Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Kader mahkûmlarından FETÖ isyanı

18.08.2016 13:14
Ferizli L tipi ceza evinde cezalarını doldurmak için yatan Kader mahkûmları 15 Temmuz Darbe girişimi nedeniyle tutuklananlar yüzünden huzurlarının kaçtığını belirtiyorlar.

Vatan hainleri huzurumuzu bozdu

15 Temmuz öncesi 7 kişilik koğuşlarda 15-16 kişi yatan Mahkumlar.15 Temmuz Darbe girişimi sonrası önce tutuklanan Askerler nedeniyle birçok koğuş boşaltılıp bu Vatan hainlerine tesis edildiği için artık 7 kişilik koğuşlarda 25 ila 30 kişi Balık istifi kalmak zorunda kalıyorlar.

Asker tutukluları başkan Cezaevlerine gönderdiler bu kez de Tutuklanan Memur ve İşadamları geldi. Kader mahkumları Yine Balık istifi yatmak zorunda kaldı. Mahkumlar Artık Koğuşlarda nefes alamaz duruma geldiklerini söylüyorlar

Kader mahkûmları Çok şükür 15 Temmuzda bu Vatan hainleri emellerine ulaşamadı. Fakat bu hainleri Cezalandırırken biz kader Mahkûmları da mağdur olduklarını söylüyorlar.

Bir an önce Bu hainleri müsait bir yerlere nakil ederlerde Kader mahkûmları cezalarını normal koşullarda çekeriz umudunu taşıyorlar.

Yeniden yargılanma hakkı

Birçok Hakim ve Savcı FETÖ Terör örgütü kapsamında tutuklandı. Peki, bunların ülke genelinde gördüğü Mahkemelerde verdiği Cezalar nedeniyle Cezaevlerinde yatan mahkûmların akıbeti ne olacak. Örnek Akyazı Çete Davası.

Eski İl Emniyet Müdürü Faruk Ünsal'a kurulan Kumpas açığa çıkmış ve Ünsal Emniyet Genel Müdür yardımcılığında görevlendirilerek iadeyi itibar yapıldı.

Aynı davada mahkum olanlar bu kumpasçı Hakim ve Savcıların verdiği kararlarla hala Cezaevlerinde.

Akyazı Çete davasında ceza alanları savunmak benim haddim değildir ama bir gerçek var ki Bu kumpasçı hakim ve Savcıların mahkum etiği Ülke genelinde olduğu gibi Akyazı Çete davası mahkumlarının yeniden adil bir şekilde yargılanmasının önü açılmalı diye düşünüyorum.

Yeniden yargılanmada suçlu bulunanlar varsa cezalarını çeker mağdur olanlar varsa onlarında mağduriyeti giderilir

Medyabar.com bugun 29496 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 3163 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Magdur
13.10.2016 08:42
Bu kader mahkumlari ne rahat soyluyor vatan haini diye ferizliye giden askerlerin icinde sucsuzlar var.kandirildilar.aklanip cikacaklar adalet yerini bulacak bakalim bukadar rahat damgayi vuranlar nasil vicdan azabi cekmeden durabilecek
Online Ziyaretçiler