Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Demokrasi Meydanı'nda Erdoğan heyecanı

17.03.2017 08:45
Günlerdir beklenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Sakarya mitingi gerçekleşti.

Şurası bir gerçek ki, Sakarya Erdoğan'a ayrı bir sevgi bağı duyuyor.

Bunu bir kez daha net bir şekilde gözlemledim. Henüz Erdoğan miting alanına gelmeden meydanı dolduran coşkulu kalabalık Erdoğan alana geldikten sonra daha da coşku ile Cumhurbaşkanını heyecanla dinlediler.

Sanırım bu heyecan sözünün altını çizmem lazım.

Çünkü bugün bu coşku ve heyecan net bir şekilde görüldü. Kim ne derse desin Cumhurbaşkanı Erdoğan halk ile ayrı bir iletişim kuruyor.
Meydanlar pür dikkat onu dinlerken, ayrı bir ambiyans oluşuyor. Bunu kaç siyasetçi başarabiliyor; takdirini siz yapın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilk yüz yüze görüşmem 7 Haziran seçimleri öncesi Ukrayna Kiev'e yaptığı ziyarette olmuştu.

Konu dönüp dolaşıp Sakarya ve Sakaryaspor'a geldiğinde Erdoğan'ın heyecanı ve sempatisini bizzat görmüştüm. Bunu şunun için anlatıyorum, Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'ya ayrı bir sempati ile bakıyor.

Peki; mitingden AK Parti Sakarya İl Yönetimi memnun kaldı mı?

Bu sorunun cevabı için AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç'ı aradım.

Demokrasi Meydanı'na gelen binlere teşekkür ederek söze başlayan Kılıç; "Tarihi mitinglerden biri oldu.En önemlisi coşkulu heyecanlı on binler meydanda idi. Sayın Cumhurbaşkanımız da miting sonrası hem alanı dolduran coşkulu kalabalık ve heyecandan çok memnun kaldığını bana ifade etti" şeklinde konuştu.

İl Başkanı Fevzi Kılıç'tan sonra AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr Mustafa İsen'e aynı soruyu sordum.
O da toplanan kalabalıktan ve en önemlisi coşkudan memnun olduğunu ifade ederek, "Hafta içi olmasına rağmen coşkulu ve heyecanlı bir kalabalık idi. Sakarya her zamanki gibi üstüne düşeni yaptı. Onlara teşekkür ediyoruz" dedi.

Sözün özü Demokrasi Meydanını her zamankinden fazla dolduran, ki bana göre yaklaşık 50 bin kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bir kez daha sevgisini gösterdi.

Medyabar.com bugun 170803 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 6110 kere okundu
YORUMLAR 5 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
masculine54
18.03.2017 13:51
77000 kişi külliyen yalan.artık halk gelmiyor,inancı kalmadı çünki,15 yıldır aynı yalanlar. sakarya cumhuriyet in kurtuluş savaşının en anlamlı şehridir.okullardan devlet dairelerin taşıma insanla olmuyor bu işler.hollanda almanya senaryoları artık olmuyor.insanların aklınla oynamayın.
adalı
18.03.2017 02:03
memurlar halk değil mi? öğrenci ya da memurlar gelemese dahi çıkacak evet oyunun oranından anlarsınız.her evet oyunu miting meydanına gelen kişi sayısı olarak kabul edersiniz.zorunuza gitmezse tabi.ne derseniz deyin.seçimlerde kime gidiliyor?millete.o zaman hakaret etmeden saygı duymasını öğrenmek zorundasınız.bu millet Erdoğanı seviyor seviyor seviyor.neden diye sordunuz mu hiç kendinize.çünkü Erdoğan bu milletin değerlerine hakaret etmiyor peygamberlik makamına hakaret etmiyor.halktan biri gibi halkın içindekilerini konuşuyor.ne derseniz deyin.Erdoğan düşmanlığı sizi kör etmiş.bu millete hakaret etmeyin artık tabi becerebilirseniz.
adem
17.03.2017 15:43
diğer okulları bilmiyorum, çocuğum figen sakallıoğlunda, öğleden sonra okul tatil edildi çocuklar sıra halinde mitinge götürüldü
necati yılmaz
17.03.2017 12:02
Miting öncesi valilikteydim. bir görevli kapı kapı dolaşıp bağırıyordu. HERKES ODALARI BOŞALTSIN. MİTİNG İÇİN OTOBÜSLER BEKLİYOR. tüm memurları paketleyip götürdüler. demek halk vardı meydanda:))) milleti paketleyip mitinge götürdük demiyorsunuzda...
Sakaryalı
17.03.2017 11:05
Yoo hiç de o kadar kalabalık değildi. Eskiden daha kalabalıktı mitingler. Şimdi okullardan öğrenciler ve çevre il ve ilçelerden katılımcılar gelmesine rağmen eskisinden azdı kalabalık. 50 bin kişlymişmiş. Yok 100 milyon kişiydi yauv:)
Online Ziyaretçiler