıslak imzalı evraklar, bugünse kapalı garaj altında bulunan aracın fotoğrafının basına servis edilmesi olayı. Şimdi daha iyi anlaşılıyorki belediyenin içersinde bulunan gizli elin eli oldukça uzun ve arkası oldukça kuvvetli...

Ne yazık ki yetkililer bu köstebeği bulmakta çaresizler. Kimbilir belkide bildiklerini ifşa etmekten sakınıyorlar ya da köstebeğin çok etkili ve yetkili kişinin koruması altında bulunduğundan yaptırım uygulayamıyorlar. Bekleyelim görelim...

Medyabar.com bugun 246555 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 683 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler