Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Çeyrek yüzyıllık tarih

11.01.2017 01:36
25 yılı geride bırakan, çeyrek yüzyıllık Müsiad?ın, bu mukaddes ailenin fertleri, Genç Müsiadın yönetim kurulu üyeleri ve iş adamları olarak; 2002 yılından bu yana Türkiye'nin en büyük gençlik STK'sı olma ünvanını taşımaktayız.

Genç Müsiad olarak; Motivasyon ve Kriz Yönetimi Eğitimi, Adil Dünya Gişirimi(Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi), 24 Çok Geç Projesi, Avrupa Genel İdare Kurulu Toplantısı, Camide Buluşuyoruz, Nijer'de Derslik İnşası, 4.Sanayi Devrimi Paneli, Umre Programı, Fildişi Sahili'nde Yetim İftar Sofrası, Kitle Fonlaması, Toplu Taşımada Hanımlara Özel Pembe Vagon Uygulaması gibi sosyal sorumluluk projelerimiz ile başarılı olduk.

Genç Müsiad Türkiye'de 46 ve Yurtdışında 19 irtibat noktası ile bu irtibat noktalarına üye bulunan üyelerimizin sahip olduğu işletmeler ile yurt içi ve yurt dışında çalışanlarına istihdam sağlayan, Dünya'nın bir çok ülkesinde şubeleri ve ticari faaliyetleri bulunan bereketli bir yolculuktur.

Şair diyor ki ;

Bin canla seviyorum Türkiyemi

Dirilir dirilir de ölürüm ben

Çok özel yaratmış Hak bedenimi

Ancak Türkiyemle örtünürüm Ben.

Bu inancımız, milletimize olan aşkımız, bitmek bilmeyen hizmet sevdamız bugünden sonra her zamankinden daha güçlü, daha fazla olacaktır.

Ülkemizin, dünyada hak ettiği, daha güzel yerlere gelebilmesi için, üretimde ilerlemeli, ticarette helal kazanç bilincini geliştirmeli ve gençlere adalet duygularını, ticari ahlakı aşılamalı bunlar için çalışmalıyız. İnsanı ve insanın adalet - ahlak - erdem gibi duygularını içeren bu çağrımız, dünyanın her yerinde yankı bulmalı, Genç Müsiad olarak yankı bulması için çalışıyoruz. Bu amaçla Enerjimizi, yeni dönemimizde bize verilen görev ile bulunduğumuz coğrafyamızdan, önce diğer illere daha sonra dünya geneline ticari faaliyetler ile taşıyarak, çalışarak, etkileşimler oluşturarak yaymayı kendimize hedef ediniyor, değerli medeniyetimizi İslam inancımızla ve Milli değerlerimizle temsil edeceğimize inanıyoruz.

Bu hedefler çerçevesinde Sakarya'nın ve Ülkemiz'in yeni gücü olarak, yeni dönemde, bizimle omuz omuza çalışma kararıyla aramıza katılan tüm dostlarımıza, güveniyor, imkanlarımızı ve birikimlerimizi birlikte cömert bir şekilde davranarak kurumumuz ve milletimiz adına harcayarak, değerli yürüyüşümüzde oldukça çok mesafe katledeceğimize inanıyoruz.

Sakarya Genç Müsiad olarak; gelecek nesillere ışık tutan bu yolda, vatanımıza, milletimize, islam medeniyetimize faydalı işadamları olmayı hedefliyoruz. Bu cennet vatan hepimizin.Biz birlikteliğimizi korudukça hiçbir düşman emeline ulaşamayacaktır. Bugün biz Gençlerin üzerine düşen sorumluluk büyük yüce bir medeniyetin evladı olma sorumluluğuyla devletimizin yanında durmaktır.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz:Uğur Çarboğa, Mehmet Güler, Barış Coşkun, Muhammet Sandıkçı,Osman Eminler, Yaser Kocacık, Aykut Ulgar, Selman Aşoğlu, Enes Boz, İlyas Çimen, Tanju Çelik, Bahadır Bakırtaş, Ali Aydoğan, Alperen Hamit Döğer.

Medyabar.com bugun 61391 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 1925 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler