Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

YÖK imamı kim?

30.08.2016 15:36
Söylemekle kalmadık yazmıştık da; Şimdinin tu kakası, dünün camiası FETÖ/PDY yapısının 18 vakıf üniversitesi var, 59 Rektörü var (Bir kaçı gitti) dedik, YÖK 15 üniversiteyi kapattı, (o da ayrı bir garabet ve yazı konusu) Peki o üç üniversite niye bu listede yok, devlet üniversitelerinde ki Rektörler ve onların koruması altında ki örgüt üyeleri, uyumaya bırakılan kozaları, kriptolar okyanus ötesinden gelecek talimatı beklemektedirler. En kuvvetli oldukları sektör Eğitim olurda, bunlar MEB ve YÖK'de olmazlar mı? Bu iki kurumda mebzül miktarda vardılar, hala da varlar.

YÖK'de Gökhan Çetinsaya döneminde ve bilhassa Abdullah Gül atamalarına dikkatlice baktığınızda ?Konya Profesörleri? yazımızda açık açık yazdık ilgili kurumları göreve davet ettik, dil bilmeyenleri hemen ayıklayalım, tard edelim diğerlerinin Jürilerini mercek altına alalım. Aklını bir meczuba teslim etmiş adama nasıl profesör denir arkadaş, sindiren varsa beri gelsin.

İşadamlarının mal varlıklarına el koyuyorsan, Akademisyenlerinde hatırla, ahbap çavuş ilişkisiyle, irtikap eyledikleri, liyakatsiz oldukları makamları, akademik sıfatları ve cübbelerini üzerlerinden alalım.

Taşınamayan sıfat sahibine külfet getirir.

Uzun lafın kısası; Her yerin imamı çıktı da nerede YÖK imamı?

İmamları ele geçirilince; Koza savunmaya geçti, Kayyumları gizledi, her yerin bir kayyumu var. Yekta Hoca YÖK imamının kim olduğunu biliyor da, niye susuyor. Anlamak mümkün değil.

Saraç ailesi Tayyip Erdoğan'a manevi borcunu böyle mi ödemeliydi, neredeyse 2005'ten beri 11 senedir YÖK'ün içinde 2 yıldır da başında bu olanları önceden görmeyip, önlem almadıysa içeride ki güçler savaşından, yarınlar için anlam çıkarmadıysa bırak; Geziden bu yana biley taşının sesini duymayıp, kıvılcımlarını görmediyse yazıklar olsun.

Cezaevindeki adamı itirafçı kullanan zihniyet; Kendisine karşı başka bir ülkede ama rehin, ama esir sonuçta müessir bir gücü kullanmak için plan ve program geliştirilmiş olabileceğini anlayabilmeliydi, geleceği okuyabilmeliydi.

Hadi Yekta Hocanın gözünde gözlük, elinde sözlük, Kulağı fısıltılarıda mı işitmedi; Şaban Çalış'ın, Yavuz Atar'ın, İlyas Doğan'ın, Ömer Anayurt'un dolaplarında dolanan Kosova soruşturmalarınıda mı duymadın, altında ki herzeleride mi okuyamadın, AÜHF'nin dekanı Hüseyin Altaş'ın Rumeli'de ki Türkçe Akademik dilinin katline ilişkin fırıldaklarında onayın yok muydu? Bana bağlı değildi demek seni kurtarıyormuydu, hoca.

Yekta Hoca, ya imamı ver, ya da Kripto benim de, istifa et.

İstifa çok şerefli bir müessesedir, ama Şeref haysiyet cellâtlarına göre değildir...

Medyabar.com bugun 16756 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 1101 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler