Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Hatice K. yoksa içeride mi?

30.07.2016 19:57
Twitterda Ak Parti Sakarya Kadın kollarında görevli olduğunu yazarak Ak Partililer aleyhine akıl almaz paylaşımlarda bulunan Hatice K. tam bir aydır paylaşım yapmıyor..

Onun bu sessizliği de akıllara bazı soru işaretleri getiriyor..

İlimizde 15 Temmuz'daki darbe girişimi sonrasında başlayan FETÖ soruşturması hızla devam ederken, 3 ay kadar önce kendisini Ak Parti Kadın Kollarından olarak tanıtarak Twitter hesabından Ak Partililer hakkında akıl almaz paylaşımlarda bulunan Hatice K.'de varlığı bu soruşturmayla ilişkilendirilmeye başlandı...

Öyle ki en son paylaşımını 30 Haziran tarihinde yapan bu Twitter kullanıcısı üzerinden, o tarihten beri paylaşım yapılmıyor.

Belki de yapılamıyor.

O hesaptan paylaşım yapılmaması da, Hatice K. hesabını kullanan kişi veya kişilerin ilimizde 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında FETÖ soruşturması kapsamında yapılan gözaltılar ve tutuklamalarla bağlantılı olabileceği kuşkusunu gündeme getiriyor.

Twitter hesabı kullananlar ilimizde FETÖ Soruşturması kapsamında gözaltına alınan veya tutuklanan veya bağlantısı olan kişi veya kişiler olduğu kuşkusu..

Bu kişi veya kişilerde Ak Partili yöneticileri yıpratmak ve kamuoyunda küçük düşürmek için paylaşımlar yaptılar..

Twitter'daki bu hesap ilk paylaşımlarını yaptığı zaman Twitter hesabının Amerika Birleşik Devletleri'nden kullanılan bir hesap olduğu, Adapazarı'ndan kaçan FETÖ Terör Örgütüne mali destek sağlayan isimler olduğu da konuşulmuştu.

O günlerde bulanık olan bu iddia 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrasında yavaş yavaş netleşmeye başlıyor.

Önümüzdeki günlerde de adres bir veya iki isime çıkarsa da kimse şaşırmasın...

Medyabar.com bugun 30261 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 10823 kere okundu
YORUMLAR 2 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
halkın sesi
31.07.2016 16:50
1-Meydan etkinliklerini AKP mitingine döndürmeyin2- CHP-MHP-SP-BBP ve diğer darbe karşıtı partileri de meydanlara dahil edin. 3-Askeri birlik önlerindeki iş makinalarını çekin.4- Tayyip bey bir insandır, putlaştırmayın 5-Meydanları gaz verenlerden kurtarın.6-Bunları yapmazsanız, darbe karşıtlarına değil, darbecilere hizmet eder,daebelere altyapı oluşturursunuz.
il yönetimi
31.07.2016 13:45
Hatice Keskin son tweetini 30 Haziranda atmış. DURMUŞ ALİ KOÇER 1 Temmuzda hapse girdi. Herşey ortada değil mi. Azıcık aklı olan kim olduğunu anlar artık..
Online Ziyaretçiler